Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • iPad Pro - MacBook Pro karşılaştırması sonucu sizi şaşırtabilir

iPad Pro - MacBook Pro karşılaştırması sonucu sizi şaşırtabilir

Apple, yeni neslininiPad Promodeller 'kullanıcıların bir bilgisayarda yapabileceklerini her zamankinden daha ileriye taşıyacak.' Bu bir tablet için oldukça yüksek bir iddia. Bununla birlikte, iPad Pro için yapılan en son karşılaştırma testleri, cihazın aslında geleneksel bilgisayarlarla karşılaştırmalarını kazanabileceğini ortaya koyuyor.


Geekbench'in en son kıyaslama puanlarına göre,MacRumorsiPad Pro'nun kaputunun altında ciddi bir hırıltı var. Aslında, son puanlar doğruysa, Apple'ın yeni iPad Pro'su MacBook Pro ile karşılaştırılabilir.

Karşılaştırma puanları, kullanıcıların farklı platformlardaki farklı cihazlar arasında performansı hızla karşılaştırmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yani yonga seti markası ve işletim sistemi ne olursa olsun, Geekbench puanı ne kadar yüksekse o kadar iyidir.

GöreGeekbench11 inç ve 12,9 inç Liquid Retina ekran seçenekleriyle sunulan yeni iPad Pro modelleri, sırasıyla 5.025 ve 18.106 tek çekirdekli ve çok çekirdekli skorlara sahip. Bu, en yeni nesil iPad'i rahatlıkla Apple tarafından şimdiye kadarki en hızlı hale getiriyor.

Bununla birlikte, iPad Pro'nun, 16 GB RAM ile birleştirilmiş 6 çekirdekli 8. nesil Intel Core i7 işlemciye sahip, Touch Bar özellikli giriş seviyesi MacBook Pro 15 inç ile benzer bir tek çekirdek puanına sahip olduğu anlamına da gelir. 4 GB GDDR5 belleğe sahip Radeon Pro 555X.Bu konfigürasyonun maliyeti 2.349 £ve 4,929 puan aldı.


Günün en iyi Apple iPad Pro 12.9 fiyatları 26 Amazon müşteri yorumu Apple iPad Pro (32GB, Wi-Fi, ... Amazon Prime $ 489 Apple iPad Pro 12.9 'u görüntüle (64GB, ... BHPhoto799 GörünümApple - 12,9 İnç iPad Pro ... En İyi Fiyat 1.049,99 $

Kayıt için, iPad Pro'nun içindeki A12X Bionic yonga setinin tek çekirdekli performansı, en son nesil 12 inç MacBook'un (3,927 puan) ve geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen iMac Pro'nun (5.021 puanı) en üstünde.

Çok çekirdekli puanlar söz konusu olduğunda Apple MacBook Pro serisinin iPad Pro'nun önüne geçtiğini ve giriş seviyesi 15 inç modelin iPad Pro tarafından yönetilen 18.106'ya kıyasla etkileyici bir 21.176 puan kaydettiğini belirtmek gerekir.

Ancak, eşit olması gerçeğikapatApple içindeki işlemci Ar-Ge departmanı için büyük bir onay ve şirket tarafından üretilen en son MacBook dizüstü bilgisayarların durumu hakkında üzücü bir iddianame.