Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • iPod ölmedi sonuçta: Apple, iPod Touch için iPhone X tarzı yeniden tasarımını ortaya çıkaracak

iPod ölmedi sonuçta: Apple, iPod Touch için iPhone X tarzı yeniden tasarımını ortaya çıkaracak

Apple'ın bir zamanlar her şeyi fetheden iPod hattı artık eski halinin gölgesi. Cupertino merkezli şirket, 2017 yılında iPod Nano ve iPod Shuffle modellerini bıraktı ve Apple Store'da hala satılan tek müzik çalar olarak yalnızca iPod Touch'ı bıraktı.


İkincisi dört yıldır hiç boya almadı. Altıncı nesil iPod Touch, 2015 yılında dünya çapındaiPhone 6SveiPhone 6S Plus.

Altı farklı renkte mevcut olan iOS destekli müzik çalar, bugün hala 32GB dahili depolama için 199 £ ve 128GB için 299 £ satıyor. Ancak teknoloji blogunun yeni bir raporuna göre bu yıl daha sonra değişebilir.Macotakara.

Tedarik zincirindeki kaynaklara göre, Apple, tasarımına çok benzeyen yepyeni bir iPod Touch üzerinde çalışmaya başlıyor.iPhone Xr. Bu, tüm ekran tasarımına sahip olacağı anlamına gelir.iPhone XS, ancak ikincisindeki OLED paneli yerine bir LCD - veya Apple'ın adlandırmayı sevdiği gibi Liquid Retina kullanın.

En son iPhone modelleri gibi, yeni iPod Touch da büyük olasılıkla el cihazlarının kilidini açan ve ödemeleri yüz tanıma ile doğrulayan Face ID'yi destekleyecektir. Bu aynı zamanda iPod kullanıcılarının Animoji ve MeMoji gönderebileceği ve öne bakan kameradan Portre Modu tarzı görüntüler çekebileceği anlamına da geliyor.


Bugünün en iyi Apple iPod Touch (6. nesil) fırsatları 509 Amazon müşteri yorumu Apple iPod touch 32GB Altın ... Amazon Prime £ 174,99 Apple iPod touch'ı Görüntüle 32GB - Gümüş BT Mağazası 189 £ Apple iPod Touch 32GB'yi Görüntüle - Pembe Dizüstü Bilgisayarları Doğrudan Görüntüle199,97 £ GörünümApple Ipod Touch (6. ... Amazon Prime £ 219,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İPod Touch'ı güncellemek Apple için çok mantıklı. Sonuçta, bu Apple Store'da bulunan en uygun fiyatlı iOS cihazı ve bu nedenle Apple'ın kurulum tabanını büyütmeye devam etmenin bir yolu. İOS kullanan daha fazla kişiye sahip olmak, iCloud depolama planlarını, Apple Music aboneliklerini, App Store ve iTunes Store satın alımlarını ve yakında çıkacak olan video akış hizmetine abonelikleri satma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. İPod Touch aynı zamanda ilk akıllı telefonları için hazır olmayan daha genç kullanıcıları da hedefliyor.

Resim 1/3


Resim 2/3

Resim 3/3


Boru hattındaki dedikodulara göre yeniden tasarımla teşvik edildi,Rozetkedkatkıda bulunan ve önde gelen tasarımcı Anton Kiuriles, yedinci nesil iPod Touch'ın nasıl görünebileceğini modelledi.

Kiuriles, bir sonraki iPod'un ilk olarak Apple A11 yonga setinden güç alacağını öngörüyor.iPhone 8,iPhone 8 Plus, veiPhone X, 2GB RAM ve 128GB veya 256GB genişletilemeyen dahili depolama ile birlikte.

Konsept tasarımda ayrıca 7 inç ekrana sahip iPod Touch da gösteriliyor. Şüphesiz ki bunu görmek güzel olurdu veinanılmazHareket halindeyken Netflix dizilerini izlemek için Apple'ın yapacağı bir şey gibi görünmüyor. Mevcut serisindeki en büyük ekran,iPhone XS Max, 6,5 inçte üste çıkıyor.

Yine de, bir sonraki iPod Touch bir şey görünüyorsakapatBu görüntüler için, şu anda çitin içinde olan herkes için Apple markalı müzik çalar için dolgun olup olmama konusunda büyük bir yükseltme olacak.


Potansiyel Müşteri Görüntü Kredisi:Anton Kiuriles / Rozetked

  • Çoken iyi Apple fırsatlarışimdi orada