Close

GoPro HERO 7 Silver hala satın almaya değer mi?

En yenisinden çok uzak veen iyi GoProama GoPro HERO 7 Silver hala bir göz atmaya değer mi? Bu yazıda, fiyat için ne aldığınızı ve hala satın almaya değer olup olmadığını düşünüyoruz.

GoPro'nun en son ağır sıklet teklifi olsa da,KAHRAMAN 9 Siyah, onu almaya çalışan herkesin en iyisien iyi aksiyon kamerasıtaç, aynı zamanda oldukça yüksek bir fiyat etiketi taşır. Daha sıkı bir bütçeye sahip olanlar, birçoğu hala alakalı ve son derece yetenekli olan eski modelleri düşünebilir.

Bir model geriGoPro HERO 8 Siyah, ama bu hala oldukça pahalı. Bundan önce ve artık GoPro tarafından satılmıyor, ancak yine de elinize almak oldukça kolay,KAHRAMAN 7 Siyahve daha basit kardeş kamera, HERO 7 Silver. Yani dizideki en parlak ve en havalı aksiyon kameralarından birkaç model kaldırıldı, ancak yine de yatırım yapmaya değer mi? Hadi bir bakalım. Ve tavizlerin kardeşine kıyasla nerede olduğunu görmek içinGoPro HERO 7 Siyah vs GoPro HERO 7 Gümüşkarşılaştırmak.

GOPRO HERO 7 GÜMÜŞ: TASARIM

2018'in sonlarında piyasaya sürülen HERO 7 Silver, Beyaz ve Siyah versiyonlar arasında yer alan orta sınıf bir teklifti ve İngiltere'de 279,99 £ RRP'ye sahipti.


Siyah versiyona benzer bir görünümü paylaşıyor ancak meraklısı ahır arkadaşından biraz daha küçük ve daha hafif. HERO 7 Black, geçerli çekim modunu ve diğer faydalı bilgileri gösteren öne bakan bir durum ekranına sahipken, HERO 7 Silver, kamera içerik kaydederken yanan bir LED ile idare eder.

Çerçevesiz HERO 8 Black gelene kadar her GoPro yinelemesinde (ve piyasadaki diğer kameraların çoğunda) olduğu gibi, HERO 7 Silver'ın montajlara takmak veya diğer aksesuarları kullanmak için bir çerçevenin (diğer adıyla muhafaza) içine yerleştirilmesi gerekir.


HERO 7 Black'in aksine Silver'ın yerleşik pili çıkarılamaz. Neyse ki, yeniyken şarj başına 1,5 ila 2 saatlik görüntü çekebiliyor, ancak şarj tutma kapasitesi elbette zamanla düşecek ve pil değiştirilemez.

Resim 1 / 3

GoPro Kahraman 7 Gümüş


(Resim kredisi: GoPro)
Resim 1 / 3

GoPro Kahraman 7 Gümüş

(Resim kredisi: GoPro)
Resim 2/3

GoPro Kahraman 7 Gümüş

(Resim kredisi: GoPro)
Resim 3 / 3

GoPro Kahraman 7 Gümüş

(Resim kredisi: GoPro)

GOPRO HERO 7 GÜMÜŞ: ÖZELLİKLER

HERO 7 Black'den daha az yazılım özelliğine sahip olan Silver sürüm, GoPro OS'nin daha basit bir sürümüne sahiptir. Kamera, talimatlarınıza dokunmatik ekran yoluyla yanıt vermek için Siyah eşdeğerine göre biraz daha yavaş olsa da, özellikle genç ve yaşlı olmak üzere ilk kez aksiyon kamerası kullananlar için faydalı olabilecek daha az karmaşık seçenekler ve yapılandırmalar vardır.


HERO 7 Black ve sonraki GoPro'lardan farklı olarak HERO 7 Silver, HyperSmooth stabilizasyon yazılımı ile birlikte gelmez. Bununla birlikte, hala titrek görüntüleri düzeltmek için iyi bir iş çıkaran bir video sabitleme seçeneğine sahip, HyperSmooth kadar etkili değil.

GOPRO HERO 7 SILVER: VİDEO VE FOTOĞRAFLAR

HERO 7 Silver'ın piyasaya sürülmesinden bu yana video ve fotoğraf çözünürlükleri biraz değişmiş olabilir, ancak modern ekonomik kameralarla karşılaştırıldığında, HERO 7 Silver'ın 30FPS'deki 4K çözünürlüğü hala çoğu için uygun. Yine de 60FPS istiyorsanız, HERO 7 Silver 1440P'de mükemmel sonuçlar verebilir.

Aynı şey fotoğraflar için söylenemez, ancak HERO 7 Silver 10MP fotoğraflar sunarken, çoğu modern fiyat rakibi 20MP ile fotoğraf çekebilir ve birçoğu HERO 7 Silver'ın seçiminden daha geniş bir dijital lens yelpazesi sunar.

GOPRO HERO 7 GÜMÜŞ: ÖZELLİKLER

 • Ağırlık:94.4g
 • Boyutlar:60,2W x 40,5Y x 20,8D (mm)
 • Video:4K30, 1140P60
 • Fotoğraf:10 MP
 • Pozlama kontrolü:Evet
 • Ham fotoğraf çekimi:Yapma
 • Stabilizasyon:Evet
 • Zaman Atlamalı:0,5 saniye aralıklarla
 • Patlama:15 FPS
 • Protune:Yapma
 • Dokunmatik ekran:1,95 inç LCD
 • Ses kontrolü:Evet
 • KÜRESEL KONUMLAMA SİSTEMİ:Evet
 • Mikrofonlar:2
 • Pil:Dahili 1220mAH lityum iyon
 • Su geçirmez:Kılıfsız 10m'ye (33ft) kadar
 • Depolamak:Mikro SD

GOPRO HERO 7 GÜMÜŞ: KARAR

Nispeten düşük hareketsiz görüntü çözünürlüğüne ve değiştirilemeyen piline rağmen, çoğunlukla video çekecekseniz, uygun fiyata bulabilirseniz GoPro HERO 7 Silver dikkate değer. Daha birçok gelişmiş özelliğin yanı sıra çok daha geniş bir yelpazede üstün video çözünürlükleri ve kare hızları ile HERO 7 Black, bütçenizi zorlamaya değecek çok daha iyi bir seçenektir.