Close

iPhone 11, iPhone XS'den% 28 DAHA HIZLI

iPhone 11iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max, kıyaslama motoru AnTuTu'nun çevrimiçi veritabanında ortaya çıktı ve sonuçlar şaşırtıcı bir şey değil: Apple'ın en son telefonları, eski amiral gemisinden% 28 daha fazla puan aldı.iPhone XSve iPhone XS Max - ve bu dikkate değer bir performans artışı.


İlginç bir şekilde, listeler iPhone 11 üçlüsünün 4GB RAM kullandığını ortaya koyuyor. Bu iPhone XS ile aynı veiPhone XS MaxBu, iyileştirmelerin büyük kısmının firmanın yepyeni Apple A13 Bionic CPU'sundan geldiği anlamına geliyor. Fırınlanmış çeşitli geliştirmeleriOS 13hız artışının arkasında da olabilir.

Resim 1/3

iPhone 11
(Resim kredisi: AnTuTu)
Resim 2/3

iPhone 11 Pro
(Resim kredisi: AnTuTu)
Resim 3/3


iPhone 11 Pro Max
(Resim kredisi: AnTuTu)

Bu çok fazla sürpriz olmamalı. Bu haftanın başlarında,Geekbench testi ortaya çıktıiPhone 11 Pro'nun hem OnePlus 7 Pro'dan hem deSamsung Galaxy Note 10 Artı. Aslında, el cihazı kıyaslama tablosunun zirvesine çıktı ve Samsung Galaxy S10'u bıraktı. huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-reviewve Google Pixel 3 toz içinde.

Ne düşündüğünüzü biliyoruz: iPhone 11 20 Eylül'e kadar çıkmayacak, peki nasıl kıyaslandı? Pekala, dört olası açıklama var - bir medya üyesi, Çin'de bir üretim yerinde çalışan biri, bir Apple çalışanı veya yüksek rütbeli bir taşıyıcı personel tarafından yönetilmiş olabilir.


İPhone 11şu anda ön sipariş verilebilir.

Bugünün en iyi Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro ve Apple iPhone 11 Pro Max fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) Bedavaön ödeme39,99 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 25 ABD dolarıön ödeme50 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (64 GB) 499,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz