Close
 • Ana
 • /
 • Ev
 • /
 • Ana Üs bugün açık mı? Ayrıca çevrimiçi teslimat ve tıklama ve toplama güncellemeleri

Ana Üs bugün açık mı? Ayrıca çevrimiçi teslimat ve tıklama ve toplama güncellemeleri

Ana üs mağazaları bugün açık değil.Şirket, İngiltere koronavirüs kilitlenmesi sırasında mağazalarını açık tutuyordu, ancak 25 Mart Çarşamba günü güncellenmiş hükümet rehberliği nedeniyle İngiltere'deki tüm Homebase mağazalarını 25 Mart'ta 18: 00'dan itibaren geçici olarak kapatacağını duyurdu.


Homebase mağazalarının ne zaman açılmasını beklediğini söylemedi. İyi haber, evdeyseniz ve o zamanın bir kısmını evin veya bahçenin etrafında biraz DIY yapmak için kullanmak istiyorsanız, Homebase çevrimiçi alışverişin şu anda açık kalmasıdır.homebase.co.ukWeb sitesi 27 Mart Cuma sabahı 08.00'a kadar devre dışı bırakıldıktan sonra. Homebase, web sitesinde 'bazı iyileştirmeler' yapmak için siteyi kapattığını, şüphesiz artan alışverişçilerin yükü altında çökmemesini sağlamaya çalıştığını söylüyor.

Talep nedeniyle, çevrimiçi siparişlerin teslim edilmesinin normalden daha uzun sürdüğünü unutmayın. Ana üs, 'bazı durumlarda eve teslim için sipariş edilen ürünlerde 2-3 günlük bir gecikme olduğunu' söylüyor.Trustpilot'taki en son Homebase incelemeleribu gecikmeleri yansıtıyor gibi görünüyor.

 • Çevrimiçi bitkiler nereden alınır
 • İngiltere gıda dağıtım hizmetleri: şu anda çevrimiçi yemek siparişi verebileceğiniz en iyi yerler
 • B&Q bugün açık mı?Plus Click & Collect ve çevrimiçi teslimat güncellemeleri
 • Wickes bugün açık mı?Eve teslimat ve tıkla ve al
 • John Lewis şimdi satışta:% 50'ye kadar tasarruf edin ve ertesi gün teslim alın
 • Yüz maskeleri nereden alınır
 • El dezenfektanı nereden alınır

Bugün Homebase'de TÜM barbekülerde% 20 indirim kazanın
İster bir gazlı barbekü, bir kömür barbekü veya çift yakıtlı bir model isteyin, Homebase'in stokladığı her modelde% 20 indirim alabilirsiniz. Küçültülenden kesinlikle büyük olana kadar çok geniş bir aralık var.Anlaşmayı Görüntüle


Bugün Homebase'de TÜM bahçe mobilyalarında% 20 indirim kazanın
Şimdi bahçenizi, verandanızı veya kış bahçenizi yeni mobilyalarla süslemek için harika bir zaman, ister sandalye, masa, şemsiyeler veya hamak olsun, çünkü TÜM bahçe mobilyaları% 20 oranında azaldı.Anlaşmayı Görüntüle


Homebase mağazaları ne zaman açılacak?

Homebase, 25 Mart'ta saat 18: 00'den itibaren İngiltere'deki tüm mağazalarını geçici olarak kapatarak mağazalarını yeniden açmayı beklediğini belirtmedi. Bunun yerine, eve teslim için Homebase'de çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Homebase çevrimiçi sipariş açık mı?

Evet, Homebase web sitesinden sipariş verebilirsiniz, ancak Homebase yüksek talep nedeniyle teslimat sürelerinde bazı gecikmeler olabileceğini söylemektedir. Homebase ayrıca kendi kendini izole edenlere güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlayacağını söylüyor.


Homebase mağazasının çeşitli bölümlerine aşağıdaki bağlantılara göz atın.

Homebase tıklama ve toplama özelliğini bugün kullanabilir miyim?

Hayır. Homebase, öngörülemeyen yüksek talep nedeniyle mağaza toplama hizmetinin geçici olarak askıya alındığını söylüyor. Bununla birlikte, hala eve teslimat hizmetini sürdürmektedir.

Homeebase mutfak ve banyo tasarım randevuları

Mutfak ve banyo tasarım randevuları şu anda Homebase'de şahsen mevcut değildir. Ancak perakendeci, mutfak, banyo veya yatak odası projelerinizi tartışmak için eğitimli tasarım danışmanları ile telefon görüşmeleri sunabileceğini söylüyor. Homebase ayrıca fikirlerinizi planlamanıza yardımcı olacak çevrimiçi bir tasarım aracına ve broşürlere sahiptir.