Close
 • Ana
 • /
 • Ev
 • /
 • B&Q bugün açık mı? Konumlar, açılış saatleri artı Tıkla ve Topla ve çevrimiçi teslimat güncellemeleri

B&Q bugün açık mı? Konumlar, açılış saatleri artı Tıkla ve Topla ve çevrimiçi teslimat güncellemeleri

B&Q, İngiltere'deki 288 mağazasının tamamını yeniden açtı. Yatırım getirisindeki ve Guernsey'deki mağazalar yerel mevzuata uygun olarak kapalı kalır.


Ek olarak, B&Q siparişlerini çevrimiçi olarak verebilir ve onları Click & Collect hizmetini kullanarak evinize teslim ettirebilir veya mağazadan teslim alabilirsiniz.

Click & Collect hizmeti, ertesi gün toplama hizmeti sunmayı hedefliyor, ancak B&Q şu anda oldukça yüksek talep görüyor ve bu nedenle siparişlerin işlenmesi birkaç gün sürüyor.

 • Yüz kaplamaları mı arıyorsunuz? İşteyüz maskeleri nereden alınır
 • McDonald's, Burger King ve KFC bugün açık mı?Açılış saatleri, konumlar, menü ve eve teslimat güncellemeleri
 • John Lewis bugün açık mı?Ayrıca en iyi John Lewis fırsatları
 • Ikea bugün açık mı?En son mağaza açılışı, çevrimiçi alışveriş ve teslimat güncellemeleri

B&Q, Birleşik Krallık'ta yeniden açılmaya hazırlanabilmek için 24 Mart Salı günü tüm mağazaları kapattı.karantina. Yeniden açılmasına izin verildi çünkü hükümet yapı ve hırdavat dükkanlarının gerekli olduğuna inanıyor ve bu nedenle kapatma emrinden muaf tutuluyor. 4 Mayıs Cumartesi hafta sonu itibariyle, ROI ve Guernsey'deki B&Q mağazaları hariç tüm B&Q mağazaları yeniden açıldı.

Kapıda ve kasalarda kaçınılmaz kuyruklardan hoşlanmıyorsanız, bugün hala B&Q'dan DIY, bahçe işleri ve evden çalışma için gerekli malzemeleri sipariş edebilirsiniz - hem eve teslimat hem de Click & Collect mevcut.


Not: B&Q web sitesi, yüksek talep nedeniyle aralıklı olarak bir kuyruk sistemi çalıştırmaktadır.

B&Q web sitesi sırasına buradan katılın.(eğer şanslıysan sıra olmayacak)


Rakip DIY maestro Wickes'ın şu anda KUYRUK YOK

Veya Argos'tan bir ekmek makinesi satın alın. Evet, stoğa geri döndüler (en azından şimdilik acele edin)


B&Q'dan sipariş vermek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi ve ayrıca B&Q çevrimiçi olarak en iyi satın alma ve fırsatları seçimlerimizi hemen aşağıda bulacaksınız ...

Temassız Click & Collect özelliğiyle yeni çeşitli bitki paketleri mevcuttur
Bahçenizin bir bahar makyajına ihtiyacı varsa, artık yatak bitkileri, mutfak otları, çok yıllık otsu bitkiler ve güller içeren çeşitli bitki demetleri sipariş edebileceğinizi bilmekten memnuniyet duyacaksınız. En geniş aralık değil, bu nedenle aşağıdaki bağlantılara da göz atmak isteyeceksiniz.

Online bahçe bitkileri satın alabileceğiniz diğer yerler

B&Q'dan daha fazla ürün


Boyaya, kendin yap aletlerine ve ev mobilyalarına B&Q çevrimiçi olarak göz atın: 50 sterlin üzerinde harcama yaptığınızda ücretsiz teslimat
Boya, elektrikli aletler, bitkiler veya mobilya stoklamak istiyorsanız, B&Q ihtiyacınız olan tüm temel DIY ve ev eşyalarına sahiptir. Öğeler, Tıkla ve Topla ve eve teslim için mevcuttur.

B&Q'da bahçe mobilyalarına çevrimiçi göz atın:50 sterlin üzerinde harcama yaptığınızda ücretsiz teslimat
Kanepeler, sandalyeler, masalar, şemsiyeler, dış mekan ısıtıcıları, çardaklar ve çok daha fazlasını içeren bir dizi bahçe mobilyasına göz atın. 50 £ üzerinde ücretsiz teslimat ve 45 günlük iade politikası vardır.

Bahçe elektrikli aletlerine çevrimiçi olarak B&Q'da göz atın:50 sterlin üzerinde harcama yaptığınızda ücretsiz teslimat
Bahçenizin güzel görünmesini sağlamak için yeni bir çim biçme makinesine, çit düzelticiye, basınçlı yıkayıcıya veya hemen hemen başka bir elektrikli alete ihtiyacınız varsa, burada bulacaksınız.

Hangi B&Q mağazaları açık ve B&Q mağazasının açılış saatleri nedir?

ROI ve Guernsey'deki B&Q mağazaları haricinde tüm B&Q mağazaları artık açık. Tüm mağazalar pazartesiden cumartesiye sabah 8'den akşam 5'e kadar açıktır. Pazar günleri açılış saatleri mağazaya göre değişir (yerel şubeniz için Pazar saatlerini bulmak için B&Q web sitesindeki mağaza bulucuyu kontrol edin).

Mağazalarda, yerdeki mesafe işaretleyicileri, el arabaları için dezenfektan istasyonları ve kasalarda perspeks ekranlar gibi sosyal mesafe önlemleri bulunmaktadır. İçeri girmek için neredeyse kesinlikle sıraya girmeniz gerekecek.

B&Q, alışveriş grubunuzu en fazla iki kişiyle sınırlamanızı ve 16 yaşın altındaki çocukları getirmemenizi rica eder. Paket servisi olan restoranlardan bazılarının hacimli olması nedeniyle iki kişilik gruplara izin verilmektedir.

B&Q, mutfak ve banyo tasarımı, boya karıştırma, kereste kesme ve anahtar kesme gibi hizmetlerin 'şimdilik' mağazalarda bulunmadığını söylüyor.

Mağaza içi ödeme söz konusu olduğunda, B&Q yalnızca kart, hediye kartı ve temassız ödemeleri kabul ediyor.

 • Argos bugün açık mı?
 • Ana Üs bugün açık mı?
 • John Lewis bugün açık mı?
 • Boots bugün açık mı?

B&Q'da alışverişe gitmek güvenli mi?

Açık olan B&Q mağazalarında, herhangi bir zamanda mağazada kaç kişinin bulunabileceği konusunda bir sınırlama vardır. Bu, alışveriş yapanların birbirlerinden mesafelerini korumalarını sağlamak içindir. Mesafenizi korumanıza yardımcı olacak 'güvenli alan' işaretlerine dikkat edin. Mağazaları olabildiğince hijyenik tutmak için bir dizi başka önlem de olacak: mağazalar düzenli olarak temizleniyor ve semptomları olan tüm personelden tam maaşla evde kalmaları isteniyor.

B&Q'dan online sipariş verebilir miyim?

Evet, B&Q ile online sipariş verebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, yerel mağazanızdan alıp almayacağınızı (Tıkla ve Al) seçebilir veya siparişinizin size teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • B&Q'da bahçe mobilyalarına göz atın - dış mekan sandalyeleri, masaları, şemsiyeleri
 • B&Q'daki elektrikli aletlere göz atın - akülü matkaplar, testereler, zımparalar ve daha fazlası
 • El aletlerine B&Q'da göz atın - alet kitleri, kırıcılar, tornavidalar, malalar
 • B&Q'da dekorasyon araçlarına göz atın - boya, dolgu, bant, sızdırmazlık ve daha fazlası
 • B&Q'da iç ve dış mekan bitkilerinde% 20 indirim - sadece 2,50 £ 'dan başlayan fiyatlar
 • B&Q'da mutfak temizleme fırsatları - mikrodalgalar, fırınlar, musluklar

Click & Collect'i B&Q'dan çevrimiçi olarak satın alabilir miyim?

Evet, B & Q’nun Tıkla ve Topla hizmeti çalışıyor. Aralık, görünüşe göre 'sınırlı'. B&Q, Click & Collect aralığının şu anda şunları içerdiğini söylüyor:

 • Donanım
 • Sıhhi tesisat
 • Elektriksel
 • Merkezi ısıtma ve kazan parçaları
 • Inşaat malzemeleri
 • Araçlar
 • Güvenlik
 • Ampuller

Perakendeci, dengeyi doğru bir şekilde sağladığımızdan emin olmak için diy.com'da sunulan ürünleri incelemeye devam ettiğini ekliyor.

Click & Collect'i kullanırsanız ve mağaza açıksa, siparişiniz Click & Collect masasında toplanmaya hazır olacaktır. Mağaza yeniden açılmadıysa, Tıkla ve Topla öğeleriniz, satın aldıklarınızın size veya arabanıza getirileceği mağazadaki tahsis edilmiş bir park alanından alınabilir.

Koleksiyonlar pazartesiden cumartesiye sabah 8 ile akşam 5 arasında yapılabilir. Pazar günleri olağan işlem saatleri geçerlidir.

B&Q, 'aşırı yüksek talep' nedeniyle Click & Collect'in 'üç güne kadar' sürebileceğini söylüyor. Lütfen B&Q sizinle iletişime geçip siparişinizin alınmaya hazır olduğunu söyleyene kadar mağazaya gitmeyin.

Ayrıca, Click & Collect'in şu anda Jersey ve Guernsey'deki mağazalarda kullanılamadığını unutmayın.

B&Q eve teslimat açık mı?

Evet, bir B&Q teslimatı sipariş edebilirsiniz ve bunu temassız yapmak mümkündür, ancak web sitesindeki birçok ürün şu anda eve teslim için uygun olarak listelenmemektedir.

Bugün B&Q'dan bitki satın alabilir miyim?

B&Q, 'Sınırlı bir bitki paketi yelpazesinin' Click & Collect kullanılarak diy.com'dan satın alınabileceğini söylüyor.

Mağazalarında B&Q, 'Temel perakendeci tanımı, tüm ürün yelpazemizi sunmamızı sağlıyor ve mağaza yeniden açma programımızın bir parçası olarak bahçe merkezlerimiz yeniden açıldı. Yeniden açılan mağazalarımız çeşitli bitkiler, kompostlar, aletler, saksılar ve diğer bahçe ihtiyaçlarını karşılıyor. '

Bugün B&Q'dan boya satın alabilir miyim?

Evet yapabilirsin. B&Q, mağazada boyayla ilgili tüm projeler için çok çeşitli marka ve seçenekleri satın alabileceğinizi söylüyor.

Ayrıca B&Q, yerel mağazalardan Click & Collect kullanılarak çevrimiçi olarak satın alınabilecek 'sınırlı bir boya yelpazesinin' mevcut olduğunu söylüyor. Valspar boya karıştırma hizmetleri tüm B&Q mağazalarında askıya alındı.

Bugün B&Q'da kereste kesimi yaptırabilir miyim?

Hayır.

Çevrimiçi B&Q satışları, indirimler ve en iyi seçimlerimiz

B&Q

(Resim kredisi: Getty Images)

B&Q'dan çevrimiçi sipariş vermek veya Click & Collect'i seçmek şu anda mantıklı bir seçimdir, bu yüzden B&Q'yu size getirelim. İster ev ekipmanından ucuza çalışmayı arıyor olun, ister gecikmiş bir DIY veya bahçe işleri projesine başlamak istiyorsanız, işte size en iyi B&Q fırsatlarının yanı sıra B&Q'daki en iyi ürünleri de sunuyoruz ...

B&Q boya teslimi

Cuprinol Bahçe boyası 2.5L:2'si £ 28 (40 £ idi) seçilen tonlarda | B&Q
Cuprinol 2.5L boya genellikle 20 sterline mal olur - ancak seçilen tonlarda iki kutu alırsanız 40 sterlin yerine sadece 28 sterlin ödersiniz. Bu 12 sterlin tasarruf demektir. Pazarlık Teklifi Görüntüle

GoodHome boya 2.5L:2'si £ 20 (£ 24 idi) | B&Q
Şu anda B&Q'dan iki adet 2,5 litrelik GoodHome renkli emülsiyon boyasını £ 20'ye alabilirsiniz. Genellikle teneke başına 12 sterlin, yani bu 4 sterlinlik bir tasarruf - ki bu bir DIY projesinin ortasındaysanız buna değer. Anlaşmayı Görüntüle

Dulux boya 2.5L:İkisi £ 32 (44 £ idi) | B&Q
B&Q'nun şu anda Dulux boyası üzerinde çok anlaşması var: iki Dulux Easycare 2.5L renkli emülsiyon boyayı 32 £ karşılığında alabilirsiniz ve size makul bir £ 12 tasarruf ettirebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla seçenek vardır.

 • B&Q'da £ 40'a 2 Dulux 10L boya
 • B&Q'da GoodHome Duvar Boyası 5L'de ​​£ 30'a 2
 • Seçilen renkli emülsiyon boyada (GoodHome ve Dulux) 26 £ 'a 2

B&Q bahçe mobilyaları

Bahçe sandalyeleri:sadece £ 14'dan | B&Q
B&Q web sitesinde, basit bir Curacao metal plaj sandalyesi için 14 £ 'dan başlayan ve lüks bir Apolima Brown Metal Yumurta Sandalyesi için 300 £' a kadar çıkan çok çeşitli rahat bahçe sandalyeleri bulunmaktadır. Resimde görülen 21 sterlinlik Bari Brown Metal Koltuk, B & Q'nun en popüler bahçe sandalyelerinden biridir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Çocuk bahçe mobilyaları:en düşük £ 9 | B&Q
B & Q’nun çocuk bahçesi mobilyaları serisi, siz evdeyken küçükleri baharda eğlendirmek için 9 sterlinlik sandalyeler, 13 sterlinlik bir masa ve bazı dış mekan oyuncakları içerir. Veya sevimli desenli olanı seçinMolloy'dan çocuklar kamp sandalyeleri£ 14 - çocuklar onları sevecek.

Bahçe mobilyası setleri:en düşük £ 79 | B&Q
B&Q'da 80 £ 'ın altında şık bir iki kişilik masa ve sandalye seti alabilirsiniz, ancak tüm bahçeler ve bütçeler için seçenekler vardır - dayanıklı bir Saba metal dört kişilik masa ve sandalye seti, £ için ahşap bir dört kişilik set dahil 202, lüks Nymark metal beş kişilik kahve seti, 492 sterlin, resimde ve çok daha fazlası.

B&Q DIY teklifleri

Builder EXT akülü matkap:£ 100 + ÜCRETSİZ 50 parçalı aksesuar kiti | B&Q
Erbauer EXT Akülü 18V 4Ah Lityum İyon Fırçasız Kombi matkabını B&Q'dan satın alırsanız, 50 parçalı bir aksesuar kitini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu iki hızlı akülü matkabın iki delme işlevi vardır: matkap ve darbeli matkap. Hafif olması da ulaşılması zor alanlar için çok uygundur. Anlaşmayı Görüntüle

Laminat parke ve karolar:Üç fiyatına dört alın|B&Q
Üç laminat parke ve fayans satın alın ve şu anda B&Q'da dördüncüyü ücretsiz olarak alın. İndirim, 50p'den başlayan örnekler için geçerlidir, ancak her ürün için mevcut değildir, bu nedenle akıllıca alışveriş yapın.

B&Q tesisleri

İç ve dış mekan bitkileri:% 20 indirimli | B&Q
30 Mart'a kadar, B&Q'dan satın aldığınız herhangi bir iç veya dış mekan bitkisinde% 20 tasarruf edebilirsiniz - bu, şu anda 88 £ 'dan satın alınabilen çim gibi öğeleri de içerir (110 £ idi). Yalnızca dış mekan bitkilerini mağazadan satın alabileceğinizi ve teslimat için uygun olmadıkları için yalnızca iç mekan bitkilerini tıklayıp toplayabileceğinizi unutmayın.

Yılan bitkisi:£ 8 (£ 10 idi) | B&Q
Yılan bitkilerinin uyumanıza yardımcı olduğu kanıtlanmıştır; Şu anda hepimizin biraz yardım alabileceği bir şey. B & Q'da% 20 indirimi hesaba kattığınızda 8 £ karşılığında bir tane alırsınız.

Yarı fiyatlı sebze tohumları:50p(1 £ idi) | B&Q
Sebze tohumlarını B&Q'dan çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz, ancak teslimat için uygun olmadıkları için tıklayıp toplamanız gerekecek. Acı biber, kabak, domates, brokoli, tatlı biber, salatalık, marul ve daha fazlasını içeren 1 ila 50 pound arası kesilmiş çok çeşitli sebze tohumları vardır.

 • B&Q'da çevrimiçi alışveriş yapın- DIY ekipmanı, bahçe mobilyası ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlara göz atın