Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13 videosu radikal katlama ve kayan iPhone'ları gösteriyor

iPhone 13 videosu radikal katlama ve kayan iPhone'ları gösteriyor

hakkında küçük bilgi parçacıkları görmeye başlıyoruz.iPhone 13telefonların aralığı, ayarlanmış göründükleri de dahil olmak üzere kapağı kırar120Hz ekranları tanıtınApple telefon kullanıcılarına ilk kez


Ancak şu anda iPhone 13 serisi el cihazlarının nasıl görüneceğine dair gerçek bir fikrimiz yok ve bu da sayısıztasarım videolarıkonsept yapımcıları tarafından oluşturulacak.

Şimdi, yine de, en fazla zamanımızı aldıkradikaliPhone 13 arazisi için henüz konsept tasarımları, her ikisini de gösteren yeni bir videosürgülüve birkatlamayeni iPhone. Videoda ayrıca çok söylentili Apple Glasses ve Apple Car'ın bir tasviri de gösteriliyor.

Temel olarak, buradaki iPhone 13 videosu, büyük miktarda geleceğin teknolojisini içeriyor ve doğrudan aşağıda tam olarak görüntülenebilir.

Çalışması olan iPhone 13 videosunda da görüldüğü gibiKonseptiPhoneve 'iPhone 13 – Yenilikçi Ekran' başlıklı sergilenen ilk telefon, uygulamalar, kamera sistemi ve daha fazlasıyla hem üst hem de alt ekranlarda sunulan bağlam ve yönelime duyarlı kullanım modlarına sahip kayan bir iPhone konseptidir.


Bu ahizeyi daha sonra şuna benzeyen katlanabilir bir iPhone takip ediyor.iPhone ÇevirmeBu yılın başlarında gördüğümüz konsept. Bu tasarımla ilgili yeni olan şey, telefonun sanal bir geçiş hareketi ile kapalı durumundan otomatik olarak açılabilmesidir.

Daha sonra, kare ekranların yanı sıra fütüristik görünümlü bir Apple Car ve bir çift AR Apple Gözlük içeren başka bir kayan iPhone cihazı gösteriliyor.


Ve bu konsept videoda gösterilen tasarımların bu yıl veya aslında hiç gerçekleşme şansı olmasa da, ne olduğunu görmek ve göstermek ilginç.teorik olarakbundan on yıllar sonra telefon tasarımında mümkün olabilir.

Apple Car'a gelince, videoda gösterilen canavarca motorla etrafta dolaşabilmek harika olsa da, bunun olduğunu göremiyoruz ve uzun süren arızadan sonra.Google Cam, biz de Apple Glasses göreceğimize ikna olmadık.


Mevcut iPhone amiral gemisinde bugünün en iyi fırsatlarını görmek için,Apple iPhone 12 Pro, aşağıdaki fiyatlandırma tablolarını kontrol ettiğinizden emin olun.