Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13 Pro 5G ilk bakış videosu hayallerimizdeki portsuz iPhone'u gösteriyor

iPhone 13 Pro 5G ilk bakış videosu hayallerimizdeki portsuz iPhone'u gösteriyor

Her ne kadariPhone 12uzun süredir piyasaya çıkmadı, tüm gözler şimdideniPhone 13ve şimdi ilk portsuz akıllı telefon olarak dalgalar yaratacak şekilde ayarlanmış iPhone 13 Pro 5G'ye iyi bir göz atabilirsiniz.


İlk görünüm, bataklık standart şeker çubuğu form faktörü ile çok çılgınca bir şey yapmayan tanıdık bir tasarımı ortaya koyuyor ve arka üçlü kamera kurulumunu koruyor.iPhone 12 Proancak bağlantı noktalarını tamamen hurdaya çıkarır.

Ekran altı kamerayla tamamen ortadan kaldırılmak veya bir delik delme olarak yeniden paketlenmek yerine, çentik de küçültüldü; Çentik göze batan bir çentik olabilir ancak Apple'ın iPhone estetiğinin hemen fark edilen bir parçası.

iPhone 13 Pro 5G konsepti,Hacker 34, ve büyük ölçüde iPhone 12 Pro'ya dayanırken, mevcut Face ID ile birlikte Touch ID'nin geri dönüşü de dahil olmak üzere tur yapan bazı söylenti özellikleri içeriyor.

Videonun son kesimi yapması muhtemel olmayan, ancak dahili olarak test edilmiş bir özellik (aracılığıylaBloombergMark Gurman), iPhone 13 Pro 5G konsept videosunda adı geçen Power Drop'tur. Kullanıcıların ahizenin arkasındaki diğer cihazları şarj etmelerini sağlar. Gurman, Apple'ın iPhone 12 serisinin AirPod'ları arkada şarj etmesine izin vermeyi planladığını, ancak bu özelliği iptal ettiğini söyledi.


Tabii ki, şu ana kadar hiçbir şey doğrulanmadı, ancak video, iPhone 13 Pro 5G'nin mağazada neler olabileceğine ilginç bir bakış için yeterince söylenti içeriyor.

Kaynak: aracılığıylaTelefon Arenası