Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 11 şimdiye kadarki en güçlü iPhone'dur, ancak Samsung Galaxy Note 10 daha sağlamdır

iPhone 11 şimdiye kadarki en güçlü iPhone'dur, ancak Samsung Galaxy Note 10 daha sağlamdır

Birisi Apple'ın iPhone 11'in,iPhone 11 Prove iPhone 11 Pro Max'in tümü bir akıllı telefonda bulunan en dayanıklı cama sahiptir ve iPhone 11 Pro Max'in Samsung kadar sağlam olmadığını fark eder.Galaxy Note 10 Plus. Aslında, dolambaçlı bir düşme testine tabi tutulduğunda, Samsung, malzemenin test edilmediği durumlar dışında tüm deneylerde zirveye çıktı.

  • Bu, Samsung Galaxy Fold 2'ye ilk bakışımız olabilir mi?
  • Samsung Galaxy S11, Apple iPhone 12'yi kayan bir ekranla bitirebilir

İşte ironik olan: Apple, iPhone 11'i duyurduğunda, bugüne kadar bir akıllı telefonda bulunan her şeyden daha güçlü olan tamamen yeni bir cam karışımı geliştirmek için Corning ile birlikte çalıştığını ortaya çıkardı. Yine de, Corning'in Galaxy Note 10 Plus da dahil olmak üzere birçok amiral gemisi cihazında bulunan Gorilla Glass 6 kaplaması çok daha iyi performans gösterdi, daha fazla enerji emdi ve böylece daha az kırıldı.

Doğrusu, iPhone testin tamamı boyunca Galaxy'nin tamponunda kaldı - aralarında büyük bir fark yok. Yani, kaldırılacak bir şey varsa, o daGalaxy Note 10kraldır, ancak bu cihazların her ikisi deYapabilmekkırmak. Sadece bir sayı oyunu oynuyorsunuz ve er ya da geç zamanınız gelecek. Bu yüzden kendinize biraz para biriktirin (uzun vadede) ve bir vakaya yatırım yapın. Buna değer.

Bugünün en iyi Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max, Samsung Galaxy Note 10 ve Samsung Galaxy Note 10 Plus fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Pazarlık sözleşmesi Ücretsiz Apple TV ve Müzik Kimliği Talep Edin24 ayApple iPhone 11 (64 GB Kırmızı) 49,99 £ peşin 29,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBdata Mobiles.co.uk adresinde görüntüleyin EE üzerinde en iyisi 30 £ EE tasarruf etmek için TR30 kodunu kullanın24 ay Apple iPhone 11 (64GB Yeşil) £ 95ön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarÜç24 ay Apple iPhone 11 (64GB Kırmızı) Bedavaön ödeme£ 33 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünüm-deÜçEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz