Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone XS Max ve Samsung Galaxy S10 Plus: bunlardan biri çok önemli bir testi kaybetti

iPhone XS Max ve Samsung Galaxy S10 Plus: bunlardan biri çok önemli bir testi kaybetti

Akıllı telefon rekabetleri, Samsung ve Apple'dan daha fazla hararetli gelmiyor. Her iki şirketin deinanılmaz şekildegerçekten sizinkinden en son amiral gemisi telefonları için sadık takipçiler ve son derece etkileyici beş yıldızlı incelemeler, Pingtwitter.


Bununla birlikte, PhoneBuff YouTube kanalı, iki şirketin en son teklifleri arasında ayrım yapmaya çalıştı -Apple iPhone XS Max, veSamsung Galaxy S10 Plus- onları acımasız bir düşürme testinde birbirlerine düşürerek.

Ve birçokaçık kazanan.

Videoyu izleyinPhoneBuff YouTube kanalıveya aşağıdaki gömülü video oynatıcıda:

Apple geçen yıl yeni iPhone XS ve iPhone XS Max'i piyasaya sürdüğünde, yeni amiral gemisi akıllı telefonun 'akıllı ve utangaç bir telefondaki en dayanıklı camı, sızdırmaz ve cerrahi kalitede paslanmaz çelik bir kordon ile hassas bir şekilde donatılmış' içerdiğini söyledi.


Bu arada Galaxy S10 Plus, şirketin önceki Gorilla Glass'tan iki kat daha sert olduğunu söylediği Corning'in Gorilla Glass 6'sını kullanıyor.

Öyleyse, bu akıllı telefonların her ikisi de bugün piyasada bulunan en dayanıklı dokunmatik ekranlardan ve cam kasalardan bazılarına sahiptir, ancak hangisi daha iyi? Phone Buff tarafından yapılan bu testlere göre, iPhone'un çantasında olduğu görülüyor.


Bunu söylemek adil olsa dahiçbiri1.000 £ + akıllı telefon özellikle iyi iş çıkarıyor, Galaxy S10 Plus, arka paneli test etmek için tasarlanan ilk düşüşünde çok daha fazla örümcek ağına maruz kalıyor. Ancak, her iki telefon da yüzüstü bırakıldığında üçüncü turdur.Gerçekten mibu iki üst düzey telefonu birbirinden ayırır.

iPhone XS Max ve Samsung Galaxy S10 Plus'ın ikisi de bozuk ekranlardan muzdarip, ancak ikincisindeki ekran içi optik parmak izi tarayıcısıreddedercam dokunmatik ekrandaki çatlak perdesini aşmak için, yani aniden güvenli uygulamalarınızın tüm şifrelerini hatırlamanız ve Google Pay'i kullanmayı unutmanız gerekecek.


Apple'ın Face ID yüz tanıma sistemi yine de bir tedavi gördü.

PhoneBuff testindeki son bonus turu, doğrudan cihazın ekranına art arda 10 düşürmeden oluşur. Burada, Samsung Galaxy S10 Plus, 10 düşüşün hepsinden sağ çıkarak ve dokunmatik ekran özellikleriyle tek galibiyetini elde etmeyi başardı. Aynı test iPhone XS Max ile yapıldığında, dokunmatik ekran işlevselliğini kaybetmeden önce arka arkaya sadece 3 damla sürdü - ahizeyi inanılmaz derecede pahalı bir cam ve paslanmaz çelik kağıt ağırlığına dönüştürdü.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus, Apple iPhone XS ve Apple iPhone XS Max fırsatları Planlar Kilidi Açılmış Galaxy S10 128GBSamsung Galaxy S10Kriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilir599,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünGalaxy S10 + 128 GBSamsung Galaxy S10 Plus Hiçbir sözleşme 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:50 $ön ödeme50 $ / ay Görünüm-deTüketici Hücresel Tüm fiyatları görüniPhone XS 64 GBApple iPhone XSKriket ABDHiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilir399,99ön ödeme55 $ / ay Görünüm-deKriket Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz