Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • iPhone fiyatları: Her bir Apple telefon için ne kadar ödemeyi beklemelisiniz?

iPhone fiyatları: Her bir Apple telefon için ne kadar ödemeyi beklemelisiniz?

Etrafta dolaşan pek çok Apple cihazıyla, hangi iPhone fiyatlarını ödemeyi beklemeniz gerektiğini bilmek zor. Eski cihazlar şimdi daha mı ucuz, en yeni ve en büyük iPhone gerçekten bu kadar pahalı mı ?! Sizler için tüm bu bilgileri ve çok daha fazlasını ortaya çıkardık, böylece çok şey elde edebilirsiniz.


Muhtemelen piyasadaki en pahalı telefon sağlayıcısı olan Apple'ın iPhone fiyatları daha yüksek olma eğilimindedir. Bununla birlikte, bu uygun bir fiyata bir tane almanın imkansız olduğu anlamına gelmez, ürün yelpazesinde o kadar çok telefon var, şimdi çok sayıda seçenek var.

İPhone 7 ve 8'e geri döndüğünüzde, fiyatların önemli ölçüde düştüğünü ve bazılarının yarı yarıya düştüğünü görebilirsiniz. Veya fiyatların önemli ölçüde düştüğü Apple'ın XS ve XS Max serisinde bile.

Hangi iPhone fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz isteyin, aşağıdaki tüm ana telefonlarla ilgili bilgileri listeledik.

  • En iyi sözleşmeyi görüniPhone 11 fırsatları
  • En iyisini bulunYalnızca SIM anlaşmalarıyeni iPhone'unuza gitmek için
  • iPhone 8 fırsatları: bu daha eski, daha ucuz Apple cihazı için bir sözleşme yapın

iPhone SE fiyatları:


iPhone SE: 419 £ RRP
Apple'ın en son lansmanı, burada nihayet ucuz ve yeni bir iPhone alabileceksiniz! SE ile, bunu süper düşük bir fiyat yapmak için sadece 419 £ ödemeniz gerekecek. Bu maliyet karşılığında, iPhone 8'in gövdesinde Apple'ın en yeni A13 Bionic çipini, güçlü bir kamerasını ve diğer birçok 2020 özelliğini alıyorsunuz.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone 11, Pro ve Pro Max fiyatları:


iPhone 11: 729 £ RRP
Apple'ın RRP'si olan en yeni üç cihazının en ucuzu olmasına rağmen£ 729iPhone 11 hala piyasadaki en pahalı iPhone'lardan biri. Ancak Apple, piyasaya sürüldüğünde iPhone XR'den daha düşük bir fiyatla piyasaya sürüldüğünde herkesi şaşırttı. Hala bu cihazda fiyatta büyük bir düşüş görmedik.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus


iPhone 11 Pro: 1049 £ RRP
Apple'ın en son üçlüsünün orta kardeşi iPhone 11 Pro'nun maliyeti çok yüksek£ 1049en ucuz model için ve daha fazla depolama alanıyla yükseliyor. Bu, iPhone 11 Pro'nun fiyatını daha küçük olmasına ve fazladan bir kamera lensinin eklenmesi dışında çok büyük bir gelişme olmamasına rağmen iPhone 11'den önemli ölçüde daha yükseğe koyuyor.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone 11 Pro Max: 1149 £ RRP
Apple'ın şimdiye kadar yapılmış en pahalı telefonlarından biri olan iPhone 11 Pro Max1149 £, piyasadaki en pahalı tüketici telefonu için Galaxy S20 Ultra ile savaşıyor. Bu fiyat size oradaki en iyi iPhone'u kazandırır ... her şeyi dışarı çıkarmaya istekli olduğunuz sürece. Şimdilik, büyük bir fiyat düşüşü olmadı ve yakın zamanda bir tane görmemiz olası değil.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone X, XR, iPhone XS ve XS Max fiyatları:


iPhone X: 999 £ RRP
Apple'ın 10. yıl dönümü telefonu iPhone X 999 £ fiyatla piyasaya sürüldü. Bu şimdi çöktü ve bu telefonu kolayca 100 £ veya daha düşük bir fiyata alabilirsiniz ve ikinci el giderseniz fiyatlar 300-400 £ işaretine kadar düşer.

