Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13 Pro yeni videoda kaygan ve şık görünüyor

iPhone 13 Pro yeni videoda kaygan ve şık görünüyor

Hala çok uzaktayıziPhone 13bu Eylül ayında piyasaya sürülecek, ancak bu, söylenti değirmeninin Apple'ın yaklaşmakta olan amiral gemisi hakkında bilgi vermesini engellemedi ve şimdiye kadarki tüm sızıntılara dayanarak nasıl görünebileceğine bir göz atıyoruz.


Videodaki iPhone 13 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip 6.1 inçlik bir Super Retina XDR ekrana sahip.iPhone 12, ancak Apple, 2019'daki gibi hayal kırıklığı yaratan bir 60Hz ile piyasaya sürdüiPhone 11.

Tasarımcı 4RMD çentiği korudu, ancak çentiği biraz küçülttü.son raporlarBu, Apple'ın tamamen lehine veya bir ekran altı kamerasına geçmeden önce daha küçük bir çentik göreceğimizi gösteriyor. Ayrıca arkada bulunan ve bu yıl iPhone 13 ile geri dönmesi beklenen Touch ID'yi de geri getirdiler.

iPhone 12 ve bu renderlar arasındaki en büyük fark, buradaki iPhone 13 konseptinin tamamen portsuz olmasıdır, ancak şu anki spekülasyon MagSafe ekosisteminin bu yıl hiçbir porta geçişi destekleyecek kadar gelişmemiş olması, bu yüzden bunu göremeyebiliriz. konsept, iPhone 14'ün piyasaya sürülmesine kadar meyve verdi.

Boyutlara gelince, videodaki iPhone 13, iPhone 12'den biraz daha kalın vedaha büyük pilve depolamada 1 TB. 4RMD ayrıca bir Rose Gold iPhone 13'ü de içeriyor – Apple'ın bu renkle durdurduğu bir renk.iPhone X.


iPhone 13 tasarımı, Apple'ın dikdörtgen estetiğini koruyarak iPhone 12'den büyük bir ayrılma değil, ancak her zamanki gibi şık görünüyor!

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürülmüştür)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz