Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone XS incelemesi: Apple iPhone X'i alıyor ve turbo şarj ediyor

iPhone XS incelemesi: Apple iPhone X'i alıyor ve turbo şarj ediyor

Bugün Apple iPhone XS'i mi arıyorsunuz? Pingtwitter'ün iPhone XS incelemesi, telefonu değerlendirmenize yardımcı olacak mükemmel bir kaynak. Apple telefonunun her yönünü ele alıyoruz, böylece hiçbir şey bilinmeyen kalmaz. Şu andaBlack Friday fırsatlarıiPhone XS'de özellikle iyidir, bu nedenle en iyi tekliflere göz attığınızdan emin olun.


Yeni iPhone XS'in çıkış tarihi 21 Eylül olarak belirlendi ve dünyanın birçok ülkesi için ön siparişler 14 Eylül'de açılıyor.

Gareth, yeni iPhone XS'in fiyatının geçen yılki pahalı iPhone X'e göre artmadığını, ki bu da pek çok Apple meraklısı için hiç şüphesiz iyi bir haber olan telefonun 999 £ 'dan başladığını belirtti. Maksimum kapasite, 512GB model 1.349 £

Fiyatın artmamasına rağmen, iPhone XS, 1.099 £ 'dan başlayan' gözü sulandıran 'iPhone XS Max fiyatının yanı sıra, yine de piyasadaki en pahalı telefonlar arasında yer alacak.

iPhone XS incelemesi: tasarım ve ekran

iPhone X


Geçen yılın büyük yeni tasarımının aksine, bu yıl her zamanki tarzıyla Apple, 'S' güncellemesi için yeniden tasarlamak yerine yineledi. Amiral gemisi, değişikliği göstermek için sadece birkaç tasarım değişikliği aldı.

Örneğin bu yılki renk şeması, 'teniyle oldukça çarpıcı görünen' yeni bir altın tonu içeriyor. Yine de aynı çelik çerçeve kalır.


Gareth, yeni iPhone XS'in elde çok kaliteli hissettiğini ve bunun 'bu yüksek fiyatı telafi etmenin bir yolunu bulduğuna' inanıyor.

Pingtwitter'te, amiral gemisi bir telefonun bu şekilde 'yüksek' olduğunu düşünmüyoruz, ancak Huawei ve diğerlerinin orta fiyatlı telefonlarının çok daha ucuza harika deneyimler sunmasıyla, Apple'ın gerçekten insanlara bu primi ödetmek için durur.


Bununla birlikte, bu noktada neredeyse hiç kimsenin Huawei'den (veya başka bir Android markasından) bir Apple amiral gemisine geçemeyeceği göz önüne alındığında, bu gerçekten de Apple'ı gemide sadık tutmakla ilgili. İPhone XR başka bir hikaye olabilir, ancak buna başka bir uygulamalı olarak geleceğiz ...

Ekrana geçerken Gareth, iPhone XS'in etrafı çok küçük çerçevelerle çevrili 5,8 inç OLED ekrana sahip olduğunu bildirdi. Ekran, gözleri olan bir insan için ne anlama gelirse gelsin, 'yüzde 60 daha iyi dinamik aralık' sağlamaya yardımcı olan HDR 10 ve Dolby Vision'ı destekliyor. Gareth, 'HDR videoyu ekranda izlemek anında kilometrelerce daha iyi hissettirmedi, ancak ilgi çekici ve derin oldu' diye belirtiyor.

Geçen yılki çentik de geri dönüyor ve bu noktada oldukça kaygan ve kusursuz bir sistem olan Face ID yüz tanıma için gereken tüm teknolojiyle dolu.

iPhone XS incelemesi: pil ve kamera

iPhone X


Pil ömrü açısından, iPhone XS'in kendisinin 2.700mAh pili olan ve genellikle çoğu kullanıcıyı bir gün orta düzeyde kullanan iPhone X'den '30 dakika daha uzun süre dayanabileceği' bildiriliyor. Açıkçası Gareth, iPhone XS pil iddiasını el ele oturumu sırasında test edemedi ve 'iPhone XS'in pil ömründe ileriye doğru çok büyük adımların olmadığı' sonucuna vardı. Yarım saat marjinal bir kazançtır.

İleriye doğru büyük sıçramalardan ziyade küçük iyileştirmeler fikri, Gareth'in 'bunun nasıl bir & lsquo; S & rsquo;' olduğunu vurguladığı iPhone XS'in kamera sisteminde de belirgindi. iPhone serisi için yıl. '

Telefonun arkasında, her ikisi de optik görüntü sabitleme özelliğine sahip iki adet 12 MP sensör bulunuyor ve düşük ışıkta üstün performansa sahip geniş açılı bir mercek ve iki kat yakınlaştırmalı bir telefoto mercekten oluşuyor.

Gareth, bu lenslerin birlikte Apple'ın DSLR tarzı bokeh ve ışıklandırma hileleri sunan Portre Modunu oluşturmak için kullanılabileceğini belirtiyor. Kamera sistemi artık 'sahneleri dinamik olarak işleyebiliyor ve genel fotoğraf kalitesini algoritmik olarak geliştirebiliyor' ve Apple'ın Huawei P20 Pro ve Google Pixel 3'te kurulu kamera sistemleriyle rekabet etmek için eklediği bir şey olduğuna inanıyor.

iPhone XS incelemesi: erken karar

iPhone X

Genel olarak, bu nedenle, TechRadar'dan Gareth Beavis, yeni iPhone XS'de gördüğü yükseltmelerin 'çok sayıda ve aşırı güçlü' olduğuna inanırken, 'S' ile ilgili her zaman çok hayal kırıklığı yaratan bir şeyler olduğunu belirtti. yıl iPhone '.

Bununla birlikte, 'karışımdaki makul iyileştirmelerle' - telefonun daha yüksek sesli hoparlörlerini ve daha renkli ekranını vurguladı - iPhone XS'in harika bir telefon gibi göründüğüne hiç şüphe yok. Heyecan verici bir telefon mu? Apple'ın lansman etkinliğinin tüm abartısına (ve süresine) rağmen, belki de değil. Bu iPhone X, ancak 'S'peedier ve taze bir boya ile.

Apple'ın çok övülen işlem gücünün, yapay zekanın ve 'sinir ağlarının' geliştiriciler tarafından kullanılma şekli, bunun bir klasik olarak mı yoksa iPhone panteonunda da koşulan bir şey olarak düşeceğini belirleyen şey olabilir.

Pingtwitter, kısa bir süre içinde iPhone XS'i tam olarak inceleyecek, bu nedenle resmi kararımız için yakında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.TechRadar'ınApple iPhone XS uygulamalarının keyfini şu anda tamamen boş zamanlarınızda çıkarabilirsiniz.