Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPad Pro 2020, seçkin dizüstü bilgisayar öldürme özelliğiyle Surface Pro 7'yi yenmeyi hedefliyor

iPad Pro 2020, seçkin dizüstü bilgisayar öldürme özelliğiyle Surface Pro 7'yi yenmeyi hedefliyor

Apple, yakında çıkacak olan dizüstü bilgisayar ve premium seçenek listesi arasındaki çizgiyi aşıyoriPad Pro2020, eğer söylentilere nihayet kullanıcılara istediklerini vererek inanılacaksa - bir izleme paneli.


İPad Pro serisi, tarihsel olarak bu özelliği içermiyordu ve piyasaya sürüldüğünde, Apple Microsoft'lara girecekti. Surface cihaz serisi, tam gelişmiş bir dizüstü bilgisayar ile tablet arasında bir orta nokta sunar.Yüzey Pro 7aileye en son eklenen kişi.

Apple, bu durumu takip ederse, Yüzey onun yerine zorlayıcı olacaktır.Macbook Air, şirketin en ucuz dizüstü bilgisayarı.

  • iPad Pro 12.9 incelemesi: Apple'ın en iyi tabletinin daha büyük bir versiyonu
  • Samsung Galaxy Tab S6 vs Apple iPad Pro: En iyi tablet hangisi?

Rapor nereden geliyorBilgiBu konuya aşina olan bir kaynağa atıfta bulunuyor, bu yüzden ne kadar inandırıcı olduğunu bilmiyoruz. Görünüşe göre Apple, Tayvanlı yüklenicisi Foxconn ile klavyeyi toplu üretmeye hazırlanıyor, bu da tesisin Asya'da koronavirüs salgını sırasında üretimi durdurmak zorunda kalan birçok tesis arasında olduğu göz önüne alındığında gecikmeli bir lansmanla karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor.

Onun içindeyatırımcılara notBu ayın başlarında Apple, sonuç olarak 'dünya çapında iPhone tedarikinin geçici olarak kısıtlanacağı' ve diğer teknoloji şirketlerinin de benzer zorluklarla karşı karşıya olduğu konusunda uyardı - hatta yaklaşanPS5veXbox Series XalGecikmeli serbest bırakma.


  • Apple MacBook Pro 16 inç incelemesi: her zamankinden daha büyük ve daha iyi
  • En iyi iPhone 11 fırsatları

Apple'ın fare desteğine izin vermek için mevcut iPad işletim sistemini kesinlikle elden geçirmesi gerekecek. Apple'ın işletim sisteminin geçen yıl parçalandığını gördük ve iPad'in işlevselliğinin çoklu görev gibi özelliklerle daha da iyileştirilmesine olanak tanıdık.iOS 14'te iPhone'larda yansıtılmış görebilir.

Standart iPad serisinin daha kaliteli (ve pahalı) iPad Pro'yu yakaladığı göz önüne alındığında, Apple'ın daha ucuz ürünlerde bulunmayan diğer özellikleri ve işlevleri, hatları farklılaştırmak ve fiyat etiketini doğrulamak için piyasaya sürmek isteyeceği mantıklı geliyor. Sağlam performansıylageçen yılın 'bütçe' iPad'i, teknoloji devinin insanlara Apple ürünleri için çatal atmaya devam etmeleri için bir neden vermesi gerekiyor ve bu olabilir.


Bugünün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fırsatları iPad Pro 12.9 Gen 4 Magic ... The Good Guys589 ABD doları GörünümDemo Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad PRO ... Kogan.com999 $ 799 GörünümDemo Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad PRO ... Dick Smith999 $ 799 GörünümDemo Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad PRO ... Becextech909 ABD doları 809 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple iPad 9,7 128 GB (2017) fiyatları İndirimli Fiyat Apple iPad 5 9,7 '2017 Wifi ... Dick Smith679 ABD doları 498 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Apple iPad 5 9.7 '2017 Wifi ... Dick Smith679 ABD doları 498 ABD doları GörünümDemo Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat Apple iPad ... Becextech614 ABD doları 514 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Apple iPad 5 9.7-inç Wifi + ... Kogan.com711 ABD doları 528 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:TechRadar