Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone XR Liquid Retina ekran Apple'ın şimdiye kadarki en gelişmiş LCD ekranı, işte nedeni

iPhone XR Liquid Retina ekran Apple'ın şimdiye kadarki en gelişmiş LCD ekranı, işte nedeni

Apple iPhone XRşirketin Liquid Retina adını verdiği bir LCD ekrana sahip ilk çentikli ekranını getirdi. Apple ayrıca bunu 'bir akıllı telefondaki en gelişmiş LCD' olarak adlandırıyor. Nedenini bilmek ister misin?


  • Apple iPhone XS resmi
  • Apple iPhone XS Max burada

Apple, bunun diğer tüm akıllı telefonlardan daha üstün bir LCD ekran olduğunu nasıl iddia edebilir? Bu, diyor, sıvı Retina özellikleri sayesindeiPhone X'lerdaha uygun fiyatlı bir LCD ekranda stil çentikli görüntü deneyimi.

İPhone XR Liquid Retina, 1792 x 828 çözünürlük için 326 ppi'de 1,4 milyon pikselde sıkışan 6,1 inçlik bir paneldir. Bu, size daha büyük bir ekran sağladığı anlamına gelir. iphone-8-review-its-iphone-you-know-plus-reviewdaha küçük bir yapıda, diyor Apple.

Bunun ötesinde gerçekten akıllı hale geldiği yer. Uyandırmak için bir dokunma işlevi, Apple'ı Android rekabetinde hızlandırır. Ancak 120Hz dokunmatik algılama, iOS sistem çapında renk yönetimi, 'en iyi renk doğruluğu, geniş renk desteği' ve True Tone ekranı, gözü sulandıran bir ekrana katkıda bulunmalıdır.

Apple, bu modelde 3D Touch'ı ortadan kaldırırken, Apple'ın dediği gibi, dokunma duyarlılığı için hala Haptic Touch var. Bir MacBook Pro'nun izleme dörtgeninde bulunanlara benzer. Bu, temelde, farklı seçim seçenekleri için daha fazla basabileceğiniz anlamına gelir.


Sonuç olarak, paradan tasarruf ederken, sıkı bir form faktöründe kalitesine ve boyutuna bakabileceğiniz ve sevebileceğiniz bir ekran anlamına gelmelidir. Ne aşk değil?

Günün en iyi iphone x fiyatları 230 Amazon müşteri yorumu Apple iPhone X [64GB, Space ... Amazon Prime 899 $ Total Wireless'ı Görüntüleyin - Apple iPhone ... En İyi Satın Alma $ 899.99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz