Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 12, bu çarpıcı Google Pixel 5 kamera tasarımını çalmalı

iPhone 12, bu çarpıcı Google Pixel 5 kamera tasarımını çalmalı

Google Pixel 4, ilk sürümde çok fazla abartılmış olmasına rağmen, 2019'da ilk kez piyasaya sürüldüğünde Samsung ve Apple'a tam olarak ayak uyduramadı. Birinci sınıf bir kamera, harika yüz kilidi ve cazip bir fiyat noktasına sahip olmasına rağmen, sadece güç merkezi olması gerekiyordu.

Bu yüzden Google Pixel 5 konusunda gerçekten heyecanlıyız: Pixel serisinde sevilecek çok şey var ve söylentiler doğruysa, Google Pixel 5 ile rekabet edecekiPhone 12 ve iPhone 12 MaxApple bu yılın sonlarında dört yeni telefondan oluşan geniş yelpazesini piyasaya sürdüğü gibi.

  • YENİ:Samsung Galaxy Note 20 tüm sızıntıların anasını kırdı
  • Google Pixel 4 fırsatları

Render sanatçı Sarang ShethGoogle Pixel 5'in bu göz alıcı tasarımını bir araya getirmek için mevcut tüm bilgileri, sızıntıları ve söylentileri aldı. Önceki sızıntılar, Google'ın bu yılın en iyi Android setini almak için bir telefon yapmayacağını bildirdi.

Aksine, Google'ın, şirketin tasarım felsefelerini kucaklayan ve Samsung ve Oppo gibi rakiplerinin ultra premium, ultra pahalı üst düzey telefonlarından daha ulaşılabilir olan harika bir orta seviye telefon sunmaya odaklandığı bildiriliyor. .


Bu, iddiaya göre, mükemmel bir şekilde saygın bir yonga seti olan Qualcomm Snapdragon 765'te tezahür edecek, ancak şirketin en gelişmiş modeli değil: en üst düzey Qualcomm Snapdragon 865, bu yılın diğer Android amiral gemilerinde bulunabilecek model. Objektifte çok az ayrıntı var, ancak Google Pixel kameraları ve arkasındaki yazılım hiçbir zaman yıldızlardan başka bir şey değildir. Aşağıdaki tasarımlara göz atın:

Resim 1/3


(Resim kredisi: Yanko Design)
Resim 2/3

(Resim kredisi: Yanko Design)
Resim 3/3


(Resim kredisi: Yanko Design)

Tasarım, çok küçük çerçeveli ve merkezi üçlü kamera dizisine sahip hafif kavisli bir ekranı tercih ediyor. Şık, düz bir tasarım lehine son birkaç yıldır tüm üst düzey telefonlarda çok popüler olan yükseltilmiş modülden kaçınıyor.

Evet, söyleyeceğiz: bu tasarım çok Apple. Ekonomik, merkezi ve çok güzel. Apple'ın iPhone 12 ve iPhone 12 Max'in 649 $ ve 749 $ 'dan başlayacağı söyleniyor: bu fiyat noktasında, güç merkezi yerine Google Pixel 5 ile yetinmek zorunda kalacakSamsung Galaxy Note 20.

Bu iki iPhone'un yalnızca çift arka kameraya sahip olacağını biliyoruz. Küçük, modüle edilmiş iki kameralı dizinin bu harika güç merkeziyle rekabet etmesi gerekiyorsa, kendisini Pixel'e birçok fotoğraf hayranını kaybederken bulabilir.

iPhone 12


Pixel 5, dört iPhone 12 modelini görebilir mi?

(Resim kredisi: EverythingApplePro)

Pixel, Apple'ın daha küçük iPhone'larına göre başka bir avantaja sahip olabilir: 5G. Google Pixel 5'in spor yaptığı Snapdragon 765, hem mmWave (ağın yeteneklerinden tam olarak yararlanan 'gerçek' 5G ve Sub-6 5G (yalnızca daha düşük bant 5G sinyallerini kullanabilen) desteğine sahip bir modemi entegre eder. İPhone'lar yalnızca ikincisini kullanabilir.

Bu, tüm farkı yaratabilir: Google Pixel 5, 5G'den daha fazla yararlanabiliyorsa, Apple'ın tekliflerinden daha büyük ölçüde 'geleceğe hazır' gibi görünüyor. 2020'nin en iyi orta-üst telefon savaşı kızışırken bu alanı izleyin.

Bunu beğendin mi?

Günümüzün en iyi Google Pixel 4 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Kimlik24 ayGoogle Pixel 4 29,99 £ peşin 24,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBID Mobile Virgin Mobile'da veri Görünümü24 ayGoogle Pixel 4 (64 GB OLED) 29 £ peşin 33 £ / ay2500dakikaSınırsızmetinler20 GBCarphone Warehouse Vodafone'da veri Görünümü24 ayGoogle Pixel 4 (64 GB OLED) 59,99 £ peşin 34 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler54 GBCarphone Warehouse'da veri Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz