Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13: Apple'ın bir sonraki amiral gemisi hakkında fiyat, lansman tarihi, teknik özellikler ve daha fazlası

iPhone 13: Apple'ın bir sonraki amiral gemisi hakkında fiyat, lansman tarihi, teknik özellikler ve daha fazlası

İleiPhone 12Arkamızda lanse, tüm gözler bazı gecikmiş güncellemeler alacak ve aynı zamanda bir veya iki endüstriyi tanıtacak olan Apple iPhone 13'te!


Amiral gemisinin her yıl kurs için eşit olan yükseltilmiş bir işlemciye sahip olacağına şüphe yok. Hayranlar bir süredir 60Hz ekranlardan bir yükseltme bekliyorlar ve iPhone 12 teslim edilemese de, iPhone 13 onlara tam olarak istediklerini ve daha fazlasını verecek şekilde ayarlandı.

Katlanabilir bir iPhone kelimesi bile var, patentler Apple'ın eserlerinde esnek bir ekrana sahip bir kapaklı telefona sahip olduğunu gösteriyor. Haftalardır ortalıkta dedikodular ve sızıntılar dolaşıyor, hadi içeri girelim ve şimdiye kadar her şeyi hızlandıralım.

iPhone 13: lansman tarihi

Apple'ın iPhone'ları, dikkate değer istisnalar dışında, genellikle her yıl Eylül ayında piyasaya sürülür.iPhone SE(2. nesil) ve Nisan 2020'de piyasaya sürülen iPhone X serisiiPhone XKasım 2017'de piyasaya çıktı,iPhone XSveXS MaxEylül 2018'de piyasaya sürüldü, ardındaniPhone XREkim 2018'de.

İPhone 12, Ekim 2020'de iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ile birlikte, Kasım ayında iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max ile birlikte şaşırtıcı bir lansman yaşadı.


İPhone 13 sürümünü dört gözle bekliyoruz, Apple'ın Eylül penceresini tercih edeceğini varsayıyoruz, ancak Samsung gibi rakiplerine ayak uydurmak istiyorsa, sürüm programını yeniden düşünmesi gerekebilir; Koreli teknoloji devinin S serisini Note serisiyle birleştirerek işleri değiştireceği söyleniyor.Galaxy S21ve cihazları birOcak sürümüardındanYaz aylarında Galaxy Z Flip 2.

Günün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitli Planlar VodafoneHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64GB) $ 72,47 / ayMin. toplam maliyet 1,383,92 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBdata Maksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2Mbps'ye kadar hızlarda Oz cinsinden sonsuz veri Metinler: Avustralya içinde Standart Ulusal TXT ve PXT Veri: Maksimum Hız için 10GB + 40GB bonusGörünüm-deVodafoneOptusHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64GB) 76,46 $ / ayMin. toplam maliyet 1.387,56 $SınırsızaramalarSınırsızmetinler10 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, maksimum 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya içinde standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deOptusTelstraHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64GB) 111,20 $ / ayMin. toplam maliyet 1.403,80 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, 1.5Mbps'de sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünüm-deTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone 13: fiyat

iPhone 13


(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu)

Henüz bu cephede söylenti değirmeninin karıştığını görmedik, ancak Apple, geçmişte kutuda sağlanan EarPod'ları ve şarj cihazını hurdaya atarak iPhone 12 ile işleri sarstı.

İPhone 12 serisinin fiyatı iPhone Mini için 699 $ / 699 £ / 1.199 $ 'dan başlıyor.İPhone 12 için 799 $ / 799 £ / 1.349 AU $,İPhone 12 Pro için 999 ABD Doları / 999 ABD Doları / 1.199 ABD Doları veİPhone 12 Pro Max için 1099 ABD Doları / 1099 £ / 1.699 Avustralya Doları.


KıyasladığımızdaiPhone 11Seri, iPhone 12 için 100 $ / 100 £ / 150 AU $ 'lık bir artış anlamına gelirken, daha premium telefonlar geçen yılki ile aynı maliyete sahipiPhone 11 Prove iPhone 11 Pro Max. Bunun 38 $ / 38 £ 'ı hesaba katmadan iPhone 12 için eksik aksesuarları satın almanın maliyeti olacağını unutmayın.

Önümüzdeki yıl iPhone 13, özellikle akıllı telefonları aksesuarlarla birlikte göndermek zorunda kalmamakla birlikte büyük olasılıkla aynı basketbol sahasında olacak.

