Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13, Galaxy S21'i yenen OLED ekran teknolojisi sayesinde daha uzun pil ömrü elde etmek için

iPhone 13, Galaxy S21'i yenen OLED ekran teknolojisi sayesinde daha uzun pil ömrü elde etmek için

Apple'ın iPhone 12 serisi şimdi dört modelin tümü ile birlikte tamamen piyasaya sürüldü.

Hiçbiri 120Hz ekranlarla göndermeyi başaramadı, bunun yerine 60Hz paneller kullandı, ancak görünüşe göreiPhone 13Pro modeller sadece 120Hz yenileme hızına sahip olmakla kalmayacak, nihayet Samsung'u yakalayacak ve yeni ekran teknolojisi sayesinde değişken yenileme oranları sunacak.

Kore sitesiElecApple'ın önümüzdeki yıl premium iPhone 13 modelleri için mevcut bataklık standardı OLED panellerine bağlı kalmak yerine LG Display'in düşük sıcaklıklı polikristalin oksit (LPTO) ince film transistörlerine (TFT) geçeceğini bildirdi.

Apple patentli teknoloji zatenSamsung Galaxy S20ve telefonun ne için kullanıldığına bağlı olarak 1 Hz ile 120 Hz arasında geçiş yapabilen daha akıllı, daha enerji verimli bir ekran sağlar.


Bu, söylentileri pekiştiriyor gibi görünüyorgeçen ayDeğişken yenileme hızına sahip 120Hz Pro Motion panelin 2021'de iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerine geleceğini söyleyen analist Ross Young'dan.

İkisi deApple Watch Series 5veApple Watch Serisi 6Her zaman açık olan ekrana rağmen pil ömrünü uzatan LTPO ekranlarla övünür, böylece bir sonraki iPhone için hoş bir avantaj olacaktır.


İPhone 13, bildirildiğine göre depolama departmanında büyük bir yükseltme için de ayarlanmış.spor 1 TB- bu daha fazlasıPS5!

Sonraki yıllarSamsung Galaxy S21Ultra'nın 120Hz AMOLED LTPO panelini piyasaya sürdüğü bildiriliyor, ancakS20 UltraveNote 20 UltraSon sızıntı, kullanıcıların bu sefer 60 Hz'de WQHD çözünürlük ve 120 Hz'de FHD + arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaklarını gösteriyor.


Galaxy S21'e parasının karşılığını vermek için iPhone 13'ün çantadan çıkarmasını bekleyip görmemiz gerekecek.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksitle 128 GB) 80 $ön ödeme65 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici Hücresel Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksitle 512GB) Bedavaön ödeme69,16 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (128 GB) 999 $ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Elec