Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad Pro, aramaların daha da iyi görünmesini sağlamak için ekstra Yakınlaştırma özelliklerine sahiptir

iPad Pro, aramaların daha da iyi görünmesini sağlamak için ekstra Yakınlaştırma özelliklerine sahiptir

Zoom kendini video konferans olarak kabul ettirdiseçim aracıpandemi hakim oldu ve herkes eve çalışmaya taşındı. Ama rekabet o uzanmayı almak üzere değildi ve her ikisi deMicrosoft EkipleriveGoogle Meetfaydalı yeni özellikler sunmaya devam etmiştir.


Ancak bu son güncelleme ile Zoom, en yeni Apple iPad Pro'nun yeni işlevlerinden bazılarını kullanarak bir adım daha ileri gitti. iPad Pro kullanıcıları, görüşmede daha fazla kişiyi görmek için kamerasındaki Center Stage teknolojisinden ve genişletilmiş Galeri Görünümünden yararlanabilir.

Center Stage, her iki cihazda da yeni bir özelliktir.11 inçve12.9 inç iPad Promodeller. Kameranın hareketlerinizi takip etmesini ve sizi karenin ortasında tutmasını sağlar. Bunu geniş açılı bir lens kullanarak yapar ve ardından herhangi bir kamera hareketi yerine yüz algılamaya dayalı olarak kırpma yapar. Ancak sonuç, siz odanın içinde dolaşırken kamera sizi takip ediyor gibi görünüyor. Bu yeni iPad'lerde en son Zoom uygulamasını kullanırken, Center Stage işlevi Apple uygulamalarında olduğu gibi çalışır.

iPad Pro için yakınlaştırma özellikleri

iPad Pro'da Zoom'da Sahne Alanı Merkezi özelliği


(Resim kredisi: Yakınlaştırma)

Apple iPad Pro 12.9 inç kullanıcıları, Yakınlaştırma Galeri Görünümü'nde görebileceğiniz kişi sayısında da artış elde ediyor. iPad için standart Galeri Görünümü 25 karo ile sınırlıdır, ancak büyük sıvı retina XDR ekran sayesinde sınır 48 karoya yükseltilmiştir. Bu, kutucuk sayfaları arasında gezinmek zorunda kalmamak için daha büyük toplantılar için kullanışlıdır. Diğer iPad modelleri de tam 48'e kadar olmasa da bir artış elde edecek.

Güncellemeler, Apple App Store'dan edinilebilen Zoom uygulamasının 5.6.6 (veya üstü) sürümünde mevcuttur.


iPad Pro için yakınlaştırma özellikleri

iPad Pro'da genişletilmiş Galeri görünümünü yakınlaştırın


(Resim kredisi: Yakınlaştırma)
Günümüzün en iyi Apple iPad Pro 12.9 (2021) anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Free Sky48 ayApple iPad Pro 12.9 (2021) (128GB Space Apple iPad Pro 12.9 (2021) (128GB Space Free peşin ödeme 33 £ /ay)SınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBveri Gökyüzü48 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBveri Görüntüle Sky Sky'da Ücretsiz ön ödemeli £33 /ay Sky Sky'da Görüntüleme48 ayApple iPad Pro 12.9 (2021) (128 GB Apple iPad Pro 12.9 (2021) (128 GB Ücretsiz peşin ödeme 35 £ /ay)SınırsızdakikaSınırsızmetinler8GBveri Gökyüzü48 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8GBveri Görüntüle Sky Sky'da Ücretsiz ön ödemeli £35 /ay Sky Sky'da Görüntüleme48 ayApple iPad Pro 12.9 (2021) (256GB Space Apple iPad Pro 12.9 (2021) (256GB Space Free peşin ödeme 36 £ /ay)SınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBveri Gökyüzü48 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler6GBveriler Sky'da Görüntüleme Ön ödemeli £36 /ay Sky'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz