Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13: Apple'ın amiral gemisi için görmek için sabırsızlandığım söylentisi uzun zamandır gecikmiş 5 özellik

iPhone 13: Apple'ın amiral gemisi için görmek için sabırsızlandığım söylentisi uzun zamandır gecikmiş 5 özellik

2021'in yarısını çoktan geçtik, bu da şu anlama geliyor:iPhone 13öğle yemeği; ve etrafta uçuşan tüm sızıntılar ve söylentilerle birlikte, gecenin ne olduğu konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.

Güvenilir sektör ipucuMax Weinbachile takım olduHer şeyAppleProiPhone 13'te görmeyi beklediğimiz özellikleri kapsayacak şekilde Apple hayranları bir ziyafet bekliyor. Hatta önceki modellere kıyasla çok daha çekici görünen arka kameraya gelen bir tasarım değişikliğini gösteren iPhone 13 sahte birimlerine bir göz attık – ancak markanın sadık hayranları farklı hissedebilir!

Arka kamera tasarım değişikliği

iPhone 13 ve 13 Pro mankenleri. Tüm 4 boyut hala çalışıyor. Normal 13'lerde kamera modülü yerleşimi değişti. Pro Max biraz daha büyük görünüyor pic.twitter.com/RqxNiOfBnb23 Haziran 2021

Daha fazla gör

Birincisi, iPhone 13 ve iPhone 13 mini'deki arka kamera lenslerinin yeni çapraz yönü. Son yıllariPhone 12temel model veiPhone 12 mini'nin çift arka lensleri dikey olarak istiflenmiştir; bu, birkaç yıldır Apple'ın iPhone'ları için geçerlidir.


iPhone 13 kukla birimlerine şuradan göz atabilirsiniz:DuanRui'nin tweet'i, ayrıca kadrosonny Dicksonyukarıda düzenlenmiştir. Bu sert bir değişiklik değil, ama bence estetik, dikey düzenlemeye göre göze çok daha hoş geliyor.

Kamera yükseltmeleri

iPhone 13 konsepti


(Resim kredisi: EverythingApplePro)

Elbette, yalnızca lenslerin yeniden düzenlenmesini değil, dahili kamera yükseltmelerini de görmek isteriz. İPhone kullanıcılarının bu alanda kullanıma sunulduğunu görmek için sabırsızlandığı bir özellik, video için Portre modudur. ile piyasaya sürülen fotoğraflar için portre moduiPhone 7 ArtıFaceTime ile birlikte kullanılabiliyor olsa da, video çekmek için kullanılabilecek bir şey değil.

Kayıttan sonra arka planı bulanıklaştıran, bokeh efektini simüle eden uygulamalar var; iPhone'un lenslerini kullanarak canlı bir Portre modu efekti oluşturmayı başaranlar bile var, ancak video sabitleme sorunlarıyla birlikte mükemmel değiller.


Weinbach'a göre, iPhone 13 serisi Portre modunu videoya getirecek, bu nedenle fotoğraflarınızın rüya gibi arka plan bulanıklığını videoya taşıyamamaktan harap olduysanız, bu geçmişte bir endişe olacak.

EverythingApplePro ayrıca analist Ming-Chi Kuo'dan bir habere de değiniyor (aracılığıylaMacSöylentiler) bu, iPhone 13 Pro modellerine gelen otomatik odaklamalı, yükseltilmiş bir ultra geniş kameraya işaret ediyor. NSiPhone 12 Promodeller, sabit odaklı lenslere sahip ultra geniş kameralara sahiptir, bu nedenle çıkıntı, daha keskin görüntüleri sabırsızlıkla bekleyebileceğimiz anlamına gelir.

Önceki söylentilerle eşleştirilmişgeliştirilmiş düşük ışık performansı, bu yılın amiral gemisi kamera oyununu önemli ölçüde artırıyor olmalı.

Ters kablosuz şarj

iPhone 13 ters kablosuz şarj


(Resim kredisi: EverythingApplePro)

Max Weinbach, iPhone 13'teki kablosuz şarj bobininin geçen yılki iPhone 12'den daha büyük olacağını da söyledi. Bu, daha güçlü MagSafe mıknatıslarının daha iyi sunulmasından, daha iyi ısı yönetimi sunmanın yanı sıra birkaç nedenden dolayı olabilir. daha hızlı şarj için daha yüksek watt'ı kolaylaştırır.

Weinbach, daha büyük bobinin Apple'ın ters kablosuz şarjı etkinleştirme niyetini göstermesinin mümkün olduğunu ekliyor, ancak elbette bu sadece bir spekülasyon. Gerçekleşirse, Apple hayranların görmek isteyeceği bir özelliği işaretleyecek.

iPhone 13 konsepti - daha küçük çentik

(Resim kredisi: EverythingApplePro)

Daha küçük çentik ve ekran yükseltmeleri

Bunun 'ikonik' bir tasarım özelliği olduğunu biliyorum, ancak bu yıl ekran altı kameraların çıkmasını beklediğimiz bir dünyada,Galaxy Z Katlama 3, Apple'ın neden ekranın dev bir parçası eksik olan telefonları çalkalamaya devam edebileceğini düşündüğü konusunda gizemli buluyorum.

Çentik bence ortadan kalkmalı; sadece bir görünüm olduğu için etrafta tutmak, müşterilere birinci sınıf bir deneyim sunma karşısında uçuyor gibi görünüyor. Bu yıl hurdaya çıkmasa da, büyük olasılıkla küçülüyor.

Bu arada, şeylerin görüntü tarafında, Apple sonunda yakalama oyununu bitirdi. iPhone 13 Pro modellerinin, cihazların sınırlandırıldığı önceki 60Hz'den büyük bir sıçrama olan 120Hz ekrana sahip olacağını duyuyoruz.

Temel modellerin 60 Hz'den 90 Hz'e yükseldiğini görüp göremeyeceğimizi bilmiyoruz, ancak Apple'ın bu alanda ne kadar yavaş ilerlediği düşünülürse, bunun böyle olmadığını öğrenmek büyük bir sürpriz olmaz. durum. gibi bütçe telefonların olduğu bir dünyadaOnePlus Kuzey90Hz yenileme hızı ile donatıldıklarından, pahalı telefonların daha azıyla tırıslanması giderek daha kabul edilemez hale geliyor.

iPhone 12 Pro incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu yıl fiyat artışı yok

Buna göreTrendForce, Apple, iPhone 13'ün fiyatını geçen yılki iPhone 12 ile aynı seviyede tutacak. Pro modelleri için piyasaya sürülen güncellemeler göz önüne alındığında, bu, amiral gemisi duyurulduğunda, bu yıl içinde yükseltme yapmak isteyen kullanıcılar için harika bir haber olacak. .

iPhone 12, iPhone 12 mini ile aynı maliyetle küçük bir fiyat artışı gördü.iPhone 11temel model ve oradan yükseliyor. Ekran yenileme hızı, Touch ID'nin olası dönüşü vb. açısından bazı önemli değişiklikler olsa da, özellikle birçok insan için mali açıdan zor bir yılın ardından, maliyeti daha da artırmaktan kaçınmak, tüketicilerin bir şeyidir. şüphesiz övünecektir. Ve elbette, yükseltme olasılığını çok daha cazip hale getiriyor.

iPhone 14, iPhone 13'ü atlama özelliğine sahip

iPhone 13 henüz tanıtılmamış olsa da, ahizeyi atlayacak ve bunun yerine Apple'ın iPhone 14'ü ile piyasaya sürülecek özellikler hakkında şimdiden söylentiler var.

Ultra geniş otomatik odaklama, Kuo'nun gelecek yıl temel modellere yayılacağını söylediği bir şey ve aynı zamanda iPhone mini'nin iPhone 13 mini ile son çıkışını yapacağı bombasını attı. Kompakt akıllı telefon, gelecek yıl iPhone 14 Max ile değiştirilmek üzere öldürülüyor. EverythingApplePro'nun açıkladığı gibi, iPhone 14 Max, esasen iPhone 14 Pro Max ile aynı olacak, ancak daha az kamera özelliği ve ekran içi Dokunmatik Kimliği olmayacak.

Söylentiye göre Touch ID gelecek yıl geri dönüş yapacak – ancak bunun Pro modellerle mi yoksa tüm seriyle mi sınırlı olduğu henüz doğrulanmadı. Ancak özelliğin kendisi kesin bir şey değil, bu yüzden kutlamaya başlamadan önce daha fazla ayrıntı bekleyeceğiz. Face ID hayranı değilseniz, Touch ID'nin geri dönüşü için parmaklarınızı çapraz tutacaksınız.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz