Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad Pro 2021, yeni Apple Pencil ile gelecek, sızdırılmış resim öneriyor

iPad Pro 2021, yeni Apple Pencil ile gelecek, sızdırılmış resim öneriyor

Yeni ileiPad Pro 2021Büyük bir hız yükseltmesi ve çarpıcı bir mini LED ekrana sahip önümüzdeki birkaç hafta içinde duyurulması beklenen yeni bir sızdırılmış fotoğraf, ekstra bir entrika katmanı ekliyor.


Resim, farklı bir çıkarılabilir uç tasarımına sahip yeni bir Apple Pencil tasarımını ve Apple Pencil v2'nin mat bir yüzey için değiştirdiği orijinal Apple Pencil'a daha çok benzeyen parlak bir yüzey gösterdiğini iddia ediyor.

Resim Twitter kullanıcısından geliyorBay Beyaz(aracılığıylaTom'un Kılavuzu), evrensel veya üretken bir sızıntı değil, geçmişte yaklaşan Apple ürünlerinin sözde üretim öncesi görüntülerini paylaşmıştı.

Yeni Elma Kalemi pic.twitter.com/CWGQrkU2Yn3 Mart 2021

Daha fazla gör

Bunu şimdilik son derece şüpheci bir gözle ele alıyoruz, ancak Apple Pencil'ın en son güncellenmesinden bu yana üç yıl geçti, bu nedenle Apple'ın yeni işlevler eklemek istemesi kesinlikle mümkün. Geçen yıl elmaApple Pencil'a yerleşik bir renk sensörü için patent başvurusunda bulundu, böylece gerçek dünyadaki renkleri örnekleyebilir ve uygulamanızda kullanabilirsiniz.


Yine de, bu fotoğrafa dayanarak yeni Apple Pencil'da yerleşik olduğuna dair herhangi bir kanıt görmüyoruz. Farklı ipucu, buradaki herhangi bir yeni işlevsellik için tek ipucudur, ancak orada hiçbir şey açık değildir. Belki daha fazla basınç hassasiyeti veya benzer bir ince gelişme olacaktır.

Bizim için parlak bir yüzey, geriye doğru bir adım olacaktır. Apple Pencil v2'deki mat yüzey, biraz kaygan Apple Pencil v1'den çok daha üstündü, ancak belki de Apple, her iki dünyanın da en iyilerini karıştırmanın bir yolunu bulmuştur.


Bu yeni bir Apple Pencil ise, tasarımın eski modelle geri uyumlu olabileceği görülüyor.iPad Pro (2020)veiPad Pro (2018), bu iyi olurdu, özellikle gelişmiş işlevsellik ile gelirse. Düz kenarın burada aşağı baktığını varsayarsak, benzer tasarımlı iPad'lerden herhangi birine yerleştirip şarj edebilmesi gerekiyor gibi görünüyor. Elbette, herhangi bir yeni işlevin yalnızca yeni donanım üzerinde çalışabilmesinin teknik nedenleri olabilir, ancak benzer bir tasarımı korumak, geriye dönük uyumluluk için umut verici bir işaret olacaktır.

Bir duyuru için beklenen tarih yaklaştıkça, muhtemelen her iki durumda da yeterince yakında öğreneceğiz - ayrıca görmeyi bekliyoruzAirPod'lar 3ve belki biryeni görünümlü iMac.