Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone 9 sızıntıları ve söylentileri: çıkış tarihi, teknik özellikler ve yeni özellikler

iPhone 9 sızıntıları ve söylentileri: çıkış tarihi, teknik özellikler ve yeni özellikler

Apple, 2007'den beri her yıl görev bilinciyle yeni bir iPhone seti çıkardı ve 2012'den bu yana lansmanlar her zaman Eylül ayında oldu. Bunu akılda tutarak, Eylül 2018 civarında başka bir el cihazının çıkacağını anlamak için Sherlock Holmes olmanıza gerek yok.


Ama ne bekleyebiliriz? Üst düzey biriPhone XI(eğer bu onun adı çıkarsa), aynı zamanda iPhone 9 ve iPhone 9 Plus olarak adlandırılabilecek bir veya daha fazla daha ucuz telefon bekliyoruz. İşte şimdiye kadar edindiğimiz tüm söylentiler ve sızıntılar.

iPhone 9: çıkış tarihi ve fiyatı

iPhone 9

İPhone 8

Yeni iPhone'lar her yıl eylül ayında saat gibi ortaya çıkıyor (arada sıradaiPhone SE). İPhone 9 ve iPhone 9 Plus da dahil olmak üzere yeni bir telefon serisinde bu yıl yine aynı şeyin olacağı neredeyse kesin - ancak bunların isimlerinin olacağından emin değiliz.


Bazen yeni iPhone'ların piyasaya sürülmeye başlaması birkaç hafta sürüyor, ancak Apple ve tedarikçilerinin yeni iPhone'ların üretimine alışması için bir yılı olduğundan 2018'de de böyle olmasını beklemiyoruz.iPhone X.

Fiyatlara gelince,iPhone 8ve iphone-8-review-its-iphone-you-know-plus-reviewen iyi rehber olabilir - sırasıyla 699 £ / 699 $ ve 799 £ / 799 $ 'lık başlangıç ​​fiyatları için satışa çıktılar, bu yüzden iPhone 9 ve iPhone 9 Plus'ın aynı türden bir işarete ulaşacağını tahmin ediyoruz.


Bazı raporlar, Apple'ın sonraki iPhone'larınındaha ucuz olacakşirket tedarik zinciri süreçlerini iyileştirip kolaylaştırdığı için normalden daha fazla, ancak çok büyük bir indirime güvenmeyin.

İPhone 9 ve iPhone 9 Plus telefonlar, bu yılın sonlarında ortaya çıkan başlık iPhone XI'nin daha ucuz alternatifleri olabilir, ancak Apple'ın 2017'de iPhone X adıyla eğri bir top atmasıyla birlikte, hangisini tahmin etmek zor. adlandırma sistemini Eylül ayında göreceğiz. Belki üç farklı iPhone X2 görebiliriz?


Günümüzün en iyi Apple iPhone X fiyatları 230 Amazon müşteri yorumu Apple iPhone X [64GB, Space ... Amazon Prime 899 $ Total Wireless'ı Görüntüle - Apple iPhone ... En İyi Satın Alma $ 899.99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone 9: tasarım ve özellikler

iPhone 9

İPhone 8 Plus

İPhone X stilini seviyorsanız, şanslısınız: Şimdiye kadar duyduğumuz söylentilerin çoğu2018 iPhone'lar hakkındaApple'ın bu yıl piyasaya sürdüğü tüm modellerde aynı iPhone X tasarımını piyasaya süreceğini öneriyor - bu, minimum çerçeve ve ekranın tepesinde belirgin bir çentik anlamına geliyor.

İPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ta gördüğümüz eski tasarıma sonsuza dek veda - Ana Sayfa düğmesi ve çerçeveler iyi bir vuruşa sahipti, ancak gelecek kesinlikle Face ID ve çentik.


Peki, Apple bu yıl piyasaya sürdüğü iki veya üç yeni modeli nasıl ayırt edecek?Önde gelen bir analiste göreYeni iPhone'ların en ucuzu 6,1 inç LCD ekrana (daha pahalı OLED değil), tek bir arka kameraya, 4 GB yerine 3 GB RAM ve paslanmaz çelik yerine alüminyum kasaya sahip olacak. Bu en ucuz telefonda 3D Touch da eksik olacaktır.

Aralığın ortasındaki telefon aslında 4 GB RAM, arkada çift kamera ve paslanmaz çelik çerçeve ile daha küçük 5,8 inç OLED telefon olacaktı. Söylentiye göre üst düzey iPhone 6,5 inç ekrana sahip olacak.

Başka bir deyişle, amiral gemisi bir telefon olacak ve hemen altında iki tane olacak - küçük olan daha pahalı olanı, bu da Apple'ın alıştığımız iPhone 9 ve iPhone 9 Plus etiketlerinden uzaklaşabileceğini gösteriyor. 2018'de daha çok arzu edilen daha küçük telefon olabilir.

Dahili teknik özelliklere gelince, daha önce bahsettiğimiz RAM dışında, işlemci kesinlikle başka bir performans artışı yaşayacak, ancak depolama boyutları 64GB'tan başlayarak anakartta aynı kalacak.

Ayrı bir söylenti, bu yıl gördüğümüz yeni iPhone'ların ekranlarını gösteriyorbiraz eğimli olabilirve ekrana dokunmadan havada hareketleri destekleyebilir. Yine de, eğer gerçekten ortaya çıkarsa, teknolojinin 2018'de mi yoksa 2019'da mı geleceği henüz belli değil.

Raporlara göreApple, MicroLED adlı kendi başına daha parlak, daha fazla güç verimli ekran teknolojisi üzerinde çalışıyor, ancak bunun el cihazlarına dönüşmesi biraz zaman alabilir. Bu aşamada iPhone 9 veya iPhone 9 Plus'ta görünmesini beklemiyoruz.

Bugünün en iyi Apple iPhone 8 fırsatları Unlocked Planlar Twigby ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 8 (64 GB) 372 ABD dolarıön ödeme17,50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveri Çağrıları: Kanada, Çin ve Meksika'ya + Sınırsız Küresel MetinGörünüm-deTwigbyTwigby ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 8 (64 GB) 372 ABD dolarıön ödeme12,50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler5 GBveri Çağrıları: Kanada, Çin ve Meksika'ya + Sınırsız Küresel MetinGörünüm-deTwigbyTwigby ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 8 (64 GB) 372 ABD dolarıön ödeme10 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Kanada, Çin ve Meksika'ya + Sınırsız Küresel MetinGörünüm-deTwigbyEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone 9: yeni özellikler

iPhone 9

İPhone 8 Plus

Temel özelliklerin yanı sıra Apple, iPhone 9 telefonlarına başka neler ekleyecek? Su geçirmezlik ve kablosuz şarjın şimdi eklendiği göz önüne alındığında, eklenecek pek çok önemli özellik kalmadı - belki de gelişmiş bir hızlı şarj sistemi tanıtılabilir, bu şu anda çoğu Android amiral gemisinde gördüğümüz bir şey.

İPhone 9 telefonlarının arkasındaki kameralar şüphesiz yine çok ilgi çekecek. Bu, mobil pazarda en çok tartışılan savaş alanlarından biri olmaya devam ediyor, bu nedenle her zamankinden daha iyi fotoğraflar çeken telefonlara dikkat edin.

Apple, gördüğümüz çift diyaframlı sistem gibi bir şey bile tanıtabilir.Samsung Galaxy S9, meraklı mobil fotoğrafçılara bir tanesi fiyatına iki diyafram açıklığı seçeneği veriyor (bu, lense giren ışık miktarını kontrol ediyor, daha karanlık sahnelerde fotoğraf çekmek için kullanışlıdır).

Bununla birlikte, Apple'ın, biraz daha ucuz olan iPhone 9 ve iPhone 9 Plus'ı değil (şu anda onlardan bahsettiğimiz gibi) üst düzey iPhone için en iyi kamera teknolojisini kaydetmesi muhtemeldir. Gelecekteki premium iPhone'un arkasında üçlü sensörlü bir kameranın fısıltılarını duyduk, ancak bugelmesi planlanmamış2019 yılına kadar.

Bataryadaki iyileştirmelerle ilgili tedarik zinciri ipuçları da varve dahili modemleryeni telefonların içinde bu yıl kırılan kapak - bu, herkes için daha uzun pil ömrü ve daha hızlı 4G / LTE hızları anlamına geliyor.

Apple'ın tüm iPhone serisinin çerçevesiz, çentikli tasarıma sahip olmasıyla, Apple'ın geçen yıl piyasaya sürdüğü Face ID kilidini açma ve Animoji numaralarında daha fazla iyileştirme görebiliriz. 2018'de bu özellikler, Apple'ın piyasaya sürdüğü tüm telefonlarda standart olacak.

Peki ya pil ömrü? Apple'ın mevcut modeller için belirttiği 13-14 saatlik video oynatma süresinin üzerinde hiçbir şey için nefesinizi tutmayın. Daha büyük piller dahil edilebilirken, daha hızlı işlemciler ve belki de daha büyük ekranlar iyileştirmeleri tüketmelidir - pil ömrü önemli bir artışa girmeden önce yukarıda bahsettiğimiz güç tasarrufu sağlayan MicroLED teknolojisini beklememiz gerekebilir.

Bugünün en iyi Apple iPhone 8 Plus fırsatları 21 Amazon müşteri yorumu Apple iPhone 8 Plus [64GB, ... Amazon Prime 549 $ Apple iPhone 8 Plus'ı Görüntüle [64GB, ... Amazon Prime 549 $ Apple iPhone 8 Plus'ı Görüntüle [64GB, ... Amazon Prime $ 549 Apple iPhone 8 Plus'ı Görüntüle (256 GB, ... Verizon Wireless 549,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone 9: başka ne bekliyoruz

iPhone 9

İPhone 8 (sağ) ve iPhone 8 Plus (sol)

Bir sonraki iPhone grubunun iOS 12'nin düşmesiyle aynı anda başlayacağını unutmayın, bu nedenle birçok yeni özellik muhtemelen yazılım tarafında olacaktır. 4-8 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek olan Apple'ın geliştirici konferansı WWDC'ye bir göz atın - orada birçok iOS 12 duyurusu yapılması muhtemeldir.

Apple'ın geçen yıl ARCore hakkında yaptığı yaygara göz önüne alındığında, sonraki iPhone'ların artırılmış gerçeklik yeteneklerinde daha fazla iyileştirme yapılması muhtemeldir. Hazır olundaha fazla oyun oynabir başka deyişle mutfak masanızda.

Renkler açısından çok devrimci bir şey beklemeyin. 2017'de gördüğümüz gümüş, altın ve uzay grisi muhtemelen tekrar ortaya çıkacak ve Apple caddesindeki kelime, bu renklerin Apple'ın ortaya çıkarmayı planladığı telefonların üçünde de aynı olacağı yönünde.

Apple biraz öncekırmızı baskıların lansmanıiPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın hayır işleri nedeniyle, iPhone 9 modelleri de buna uyabilir. Söylenti, iPhone X için de yeni bir 'allık altın' renginin yolda olduğu, bu yüzden 2018 iPhone'ları takip edebilir.

Son olarak, Apple sadece bir yıl sonra kendine özgü çentiği atar mı? Görünüşe göre, söylentilere inanılacaksa bu yıl kalacak, ama olabilirön ekrandan çıkarıldıTeori, o zamana kadar Apple Face ID teknolojisini ve ön kamerayı ekranın altına nasıl alacağını bulmuş olabilir.