Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 12 Pro Max: İşte neden iPhone 12 ön siparişini HEMEN vermeniz gerekiyor

iPhone 12 Pro Max: İşte neden iPhone 12 ön siparişini HEMEN vermeniz gerekiyor

Sadece haftalar sonraiPhone 12ve iPhone 12 Pro piyasaya sürüldüğünde Apple, iPhone 12 Mini ve iPhone 12 Pro Max'i piyasaya sürüyor ve bugün her iki telefon için ön sipariş açılıyor.


Geciken duyuru ve kademeli yayın salgının bir sonucu olabilir, ancak Apple henüz ormandan çıkmadı ve amiral gemisi kıtlığının bu tatil sezonunda yolda olduğu haberi ile. Dolayısıyla, kendinize yeni bir iPhone almak istiyorsanız, daha sonra değil, daha erken sipariş vermeniz gerekir.

  • Son Dakika!PS5 ön siparişi yok mu? Sorun değil! Lansman gününde bir PS5'i nasıl edineceğiniz aşağıda açıklanmıştır
  • Hemen içeride:LG Rollable, Samsung Galaxy Z Fold 2'den HAFİF YILLAR ÖNDE GÖRÜNÜYOR
  • Kaçırmayın:Pingtwitter'lerPS5 incelemesiburada!

BloombergÜreticiler, kuru çalışmamalarını sağlamak için bileşenleri stoklarken tedarikçilerin artan bir talep gördüğünü bildirdi. 5G cihazları özellikle sorunludur, çünkü ek güç tüketimi 4G cihazlarda normalde gerekenden daha fazla çip gerektirmektedir.

Bloomberg'in kaynakları, tedarikçilerin Apple ve iPhone 12 cep telefonlarına diğer müşterilerden öncelik vereceğini öne sürüyor, ancak talep hala yeterince yüksek ki teknoloji devi henüz ormandan çıkmadı.

Nikkei Asya İncelemesi(üzerindenMacRumors), Apple'ın tedarikçi sorunlarını telafi etmek için iPhone 12 Pro için iPad bileşenlerini yeniden tahsis etmeye başvurduğunu söylüyor.


Bu nedenle, yeni iPhone 12 Mini'yi veya ultra premium Pro Max'i kendinize almayı dört gözle bekliyorsanız, kaçırmamak için mümkün olan en kısa sürede ön sipariş vermeye değer.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Mini fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Mini (Taksitle 64GB) 30,41 ABD dolarıön ödeme15 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Mini (Taksitle 64GB) 30 ABD dolarıön ödeme60 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Mini (64 GB) 629,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro Max fırsatları Kilidi Açılmış PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (Taksitle 256 GB) 240 ABD dolarıön ödeme65 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (128 GB) 1.099 $ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (Taksitle 256 GB) 240 ABD dolarıön ödeme70 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz