Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 12'nin yıldız satışları, iPhone 13'ten gerçekten ne istediğimizi ortaya koyuyor

iPhone 12'nin yıldız satışları, iPhone 13'ten gerçekten ne istediğimizi ortaya koyuyor

Apple yayınladıiPhone 12dizi geçen yıl ve pandeminin neden olduğu gecikmelere ve finansal kargaşaya rağmen, satışlar en son görülen yüksekliklere yükseldiiphone 6. Lansmandan sadece yedi ay sonra - Nisan ayına kadar 100 milyon adet satılarak en yeni amiral gemisi piyasadan ayrıldı.iPhone 11toz içinde; ve yıldız satışları, onu neyin beklediğine dair oldukça iyi bir resim çizdi.iPhone 13.


Kontrpuan AraştırmasıRakamları yükseltti ve iPhone 12 satışlarını, sonuncusu iPhone 6 olmak üzere 'başka bir süper çevrim hacmi' olarak adlandırdı.iPhone 54G destekli.

iPhone 12'nin popülaritesi, muhtemelen ilk 5G iPhone olmasına bağlı ve dört varyasyon olmasına rağmen, daha büyük modellerin en popüler olduğu kanıtlandı. Rapor, grubun en premiumunun -iPhone 12 Pro Maks– satışların %29'unu oluşturan ilk yedi ayda piyasada en çok aranan ürün oldu. Karşılaştırıldığında, iPhone 11 Pro Max, serinin satışlarının %25'ini oluşturuyordu.

Şüphesiz rol oynayan bir diğer faktör de fiyattır. İPhone 12 Pro Max, 1.099 $ / 1.099 £ / 1.849 AU $ – iPhone 11 Pro Max ile aynı fiyat (yani) olarak geliyor, ancak ahize, geçen yılki modele göre yeni dahil olmak üzere bir ton yükseltme içeriyor.A14 çip, 5G desteği ve RAM/bellekte bir artış. Ve bu, daha ince çerçeveler ve daha büyük ekran gibi tasarım değişikliklerini hesaba katmadan önce. En üst seviye iPhone, özellikle ilk yedi ay boyunca küresel iPhone 12 Pro Max satışlarının %40'ını oluşturan ABD'de popülerdi.

İnsanlar makul bir fiyata üstün özellikler istiyor ve bu, ölçeğin diğer tarafına baktığımızda daha da belirgin hale geliyor. NSiPhone 12 Miniörneğin, yenilenen otelin sıcak karşılamasına rağmeniPhone SEgeçen yıl alındı. 4.7 inçlik iPhone SE, 5G'den yoksun ve küçük bir ekrana sahip, ancak onları farklı kılan fiyat noktası. 300 $/ 300 £/ 520 AU $'lık bir uçurum ikisini birbirinden ayırıyor ve insanların, fiyat doğru olduğu sürece daha az özellikli bir mini telefon için ödeme yapmaktan çekinmediklerini kanıtlıyor.


Peki tüm bunlar 2021 iPhone 13 için ne anlama geliyor? Apple'ın tüketicilerde yankı uyandıran tasarım özelliklerini koruması gerekecek. Bu, büyük ekranlar, 5G desteği (Pro varyantları için hem Sub6 hem de yüksek bant genişliğine sahip mmWave 5G) ve müşterilerin dışarı çıkma düşüncesinden çekinmeyecek bir fiyat noktası anlamına gelir. Listeden iPhone 13 Mini'yi çıkarmak ve bir iPhone SE 2'yi piyasaya sürmek muhtemelen faydalı olacaktır, çünkü hiç kimse sunulanlar açısından hala harika olmayan küçük bir telefon için yüzlerce dolar daha fazla ödemekle ilgilenmiyor gibi görünüyor.

Apple çentikten kurtulur ve sonunda 120Hz – hatta 90Hz – ekran kulübüne katılırsa, iPhone 13 satışları lansmanda benzer bir artış görebilir. İlk çıkışına hala birkaç ay uzağız, ancak Apple, insanların bir sonraki amiral gemisinden gerçekte ne istedikleri konusunda takip etmek için oldukça iyi bir şablona sahip. Umarız hayal kırıklığına uğratmaz.


Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Özgürön ödeme60,79 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme60,79 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme61.62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme61.62 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz