Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu EPIC telefon fırsatları sayesinde iPhone 12 mini hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Bu EPIC telefon fırsatları sayesinde iPhone 12 mini hiç bu kadar ucuz olmamıştı

Doğru akıllı telefonu seçmek inanılmaz derecede önemlidir; bu, olağanüstü yüksek kaliteli el cihazları yelpazesi tarafından çok daha zor hale getirilen bir iştir. bulmak için yüzlerce test ettik.en iyi telefonlarve – sürpriz değil – daha küçük iPhone 12 mini de dahil olmak üzere Apple'ın iPhone 12 serisi, yığının en üstünde yer alıyor.

Bunlardan birini istemediğiniz süreceen iyi Android telefonlar, akıllı telefon seçimi oldukça basit: iPhone. En yeni nesil iPhone'lar, şirketin şimdiye kadarki en iyilerinden bazıları ve Apple sonunda herkesin büyük bir akıllı telefon istemediği fikrini aldı. iPhone 12 mini'ye girin.

5,4 inçlik bir ekrana sahip olan 12 mini, aralarında rahatça oturur.iPhone 12(6,1 inç) veiPhone SE(4,7 inç), daha küçük elleri, cepleri olan veya sadece büyük bir telefon taşımayı tercih etmeyen herkes için amiral gemisi bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Daha küçük ekranın yanı sıra, iPhone 12 mini büyük kardeşiyle tamamen aynı: aynı ekran teknolojisi, aynı işlemci ve diğer dahili bileşenler, aynı kamera sistemi vb. iPhone 12 ile aynı, sadece daha küçük.


Apple'ın nihayet tam ekran bir iPhone isteyen ancak altı artı inç akıllı telefon istemeyen insanlara biraz sevgi göstermeye karar vermesini seviyoruz. iPhone SE, bütçesi kısıtlı olanlar için harika, ancak çoğu kişi için iPhone 12 mini'yi öneriyoruz.

En iyi iPhone 12 mini fırsatları (İngiltere)


Apple iPhone 12 mini (64GB / Yeşil) | Üç | 24 ay
£49 peşin ve £34/ay için 100GB veri
Three şu anda 100GB veri, hemen hemen herkesin ihtiyaç duyduğundan daha fazla ve düşük ön ödeme ve aylık maliyetlerle harika bir iPhone 12 mini anlaşması sunuyor. Artı, Three'den bir sürü başka avantaj var. Web sitelerinde daha fazla bilgi edinin. Fırsatı Görüntüle

En iyi iPhone 12 mini fırsatları (ABD)


Apple iPhone 12 mini (Kilitsiz) |Visible'da ayda 30 ABD dolarından başlayan fiyatlarla
Kendi SIM ve veri planınızı sağlamanın sakıncası yoksa (genellikle daha ucuza gelir) Pingtwitter iş ortağı Visible, iPhone 12 mini'de çok şey sunar ve size ayda 30 $ gibi düşük bir fiyata yepyeni bir iPhone 12 mini alır.Fırsatı Görüntüle

iPhone 12 mini mükemmel bir akıllı telefon. iPhone 12'nin tüm gücü, ancak çoğu insanın ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayan daha küçük, daha kompakt bir telefonda.