Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone XR vs OnePlus 6T: teknik özellikler, tasarım ve özellikler, başa baş

iPhone XR vs OnePlus 6T: teknik özellikler, tasarım ve özellikler, başa baş

2018'in akıllı telefonlar için harika bir yıl olduğunu iddia etmek zor ve kesinlikleiPhone XRveOnePlus 6Tson 12 ayın mahsulünün kremasında - her iki telefon da mükemmel işçiliği alabileceğiniz en iyi özelliklerden bazılarıyla birleştiriyor.

Her iki telefon da benzer fiyat noktalarında (en son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin): anın en üst düzey amiral gemilerinin hemen altında, ancak yine de ciddi yatırımlar. Öyleyse hangisi en iyi paranın karşılığını sunuyor? Tam burada öğrenmenize yardımcı olacağız.

iPhone XR vs OnePlus 6T: tasarım

iPhone XR

iPhone XR


Hem iPhone XR hem de OnePlus 6T ince ve ince olan 2018'den daha iyi görünen iki telefon bulmak için zorlanacaksınız. OnePlus telefon, yükseklik ve genişlik açısından daha büyük, ancak aynı zamanda biraz daha ince, bu iki akıllı telefondaki toplam ekran alanı oldukça eşit bir şekilde eşleşiyor.

İPhone XR 6.1 inç, 828 x 1792 piksel (326 ppi) LCD ekrana sahip, önde ve arkada cam ve alüminyum çerçeve ile. Beş cesur renkle - siyah, kırmızı, sarı, mavi ve mercan - iPhone'a daha eğlenceli bir görünüm kazandırsa da, bu farklı öne bakan çentiği paylaşıyor.diğer iPhone'lar2018'de piyasaya sürüldü.


OnePlus 6T'ye gelince, daha küçük bir ön çentiğe sahiptir.selefi6,41 inç, 1080 x 2340 piksel (402 ppi) OLED ekranda. Yine alüminyum çerçeveli ön ve arka cam var, ancak bu sefer seçebileceğiniz yalnızca üç renk var: Ayna (parlak) Siyah, Geceyarısı (mat) Siyah ve Gök Gürültüsü Moru. Ayrıca not: ön ekrana yerleştirilmiş bir parmak izi sensörü.

Bugünün en iyi Apple iPhone XR fırsatları Kilitli Kriket ABD PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone XR (64 GB) 299,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriket Hiçbir sözleşme Apple iPhone XR (64 GB) 450 ABD dolarıön ödeme60 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: Metinler: Veri: 35GB veri kullanımından sonra hızlar düşebilirGörünüm-deTüketici Hücresel Hiçbir sözleşme Apple iPhone XR (64 GB) 499,99ön ödeme60 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler10 GBveriGörünüm-deXFINITY MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone XR vs OnePlus 6T: özellikler

OnePlus 6T


OnePlus 6T

Spesifikasyonlara gelince, iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XR ile aynı süper hızlı Apple A12 Bionic işlemciyi taşır.iPhone XS Max. OnePlus 6T'nin içindeki Snapdragon 845 de hızlı bir çip, ancak burada ham hız ve performans seviyeleri açısından üstünlüğü olan Apple modeli.

Bununla birlikte, bu telefonlardan herhangi birinde uzun yıllar herhangi bir gecikme görmemelisiniz. OnePlus 6T, iPhone XR'ı RAM açısından 3 GB yerine 6 GB veya 8 GB (yapılandırmaya bağlı olarak) ile geride bırakıyor. İPhone XR'ı 64GB, 128GB veya 256GB depolama alanıyla alabilirsiniz, OnePlus 6T ise yalnızca 128GB veya 256GB sunar. Telefonların hiçbirinde bu depolamayı daha fazla genişletmek için bir hafıza kartı yuvası yoktur.

Ham performans açısından, iPhone XR, minimum miktarda RAM'e rağmen, hemen hemen burada sınırlandırıyor. Buradaki her şey, teknik özellikler açısından çok eşit bir şekilde eşleşiyor - bunların, özellikler listelerine göz atarak 2018'in amiral gemisi cihazlarından ikisi olduğunu söyleyebilirsiniz.


iPhone XR vs OnePlus 6T: özellikler

iPhone XR

iPhone XR

İPhone XR, daha pahalı iPhone'lardaki kadar iyi olmayan, ancak yine de bazı düzgün hileler yapabilen (insan çekimleri için Portre modu gibi) tek lensli, 12MP arkaya bakan bir kamerayı sallıyor. OnePlus 6T, çift lensli 16MP + 20MP arkaya bakan kamera ile birlikte gelir, ancak genel olarak nihai sonuçlar oldukça iyi eşleşir.

Bu telefonlar arasındaki en büyük farklardan biri elbette yerleşik işletim sistemidir: OnePlus OxygenOS ile iOS 12 veya Android 9 Pie'ye sahipsiniz. Burada derinlemesine bir karşılaştırma için yerimiz yok, ancak muhtemelen daha ince veya (tartışmalı olarak) daha kısıtlayıcı iOS mu yoksa daha özelleştirilebilir ve (tartışmalı olarak) daha mizaçlı Android'i mi tercih ettiğinizi zaten biliyorsunuzdur. Bu aşamada, her iki işletim sistemi de çok olgun, çok güvenilir ve özelliklerle doludur.

OnePlus, kablosuz şarjın iPhone XR'de mevcut olduğunu, ancak OnePlus 6T'de bulunmadığını, iPhone XR ise IP67 su ve toza dayanıklılık sunarken OnePlus 6T'nin resmi bir IP derecelendirmesine sahip olmadığını ancak birkaç sıçramaya dayanabileceğini söylüyor.

Bugünün en iyi OnePlus 6T fırsatı 88 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat OnePlus 6T 256GB Depolama 8GB ... Walmart700 $ 667,53 ABD doları GörünümOnePlus 6T A6013 Dual Sim ... Amazon Prime 1.009 $ OnePlus 6T A6013 Dual Sim'i görüntüleyin ... Amazon Prime 1.069 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPhone XR vs OnePlus 6T: Karar

OnePlus 6T

OnePlus 6T

OnePlus 6T ve iPhone XR arasında seçim yapmanıza yardımcı olacak çok şey var - başlangıç ​​için oldukça farklı görünümleri var, bu yüzden birini diğerine tercih etme olasılığınız var. Sonra, iOS ve Android sorusu var, ki bu muhtemelen bu iki kazanan el cihazından hangisini tercih edeceğiniz konusunda büyük bir faktör olacak.

Özellikler ve özelliklere gelince, telefonlar oldukça uyumludur ve hangisini seçerseniz seçin hız ve güvenilirlik konusunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız. İPhone XR'nin içinde iPhone XS ve iPhone XS Max ile aynı üst düzey çipi taşıdığını unutmayın, bu nedenle performans benzer bir seviyede olmalıdır.

Bir anlamda buradaki seçim nispeten kolaydır, çünkü bu telefonların birkaç temel farkı vardır: tasarım estetiği ve yerleşik yazılım. Başka bir anlamda, yine de zor çünkü ikisi de harika telefonlar. En son fırsatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin, ancak OnePlus 6T'yi iPhone XR'den biraz daha düşük bir fiyata alabilirsiniz - ve bu sizin için dengeyi değiştirebilir.