Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 12'nin çıkış tarihi, Apple hayranları için yıkıcı darbeyle ilgili sızıntılar

iPhone 12'nin çıkış tarihi, Apple hayranları için yıkıcı darbeyle ilgili sızıntılar

iPhone 12geliyor ama bir süre bekleyeceğiz. Apple'ın iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max olmak üzere dört farklı modeli içerecek şekilde ayarlanan yeni telefon serisini elimize almaktan gerçekten heyecan duyuyoruz.


Apple'ın vitrinleri genellikle Eylül ayında gelir, ancak teknoloji endüstrisinde tedarik zincirleri kesintiye uğradığından, devam eden küresel sağlık krizinin neden olduğu bir gecikme olacağını biliyorduk. Ancak gecikmenin ne kadar süreceğini bilmiyorduk.

Haber kuruluşu tarafından tespit edilen sızıntıGizChina, iPhone 12 serisinin bir ay daha ertelendiğini ve Kasım ayında piyasaya çıkacağını öne sürüyor.

Bu bilgi, Apple'ın ikinci çeyrek üretim programlarının ilk çeyreğe göre% 5 ve 2019'un ikinci çeyreğine göre% 13 düştüğünü iddia eden yatırım bankası Cowen'den geliyor.

Apple bu konuda pek yalnız değil: salgın, diğer büyük teknoloji şirketleri için üretim gecikmelerine neden oldu. Microsoft ve Nintendo, hem Surface tabletinin hem de bazılarının üretimini askıya alan zorluklar bildirdi.Nintendo Anahtarısırasıyla aksesuarlar.


iPhone 12

(Resim kredisi: ConceptsiPhone)

Ayrıca Apple'ın telefonunu mevcut iklimde piyasaya sürmek istemediğini, hayranlarının öncelikleri salgın olmadığında ve iPhone 12 serisine geri döndüğünde beklemeyi tercih ettiğini duyduk.

El cihazlarını Kasım ayında piyasaya sürmek, telefonları pandeminin etkisinden uzaklaştırmanın, tedarik hatlarının üretime yetişmesine izin vermenin ve yoğun Noel dönemi için yeni telefonları zamanında çıkarmanın akıllıca bir yolu.


Apple'ın yeni telefonlarının tümü, en ucuz iPhone 12'de bile 5G etkin olacak şekilde ayarlandı. Yıl sonuna kadar, 5G kapsama alanı çok daha ileride olacak ve Apple'ın daha yerleşik bir ağdan yararlanmasına izin verecek. Yani asla bilemezsiniz, daha uzun çıkış tarihi kılık değiştirmiş bir lütuf olabilir.

Samsung Galaxy Note 20

İPhone 12'den farklı olarak, Samsung Galaxy Note 20 yolda görünüyor

(Resim kredisi: Pigtou / Xleaks)

Tüm bunlar, Apple'ın 2020'de akıllı telefon hakimiyeti konusundaki başlıca rakibini etkilemiş gibi görünmüyor. Samsung,Samsung Galaxy Note 20(ve Not 20 Plus) bu yılın Temmuz veya Ağustos aylarıdır. Çalkantılı bir zamanda Samsung, yüksek kaliteli phablet telefonuyla planlandığı gibi ilerliyor. Apple'ın endişelenmesi için bir başka neden daha.


Bunu beğendin mi?

  • Samsung Galaxy Note 10 incelemesi
Bugünün en iyi Apple iPhone 11 fırsatları Kilitli Planlar VodafoneHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 62,75 $ / ayMin. toplam maliyet 1.034 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBdata Maksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2Mbps'ye kadar hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: Avustralya içinde Standart Ulusal TXT ve PXT Veri: Maksimum Hız için 10GB + 40GB bonusGörünüm-deVodafoneOptusHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 66,74 $ / ayMin. toplam maliyet 1.037,64 $SınırsızaramalarSınırsızmetinler10 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, maksimum 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya içinde standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deOptusTelstraHiçbir sözleşme Apple iPhone 11 (Taksitle 64 GB) 96,62 $ / ayMin. toplam maliyet 1.053,88 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, 1.5Mbps'de sınırlanacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak için standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünüm-deTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz