Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone SE 3 çarpıcı yeni videoda kapağı kırdı

iPhone SE 3 çarpıcı yeni videoda kapağı kırdı

NSiPhone SEApple'ın uygun fiyatlı bir iPhone alması, fiyatta bu tatlı noktaya ulaşmak için daha pahalı iPhone 11 serisinin çanlarını ve ıslıklarını hurdaya çıkarıyor. Bu yıl üçüncü nesil bir modelle başka bir yineleme bekliyoruz ve nasıl görünebileceğine bir göz attık.


Apple'ın tasarım cephesinde işleri çok fazla sarsmasını beklemiyoruz; olduğu söyleniyor zatenkatlanabilir bir istiridye üzerinde çalışmakile rekabet edecek olanGalaxy Z Çevirme. Şirket, iPhone SE için genellikle eski modellerin tasarımlarını geri dönüştürüyor ve piyasaya sürülmesinden bu yana geçen birkaç yıl göz önüne alındığında, iPhone XR olası bir aday gibi görünüyor.

YouTube konsept yaratıcısı4RMDtahmin edilen özelliklerle birlikte bir iPhone SE 3 renderini taklit etti ve cihaza cömertçe 5,3 inçlik bir ekran verdi;iPhone 12Mini'nin 5.4 inçlik ekranı, mevcut iPhone SE'nin 4.7 inçlik ekranına göre hata yapmak yerine. Aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Render, iPhone XR'ye çok benziyor ve Face ID teknolojisinin mükemmel olmadığı (özellikle bu yüz maskeleri çağında) ve muhtemelen iPhone SE'den hurdaya çıkarıldığı göz önüne alındığında, olası görünmeyen Touch ID ve Face ID'ye sahip. maliyetleri düşük tutun. Touch ID aslında hayranlar tarafından çok talep edilen bir özellik ve videodaki iPhone SE 3, ekran altı parmak izi sensöründen ziyade geçen yılki model gibi fiziksel bir düğmeye sahip.

Kamera açısından, render, 2020 iPhone SE kurulumuna ekstra bir lens ekleyerek arka çift kamera bölgesine yöneliyor. iPhone SE'nin arkasında yalnızca bir adet 12 MP genişliğinde (f/1.8) lens olabilir, ancak o sırada Apple bunun bir iPhone'daki en gelişmiş tek lensli fotoğraf makinesi olduğunu söyledi. Bu konsept, 12MP geniş + 12MP ultra geniş lensten oluşan ikili bir diziye sahiptir.


• Fitbit x NASA! Astronotlar, covid-19 görev öncesi yayılmasını durdurmak için Charge 4'ü kullanacak

Yine, bu, geçen yılın fiyatlandırmasını takip ederse ve 399 $ / 419 £ / 749 AU $ gibi benzer bir sıçrama noktası hedefliyorsa, oldukça ucuz bir akıllı telefon olması amaçlananın maliyetini artırabilir gibi görünüyor.


Bu yıl piyasaya sürülürse - bu, lansman penceresini 2020'nin ilk yarısına koyan son raporlara göre pek olası görünmüyor.AppleInsider) – o zaman iPhone SE şüphesiz en yeni A14 SoC'ye ev sahipliği yapacak.

Renk grupları, iPhone SE'nin siyah, beyaz ve kırmızı renklerine altının katılmasıyla bir yükseltme alıyor ve Apple'ın gerçek olanı takip ettiğini görmek isteriz.


Yaklaşan iPhone SE ile ilgili ayrıntılar zayıf, bu yüzden şimdilik çok fazla spekülasyon var, ancak böyle görünüyorsa mutlu olacağız.

Bugünün en iyi Apple iPhone SE (2020) fırsatları Sözleşmeli İndirimler Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Apple Kablosuz AirPods (Beyaz) Vodafone24 ayApple iPhone SE (2020) (64GB Beyaz) Apple iPhone SE (2020) (64GB Beyaz) 29 £ peşin 23 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler18 GBtarih Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler18 GBveri Carphone Warehouse'da Görüntüleme 29 £ peşin 23 £ /ay Carphone Warehouse'da Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 ayApple iPhone SE (2020) Apple iPhone SE (2020) Ücretsiz peşin 21 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de ön ödemeli 21 £ /ay EE EE'de Sky Best'te Görüntüleme24 ayApple iPhone SE (2020) (64GB Kırmızı) Apple iPhone SE (2020) (64GB Kırmızı) 39 £ peşin 27 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytEE verileri24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriler Fonehouse'da Görüntüleme 39 £ peşin 27 £ /ay Fonehouse'da Görüntüleme En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz