Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13, gecikmiş bir Apple Watch özelliğini çalmaya ayarlandı - ancak geç olması hiç olmamasından iyidir

iPhone 13, gecikmiş bir Apple Watch özelliğini çalmaya ayarlandı - ancak geç olması hiç olmamasından iyidir

NSiPhone 13Apple için yoldaher zamanki Eylül lansmanıtüm hesaplara göre. Bu yıl görmeyi umduğumuz çok sayıda yükseltme arasında, her zaman açık olan ekran (AOD) bulunuyor.Apple Watch Seri 5veApple Watch Serisi 6kullanıcılar aşina olacaktır.


Bloomberg'den Mark Gurman ipucunu paylaştıhaber bülteni(aracılığıylaMacSöylentiler), iPhone 13 serisinin 120 Hz yenileme hızı ve AOD ile daha büyük pillere ve daha iyi ekranlara sahip olacağını söyledi. Deneyimsiz kullanıcılar için, her zaman açık ekran özelliği, telefonunuza dokunmanıza gerek kalmadan saati, tarihi, bildirimleri ve çok daha fazlasını kontrol etmenize olanak tanır.

AOD, Samsung akıllı telefonların ortak bir özelliğidir.Galaxy S21, ve pilde zar zor algılanabilir bir boşalma var. Söz konusu cihazın uyarlanabilir yenileme hızıyla birleştiğinde, ihtiyacınız olduğunda 120 Hz ekran elde edersiniz ve onu hayata geçirmek için etkileşime girmek zorunda kalmadan güncellemeler için el cihazınıza göz atabilirsiniz. Ve sonuç olarak piliniz zarar görmeyecek.

Apple, ekranlarıyla rekabeti yakalamanın henüz eşiğinde; iPhone 13, 60Hz kutusundan ilk çıkan olacak, ancak o zaman bile bu sadece premium modeller için olacak. Şimdiye kadar duyduklarımıza göre iPhone 13 ve iPhone 13 mini 60Hz ile takılacak.

Şimdiye kadarki sızıntılara ve söylentilere inanılırsa, bu yıl iPhone 13'e yönelik bir ton başka iyileştirme var. BenimEn çok konuşulan beş iPhone 13 özelliğiyükseltilmiş ekranı ve daha küçük bir çentiği içerir; ama bir çentik düşmanı olarak, muhtemelen iPhone 13'ü bırakıp iPhone 14'ü bekleyeceğim.çentiği kazımaksonunda, bir delikli kamera lehine.


Bu arada Samsung, Oppo ve Xiaomi, ikisi bir araya gelerek ekran altı kameralar ve katlanabilir akıllı telefonlar hazırlıyor.Galaxy Z Katlama 3bu yıl. Akıllı telefonlarını yeni teknolojilerle piyasaya sürme olasılığı konusunda bildiklerine bağlı kalmaktan oldukça mutlu göründüğü için, Apple'ın birkaç yıl sonra bunu yakaladığını göreceğiz.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 anlaşmaları Sözleşme Fırsatları Sim Free Editörün Seçimi Üç24 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) 29 £ peşin 36 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Fonehouse'da Görüntüleme 29 £ peşin 36 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme Peşin fatura yok + düşük maliyetler Sky Mobile36 ayApple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Apple iPhone 12 (64GB Kırmızı) Ücretsiz peşin ödeme 30 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de ön ödemeli 30 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 ayApple iPhone 12 (128GB Beyaz) Apple iPhone 12 (128GB Beyaz) 39 £ peşin 41 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Fonehouse'da Görüntüleme 39 £ peşin 41 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz