Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 13 videosu, hayalini kurduğumuz çarpıcı çentiksiz tasarımı gösteriyor

iPhone 13 videosu, hayalini kurduğumuz çarpıcı çentiksiz tasarımı gösteriyor

NSiPhone 13olmayı vaat ediyorbüyükApple için telefon. Bunun nedeni, planlanannihayetsağlayan gelişmiş özellikleri tanıtın.en iyi Android telefonlarpiyasada yıllardır var.

120 Hz'lik bir ekran, örneğin,çok dedikodu yapıldıüzerine gelmekApple iPhone 12 ProveiPhone 12 Pro Makstelefonlar, ancak piyasaya sürülmesine sadece aylar kaldı,Apple özelliği çekmiş göründü. Ve bu, Android amiral gemilerini bir yıl daha güzelce oturmaya bıraktı.ciddenekran avantajı

Aynı şekilde, Android telefonlar bir süredir çentiksiz tasarımlarla övünüyor olsa da, Apple'ın cihazları hala görünmeye başlayan çentikle sıkı sıkıya bağlı.çokpop-up, iğne deliği ve kısaca ekran altı kameralar çağında tarihli.

Bu nedenle, iPhone 13 bu yıl gerçekten büyük bir satış potansiyeline sahip ve tam burada, bu yeni videoda, bir sonraki iPhone amiral gemisinin ne kadar özel olabileceğine henüz en iyi şekilde baktık.


Geleceğin yetenekli teknoloji tasarım grubunun eseri olan bu telefonDBS Tasarımı, yalnızca uçtan uca çentiksiz ekran tasarımına sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda yeni nesil bir ekran altı selfie kamerasına sahip yeni bir iPhone konseptini gösteriyor.

Telefonun ayrıca çeşitli farklı renklerde geldiği ve flaş modüllü yığılmış dört lensli arka kamera sistemine sahip olduğu görülüyor. Yine de siyah ve hoş altın detaylarla tamamlanan ana model, bir sonraki iPhone'un nasıl daha ince olabileceğini de anlatıyor ve üzerinde neredeyse hiç çerçeve yok.


Basitçe söylemek gerekirse, Apple iPhone 13 Pro Max'e benziyor.herkesiçin cüzdanlarını boşaltırdı.

Apple'ın bu konsept videodaki gibi bir telefon çıkarma ihtimali nedir? Burada Pingtwitter'te birçok120 Hz yenileme hızı ekrana sahip yeni iPhone'da güzel bir değişiklik. Ama, bizyapmaiPhone 13 serisindeki herhangi bir telefonun ekran altı selfie kamerası ile geleceğini düşünün.


Bunun nedeni, Android telefonların yarım yıldan fazla bir süredir akıllı telefon dünyasında teknik liderler olması, Apple'ın bir teknolojinin tanıtılmasından bir veya iki yıl sonra davayı takip etmesi ve çok sayıda Android telefon üreticisinin olduğunu biliyoruz.ekran altı kamera teknolojisi geliştirme, hiçbiri henüz onunla ana akım bir cihaz başlatmadı.

Bu nedenle, bir iPhone'da ekran altı selfie kamerası görmemize daha birkaç yıl olacağını düşünüyoruz. Yine de küçültülmüş bir çentik boyutuna sahip bir iPhone 13 görebiliriz.

Umarım yakında iPhone 13 serisi telefonlar hakkında daha fazla şey duyarız. Nihai resmi ürünün bu konseptin yarısı kadar iyi görüneceğini umuyoruz.

  • Yeni bir Apple telefonu mu istiyorsunuz? Daha sonra kontrol edinen iyi iPhone'larpiyasada