Şuradan alArgus

iPhone XR: 729 £ RRP
Apple'ın uzun tarihindeki en popüler telefonlarından biri olan iPhone XR piyasaya sürüldüğünde 749 sterline mal oldu. Ancak, artık çoğu zaman bundan çok daha ucuza alabilirsiniz. En sık indirilen iPhone gibi görünüyor ve Apple geçen yıl fiyatı düşürdü, yani en yüksek fiyatta bile şimdi çok iyi durumda.£ 629.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone XS: 1149 £ RRP
İPhone XS Max kadar pahalı değil ama yine de Apple'ın en pahalı telefonlarından biri. İPhone XS 1149 £ fiyatla piyasaya sürüldü ve o zamandan beri büyük ölçüde düştü. Şimdi onu 629 £ civarında fiyatlarda bulabilirsiniz.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone XS Max: 1249 £ RRP
Artık Apple'ın en yeni telefonu değil, ancak piyasaya sürüldüğünde iPhone XS Max çığır açıyordu ... pahasına. 1249 £ 'dan başlayan bu telefon, diğer tüm telefon fiyatlarının ötesine geçti ve bugüne kadar bile en pahalı lansmanlardan biri. Şimdi, yaklaşık 799 £ 'a alabilirsiniz, bu da fiyatın düştüğü anlamına gelir.

Şuradan alın:Amazon,John Lewis,ÇokveyaArgus

iPhone 8 ve 8 Plus fiyatları:

iPhone 8: 669 £ RRP
İPhone 8, muhtemelen şu anda Apple'ın ucuz iPhone'larının en iyisi. 699 £ 'a mal olan piyasaya sürülürken, şimdi sık sık bunun çok daha azını görüyoruz ve ortalama fiyatın altına düştü£ 479yepyeni ve yenilenmiş bir model için daha da az.


Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone 8 Plus: 799 £ RRP
İPhone 8 Plus, daha küçük, normal iPhone 8'den çok daha pahalı değil ve toplam harcama ile geliyor.799 sterlin.Ancak, mevcut diğer eski iPhone'ların birçoğu gibi, bu fiyat şimdi büyük ölçüde düştü ve ödeme yapma olasılığınız daha yüksek£ 579veya çoğu büyük perakendeciden daha az.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone 7 ve 7 Plus fiyatları:

iPhone 7: 449 £ RRP
Apple'ın iPhone 7'si, Apple'ın en yeni cihazlarının birkaç yıl gerisinde kalıyor ve bu fiyat etiketi için harika bir haber. 449 £ 'dan başlasa da, şimdi yaklaşık 299 £' dan satın alınabilir ve bu günlerde son derece ucuz bir telefon haline gelir. Yenilenin ve bundan daha ucuza gelir.

Dan almak:Amazon,John Lewis,Köri,ÇokveyaArgus

iPhone 7 Plus: 569 £ RRP
Yukarıdaki 8 serisinde olduğu gibi, 7 ve 7 Plus'ın fiyatı biraz daha yüksektir. İPhone 7 Plus piyasaya sürüldüğünde 569 sterline mal oldu. Bu, iPhone 7 Plus'ın Very, Argos ve Amazon gibi büyük markalardan kolayca 429 £ 'a mal olmasıyla birlikte şimdi sert bir şekilde düştüğünü gördüğümüz bir fiyat.
Dan almak:Amazon,John Lewis,ÇokveyaArgus

Doğrudan Apple'dan iPhone fiyatları nasıl?

Ne yazık ki, Apple nadiren en ucuz iPhone fiyatlarına sahip oluyor, çoğu zaman aslında bakılması en pahalı yerlerden biri. Ancak bu demek değildirApple asla kontrol etmeye değmez.

Bazen, genellikle bir pazarlık yapabileceğiniz daha yeni iPhone'larda güçlü bir teklif veya promosyon sunarlar. Ve diğer birçok perakendeci gibi, Apple da hem yenilenmiş hem de aylık ödemeli planlar sunuyor.

En ucuz iPhone fiyatları Apple iPhone 11 Pro 64GB ... Apple iPhone 11 Pro Amazon £ 719,95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünYENİ MÜHÜRLÜ Apple iPhone 11 ...Apple iPhone 11 Pro MaxeBay1.099 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görüniPhone 11 64 GB Mor Apple iPhone 11 Amazon £ 595,97 Fiyatı GörüntüleTüm fiyatları görüniPhone XR 64 GB Sınıflandırıldı ... Apple iPhone XR Chitter Chatter £ 369 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünApple iPhone X (64 GB Uzay ... Apple iPhone X buymobiles.net 469 £ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünA1 Sınıfı Apple iPhone 8 Uzay ...Apple iPhone 8Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar269 ​​£ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünA2 Sınıfı Apple iPhone 8 Plus ...Apple iPhone 8 ArtıDoğrudan Dizüstü Bilgisayarlar299,97 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünA2 Sınıfı Apple iPhone 7 Gül ...Apple iPhone 7Doğrudan Dizüstü Bilgisayarlar169,97 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünA2 Sınıfı Apple iPhone 7 Plus ...Apple iPhone 7 ArtıDoğrudan Dizüstü Bilgisayarlar229,97 £ Ön sipariş Tüm fiyatları görünApple iPhone 6s Plus - 64GB -...Apple iPhone 6SeBay254 £ Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz