Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13 Pro Max videosu şimdiye kadar gördüğümüz en güzel Apple iPhone'u gösteriyor

iPhone 13 Pro Max videosu şimdiye kadar gördüğümüz en güzel Apple iPhone'u gösteriyor

Her ay geçtikçe Apple'ın yeni güncellemeleri hakkında daha fazla şey öğreniyoruz.iPhone 13hakkında haberler içeren telefon serisiçıkış tarihibirliktetamamen yeni ekranGizliliği bozacak en son bilgi parçaları. Bu yol açtıbeş yeni değişiklikdizi tanıtacakiPhone 12analistler tarafından tanımlanacak ve bize ne bekleyeceğimiz konusunda sağlam bir fikir verecektir.


Şimdi, yine de, bu değişiklikler uygulandığında en iyi Apple iPhone 13'ün nasıl olabileceğine henüz en iyi şekilde baktık. Bunun nedeni, sızıntılara ve söylentilere dayanan çarpıcı bir yeni konseptin, bir Apple iPhone 13 Pro Max konseptini benzeri görülmemiş bir ayrıntıyla göstermesidir. Ve oldukça basit, şimdiye kadar gördüğümüz en güzel iPhone. Ne demek istediğimizi anlamak için aşağıdaki videoya bir göz atın.

Sızan bilgilerden anlaşıldığı üzere bu konsept video, daha küçük çentik, tamamen portsuz bir yapı, enerji yönetimi için LTPO teknolojisine sahip 120Hz yenileme hızı ekranı ve yerleşik bir LiDAR sensörü ile donatılmış bir iPhone 13 Pro Max tasarımını gösteriyor.

Tasarım aynı zamanda kasaya göre daha ince çerçevelere sahiptir.Apple iPhone 12 Pro Maksve genel olarak biraz daha büyük bir ekran boyutu.

Bu el cihazına gerçekten fütüristik ekleme, tartışmasız, kablosuz şarja ve üçüncü taraf aksesuarları bağlamak için bir Akıllı Konektöre dayanan tamamen portsuz tasarımdır.


Burada, Pingtwitter'te, şarj teknolojisi açısından portsuz telefonları ideal son nokta olarak görüyoruz ve artık yalnızca şu anki gibi telefonlarda kullanılabilen hızlı kablosuz şarja bakmanız yeterli.OnePlus9ve gelişmelerkablosuz kablosuz şarjnereye gittiğimizi görmek için.

Apple'ın bunu uygulayabilmesi için kablosuz şarj oranını büyük ölçüde artırması gerekecek. Bir sonraki iPhone'da bu olacak mı? Düşünmüyoruz, ancak geleceğin teknoloji tasarımcısının izniyle gelen bu konsepti görmek yine de güzel.Technizo Konsepti, fütüristik teknolojiyi sallayın.


bu telefon neyapmazgösteri, iPhone 13'ün gerçekten de iPhone 12'den 5G bantlarına daha az erişime sahip olup olmayacağıdır.geleceği söylendiMaliyet düşürücü bir önlem olarak. Buradaki fikir, dünya çapındaki tüm 5G bantlarına erişim sağlayan iPhone 12'nin aksine, iPhone 13'ün yalnızca satıldığı bölgede kullanılan 5G bandına erişim özelliği sunacak olmasıdır.

Yakında Apple iPhone 13 serisi el cihazları hakkında daha fazla şey duymayı ve Android amiral gemisi telefonlarda yıllardır yaygın olan 120 Hz yenileme hızı ekranı gibi bu özelliklerin çoğunu sunmasını umuyoruz.


iPhone 12 serisindeki yeni indirimli fiyatlar sizi cezbedebilir mi? O zaman mutlaka okuyunuzApple iPhone 12 Pro incelemesi.