Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad Pro, 2022'de MagSafe kablosuz ve ters şarj özelliğine sahip olacak

iPad Pro, 2022'de MagSafe kablosuz ve ters şarj özelliğine sahip olacak

11 inç ve12.9 inç iPad Pro M1modeller daha yeni piyasaya sürülmüş olabilir, ancak gelecek yılın modelinde neler olabileceğini şimdiden duyuyoruz.BloombergApple'ın sonraki iPad Pro modellerine MagSafe kablosuz şarjı eklemeyi ve iPhone'lar, AirPod'lar ve diğer aksesuarlar için ters şarj sağlamayı planladığını bildirdi.


Bu, son iPhone modellerinde olduğu gibi mevcut alüminyumdan cam arkaya geçilerek elde edilebilir. Apple, standart Qi kablosuz şarjdan tescilli MagSafe sistemine geçti.iPhone 12. MagSafe, manyetik bağlantının yanı sıra daha hızlı şarj sağlar - her ikisi de iPad Pro gibi daha büyük cihazları şarj etmek için faydalı olabilir.

Bu yeni modeller 2022'de piyasaya sürülecek, ancak piyasaya sürülmesine çok uzun bir süre varken, Bloomberg planların hala değişebileceği konusunda uyarıyor. Sonuçta,iPhone 11ters şarj özelliği olması bekleniyordu, ancak hiçbir zaman gerçekleşmedi. Yeni iMac 24 inç'te son zamanlarda ortaya çıkan MagSafe bağlantılarıyla, iPad Pro için kablosuz şarj çözümü daha güvenilir görünüyor.

iPad Air ve iPad Pro ile uyumlu olması için daha ince çerçevelere ve ana sayfa düğmesinin kaldırılmasına sahip iPad mini için de planlar yapılıyor. Bu aynı zamanda daha büyük bir ekrana da izin verebilir. Buna göreMacSöylentiler, bu, kasa boyutunu değiştirmeden mevcut 7,9 inçlik ekrandan 8,5 veya 9 inç'e yükselebilir.

Standart 10.2 inçlik iPad de geliştirilmekte olan daha ince, düşük maliyetli yeni bir modelle yenilenebilir. Düşük kaliteli tablet pazarı, çoğunlukla uzaktan çalışma durumları nedeniyle son birkaç yılda patladı.


Ayrıca Apple'ın çok cihazlı kablosuz şarj matı planlarından tamamen vazgeçmediği de görülüyor. Planlanan AirPower cihazı, gerekli performansı sağlayamadığı için görünüşe göre rafa kaldırılmış olsa da, kablosuz şarjı içerebilecek yeni bir çözüm üzerinde çalışmalar devam ediyor. Bununla birlikte, bunun için bir zaman çizelgesi bilinmemektedir ve muhtemelen hala yıllar geçmesi muhtemeldir.

Bugünün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fırsatları 28 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆Apple iPad Pro 12.9 (1. Nesil)... Walmart 389 $ Görünümİndirimli Fiyat Apple - Geek Squad Sertifikalı... Best Buy $999,99 $764,99 Görüntüle12.9 inç iPad Pro Wi-Fi... elma 1.099 $ GörünümYeni Apple iPad Pro... Amazon Prime $1,225,56 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz