Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Fortnite önceden yüklenmiş iPhone'lar şu anda SONSUZCA pahalıdır

Fortnite önceden yüklenmiş iPhone'lar şu anda SONSUZCA pahalıdır

Epic Games, Apple ve Google'ıFortnite'ı ilgili uygulama mağazalarından başlatmakbüyük kurulum tabanı verildi. Ancak görünüşe göre bazı telefon sahipleri, şu anda yasaklanmış olan uygulamada para kazanma potansiyeli görüyor.

Ne Apple ne de Google, Fortnite'ı iOS ve Android cihazlardan uzaktan kaldırma konusunda acımasız bir adım atmadığından, mevcut oyuncular çok oyunculu savaşlarda yarışmaya devam edebilirler. Ve bu, üzerinde Fortnite bulunan bir iPhone veya Android cihazının birdenbire çok daha değerli hale geldiği anlamına geliyor.

  • Fortnite hala mobil cihazlarda indirilebilir ve oynanabilir -işte nasıl
  • Piyasadaki en iyi Android oyunları
  • DAHA:İşte Xbox Series X'in kullanıcı arayüzüne ilk bakışınız

& Ldquo; iPhone Fortnite yüklü & rdquo; terimini Ebay'de arayınve fiyatların 10.000 $ 'a kadar çıktığı çok sayıda iyimser liste bulacaksınız. Hiç kimsenin bu miktara yakın bir yerde gerçekten ödeme yapıp yapmayacağı başka bir konudur, elbette, ancak ayın başında indirmesi ücretsiz olan bir oyunun etrafında kuşkusuz büyük bir vızıltı var.

Uzun anıları olanlar burada bir deja vu duygusu alıyor olabilirler. Flappy Bird'ü hatırlıyor musun? İçerik oluşturucu onu uygulama mağazalarından açıklanamaz bir şekilde çekmeden önce viral hale gelen ücretsiz bir akıllı telefon oyunuydu. Oyunla cep telefonları Ebay'i sular altında bıraktı ve birbildirildiğine göre 94.000 dolara gitti.


Biraz daha yakın zamanda, Konami iptal edilen PT oyununun demolarının artık indirilemeyeceğini açıkladığında, bazı PS4 konsolları da benzer ilgi gördü. Orijinal teaser içeren konsollar halabulması gerçekten zordemo yapılmış olsa bilehayranlar tarafından birçok kez yeniden yapıldı.

Fortnite'a gelince, oyunun yüklü olduğu bir iPhone için oranların üzerinde ödeme yapmanızı gerçekten önermiyoruz. Yalnızca diğer birçok platformda keyfini çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda her iki taraf için de korkunç bir anlaşma gibi hissettiren önceki sahibinin Apple hesabını saklamanız gerekir. Bizim tavsiyemiz? Paranızı kaydedin ve başka bir yerde oynayın. Veya Epic Games'in hem Apple hem de Google ile barış yapmasını umuyoruz ...


Bugünün En İyi Apple iPhone SE (2020) Fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 49,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketABD Mobil ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 402,99 ABD dolarıön ödeme42 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Verileri: Süper LTE kullanıcıları, 50 GB veri kullanımından sonra 2G veri hızlarına düşürülecek (GSM LTE kullanıcıları, 15 GB veri kullanımından sonra kısıtlanacaktır)Görünüm-deABD MobilMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 399 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz