Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 7 incelemesi: daha iyi, daha yüksek sesle, daha parlak, su geçirmez

iPhone 7 incelemesi: daha iyi, daha yüksek sesle, daha parlak, su geçirmez

Apple iPhone 7 fırsatları

Hâlâ iPhone 7'yi gözden geçirme sürecindeyiz ve telefonla daha fazla zaman geçirdikten sonra önümüzdeki birkaç gün içinde bu makaleyi tekrar güncelleyeceğiz.


Ayrıca biriPhone 7 Artıde ayrı olarak inceliyoruz.

Daha fazlasını okuyun: Apple iPhone XS Max incelemesi: en iyisi büyüyor

İPhone 7'de bir bölücü değişiklik var.iPhone 6Sve muhtemelen duymuşsunuzdur. Sonraki cümlede ne söylersek söyleyelim, bu konuda kararınızı verdiniz. Ancak gerçek şu ki, kulaklık jakının olmaması önemli değil. Bluetooth kulaklığınız varsa sıralanırsınız. Genellikle kutudaki EarPod'ları kullanıyor musunuz? Hâlâ kutunun içindeler. Pahalı kablolu kutular kullanıyorsanız, bir adaptör var.

Herhangi bir sorun yok (Lightning ile aynı anda şarj etmek ve dinlemek istemediğiniz sürece (ve işte o zaman kablosuz olmanız gerekir).


Akıllı telefon sürümleri arasındaki inovasyon eğrisi gittikçe düzleşiyor ve bu yılın şimdiye kadarki en iyi telefonu - yüce samsung-galaxy-s7-review-edge-review- sadece küçük iyileştirmeler olduGalaxy S6 Edge. Ve iPhone 7'de de öyle. İPhone 3GS'den 4 veya 5'ten 6'ya kadar gördüğümüz değişiklik türleri geride kaldı. Mükemmele yakınlığı iyileştirmek zor.


iPhone 7 tasarımı

İPhone 7, tasarımda bir devrimi temsil etmiyor, ancak 6 ve 6S'den çok daha temiz olmasına rağmen, artık anten bantları daha ince ve arka tarafa sertçe tokatlanmıyor.


Yeni Jet Black kaplama güzel ve standart siyah beklediğimizden daha iyi, ancak aksi takdirde çekirdek tasarım var olanın bir evrimidir. Jet Black, garip bir şekilde, giriş seviyesi modelden ziyade yalnızca daha yüksek kapasitelerde mevcuttur. Parlatma işlemi biraz daha yoğun olabilir, tahmin ediyoruz, ancak muhtemelen insanları 128 GB'ı doldurmaya teşvik etmek için.

Cihazın ön tarafı, bazı Android rakiplerine kıyasla hafif çerçeveye kıyasla biraz eski görünmeye başlıyor ve bu telefon hakkında olumsuz olarak seçebileceğiniz herhangi bir şey varsa, o kadar.


iPhone 7 özellikleri

Yeni telefonun en sevdiğimiz özelliklerinden biri - taktik motorun yanı sıra, daha fazlası aşağıda görebilirsiniz - su yalıtımıdır. Evet, diğer el cihazlarının buna sahip olduğunu biliyoruz ve hepimizin bunu duşta almayacağımızı biliyoruz. AMA gerçekten gerçekten yararlı olan bir şey. Kapasite artışının da büyük hayranlarıyız - minimum 32GB gerçekten hoş karşılanırken, 128GB ve 256GB modeller gerçek seçenekler sunar. İlk nesil telefonun ilk 4, 8 veya 16GB seçeneklerinden çok uzak görünüyor.

Kulaklık jakının bulunduğu alan şimdi (çoğunlukla) Apple'ın yeni `` dokunsal motoru '' ile kaplandı ve ana sayfa düğmesine bastığınızda fiziksel geri bildirim sağlamak için (öyle hissetmesine rağmen artık fiziksel bir basma yok) ve alakalı patlamaları hissettiğiniz oyunlar gibi uygulamalar. Tüm bunların hassasiyetini ayarlayabilirsiniz, ancak bunun ne kadar iyi çalıştığına şimdiye kadar oldukça şaşırdık.

Geliştirilmiş ekran daha parlaktır ve geniş bir renk gamına sahiptir ancak çok büyük bir yükseltme değildir - sonuçta önceki cihazlarla aynı çözünürlük ve piksel yoğunluğuna sahiptir. İPhone 7 ekranının şu anda bazı rakiplerinin gerisinde kaldığı söylenmelidir. Önemli mi? Muhtemelen pek çoğu için değil.

Sorunsuz eşleştirme için yeni bir Apple W1 kablosuz çip var. Bluetooth'u tolere etse de Apple, bozulma şeklini beğenmiyor. Uyumlu cihazlarla (yeni Beats Solo 3 Kablosuz kulaklıklar gibi) eşleştirme sorunsuz olmalı ve yakında Apple'ın kendi AirPod'larını da inceleyeceğiz. Yeni AirPod'lar 160 £ 'dan ucuz değil, ancak cazip bir satın alma ve etrafta birçoğunu göreceğimizi düşünüyoruz. Yukarıda da söylediğimiz gibi Apple, kutuya Lightning adaptörüne 3,5 mm'lik bir jak da dahil ediyor. Kaybedene kadar birkaç hafta veriyoruz!

  • Kablosuz ve Lightning kulaklıklar dahil en iyi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus aksesuarları

Sesten bahsetmişken, kulaklık jakının kaybolması artık stereo hoparlörlerin de var olduğu anlamına geliyor. Sonuç çok daha yüksek, ancak yine de herhangi bir telefondan alacağınız küçüklük var.

iPhone 7 performansı

Gerçek dünya kullanımında 7, 6S'den farklı performans göstermez. Basitçe söylemek gerekirse, onu satın alan çoğu insan (siz değil, sevgili Pingtwitter.com okuyucusu) onu potansiyeli gibi bir şey kullanmayacak. Testlerden iPhone'un A10 Fusion çipinin oldukça zorlu olduğunu biliyoruz - burada gerçek bir güç var.

Önceki iPhone'daki A9 yongasına göre yaklaşık% 40'lık bir performans artışı sağlayan (Apple'a göre) yüksek performanslı iki çekirdek ve iki yüksek verimli çekirdek var. Gerçekte bu, biraz daha fazla pil ömrü anlamına gelir çünkü telefon, bir metni yanıtlamak gibi temel bir görev için performans çekirdeklerini döndürmez. Apple, pilden yaklaşık iki saat daha fazla yararlanacağınızı düşünüyor ve mümkün olduğunda bunu güncelleyeceğiz.

Bu telefonun grafik yeteneği oldukça dikkat çekici ve şimdiye kadar denediğimiz zorlu oyunlardan bazıları aplomb ile oynandı.

Şimdiye kadar sadece kamera ile çok yüzeysel bir seviyede oynadık, ancak gördüğümüz sonuçlar etkileyici ve bu makaleyi güncelledikçe bu konuya daha çok yer vereceğiz.

iPhone 7 kararı

İPhone 7 beklediğimiz gibi - açıkça en iyi telefonlardan biri ve rakibiyle eşleşiyorGalaxy S7neredeyse yumruk için yumruk. Premium seviyede fiyatlandırıldı - ancak Apple elbette kova satacak. Yani beğendik mi? Kısacası, 'evet', ancak özellikle çift kamerayı düşündüğünüzde, iPhone 7 Plus için çok daha fazlasının gittiğini düşünüyoruz. (Son zamanlarda daha büyük telefonlarla da oldukça şımartıldık.)

Bir bakıma iPhone 7'nin en büyük rakibi S7 değil, iPhone 6S veiPhone SE. Hala etrafta dolaşıyorlar ve - tabii ki - kendi başlarına oldukça zorlu aygıtlar. Her ikisi de size çok şey veriyor ve kulaklık girişi olmadan baş edemeyen yapışkanlara hitap edecekler.

Bir iPhone 6S'niz varsa yükseltme yapmayın - bu kadar basit. Daha eski bir el cihazınız varsa, o zaman isteyeceksiniz. Ve neden yeryüzünde değil.

Şimdi neden kontrol etmiyorsun En iyi iPhone 7 kılıfı: Yeni ateşinizi harika bir akıllı telefon zırhıyla örtün

Çok teşekkürlerÜç Mobilbu makaledeki yardımları için.