Apple'ın, Çinli ekran üreticisi BOE ile potansiyel olarak iş yapan, enerji açısından verimli LTPO OLED ekranları için tedarikçiler değiştirmesinden bahsediliyor. BOE'nin Apple'ın katı kalite standartlarını geçmesi söz konusu olduğunda hala düzeltilmesi gereken bazı ince noktalar var, ancak bunları karşılamayı başarırsa,iPhone 13 düşüşünün fiyatıüretici şalterinin sağladığı maliyet tasarrufu sayesinde.

iPhone 13: ekran ve tasarım

iPhone 13


(Resim kredisi: Konsept Oluşturucu)

İPhone 13'ün olası tasarımıyla ilgili, stilindeki kapaklı bir kabuğundan bir dizi sızıntı ve söylenti var.Galaxy Z Flip, birsürgülü ekranMeydana gelme olasılığı daha düşük olan kavram.

katlanabilir patentYaz aylarında tekrar görüldü ve Apple'dan sızan Jon Prosser'ınonaylanmışcihazın çalışmakta olduğunu - bunun iPhone 13 mü yoksa tamamen yeni bir isim altında ayrı bir cihaz mı olduğunu bilmiyoruz. Apple olduğu söyleniyorprototip katlanan iPhone'ları aktif olarak test etmetedarik zincirinden farklı parçalarla.

Apple bir katlanabilir piyasaya sürerse, şimdiye kadar gördüğümüz tekliflerden çok daha sağlam görünüyor.süper sert bit esnek ekranekranın buruşukluktaki çatlaklara dirençli olmasını sağlamak.

İPhone kullanıcıları için bir başka heyecan verici gelişme de, bu büyük çentikten yıllar sonra, nihayet bunu görüyor olabiliriz.da aşamalı, ya da en azındanküçülmüşbiraz.

Panelin kendisi bir yükseltme için ayarlandı ve premium sürümün değişken yenileme hızına sahip 120Hz Pro Motion ekrana sahip olduğu söylentileri ileLTPO teknolojisi, hangisi olacakpil ömrü konusunda yardım.

Pil cephesinde, iPhone 13'ünyumuşak tahta pillernormal pillerle aynı kapasiteye sahip ancak önemli ölçüde daha küçük olan piller, daha ince bir ahizeye olanak tanır.

iPhone 13: teknik özellikler ve özellikler

İPhone serisinin her yıllık yinelemesinde olduğu gibi, iPhone 13'ün yepyeni bir SoC ile piyasaya sürülmesini bekliyoruz. İPhone 12, iPhone 11'in A13 çipini takip eden A14 biyonik çipi barındırıyor, bu nedenle tüm hesaplara göre iPhone 13, selefinden daha hızlı ve daha güçlü olacak A15 işlemcisini barındırmalıdır.

İPhone 12, 5G'yi destekleyen ilk iPhone serisi olduğu için Apple için bir kilometre taşıdır - hem 6GHz altı hem de mmWave 5G, ancak ikincisi yalnızca ABD'de desteklenmektedir. Bu arada iPhone 13 serisinin de destekleyeceği bildiriliyor.gruplardan biri ama ikisi birden değil2021'deki belirli pazarlar için.

Sektörden Ross Young, üst düzey 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin Sub6 ve yüksek bant genişliğine sahip mmWave 5G'yi sunacağını, iPhone 13 ve iPhone 13 Mini'nin ise yalnızca Sub6'ya düşeceğini öne sürdü.

İPhone 13 için bir başka büyük anlaşma da,120Hz ekran; Android kullanıcıları için eski bir haber, ancak 60Hz yenileme hızlarına takılıp kalan iOS hayranları için bu, listelerinin başında. Prosser ayrıcabu iddiayı destekledi, bu nedenle özelliğin gelecek yıl gösterileceğinden oldukça eminiz.

Prosser, Touch ID'nin iadesi de dahil olmak üzere bir dizi diğer olası iPhone 13 özelliklerini değerlendirdi. Geri dönüşünde '50 / 50 'oldu ve başka bir sızıntı iPhone 13 prototip telefon olduğunu söyledi.Touch ID içermez, henüz dışlamak için çok erken.

Apple ayrıca akıllı telefonlar için bir ilke imza atabilir.portless iPhone 13 modeligelecek yıl geliyor. LansmanıMagSafeşarj cihazı bu gelişmenin önünü açıyor gibi görünüyor.

Depo cephesinde, iPhone 13 onu parkın dışına çıkarıyor; yakın tarihli bir söylenti, onu 1TB gibi büyük birPS5ve aynıXbox Series X!

Katlanabilir olsun ya da olmasın, iPhone 13 Apple için birçok ilke imza atacak, bu nedenle Android cihazların ne kadar geride kaldığına dair uzun süredir hayranlık duyuyorsanız, 2021 senin yılın ol.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro Max fırsatları Kilitli Planlar VodafoneHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (Taksitle 128 GB) $ 86,36 / ayMin. toplam maliyet 1.883.96 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBdata Maksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2Mbps'ye kadar hızlarda Oz cinsinden sonsuz veri Metinler: Avustralya içinde Standart Ulusal TXT ve PXT Veri: Maksimum Hız için 10GB + 40GB bonusGörünüm-deVodafoneOptusHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (Taksitle 128 GB) $ 90,36 / ayMin. toplam maliyet 1.887,96 $SınırsızaramalarSınırsızmetinler10 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, maksimum 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya içinde standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünüm-deOptusTelstraHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro Max (Taksitle 128 GB) 132,04 $ / ayMin. toplam maliyet 1.903,96 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBdata Avustralya'da fazla veri ücreti yoktur. Hız, 1.5Mbps'de sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünüm-deTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz