Close
 • Ana
 • /
 • Diğer
 • /
 • Koronavirüs kilitlenmesinden sonra Evde Evcil Hayvanlar bugün açık mı?

Koronavirüs kilitlenmesinden sonra Evde Evcil Hayvanlar bugün açık mı?

Evde Evcil Hayvanlar Birleşik Krallık'ta açık kalıyor, evcil hayvan maması ve diğer temel malzemelerin satılması nedeniyle önemli bir hizmet olarak belirlendi. Bu nedenle, koronavirüs kilitlenmesi sırasında çalışmaya devam edebilir.


Bununla birlikte, mağazalar açık kalırken, önümüzdeki haftalarda işletmenin nasıl çalışacağına dair bir dizi değişiklik yapıldı.

Diğer birçok önemli işletme gibi, Evde Evcil Hayvanların çalışma saatleri ayarlandı, hükümetin sosyal mesafe tavsiyesine uymak için kuyruk sistemleri mevcut ve COVID-19'un yayılmasını önlemek için artık nakit kabul edilmiyor.

 • El dezenfektanı nereden alınır
 • Tuvalet kağıdı nereden alınır
 • İngiltere gıda dağıtım hizmetleri: şu anda çevrimiçi yemek siparişi verebileceğiniz en iyi yerler
 • Bira ve şarap dağıtım hizmetleri: kapınıza alkol getirilsin

Evde Evcil Hayvanlar ne zaman açılacak?

Evcil Hayvanlar, pazartesiden cumaya 09:00 - 18:00 saatleri arasında olan çalışma saatlerini kısıtladı. Hafta sonu çalışma saatleri için müşterilerdenşirketin web sitesini kontrol edin, bunlar bir mağazadan diğerine değiştiğinden.

Bu bilgiFacebook'ta yayınlandı24 Mart'ta şirket CEO'su Peter Pritchard tarafından. Hızla ilerleyen durum göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde Evde Evcil Hayvanlardan yeni bir güncelleme görmeyi umuyoruz.


Ancak Evde Evcil Hayvanlar bazı değişiklikler yaptı. Damat Odası hizmeti geçici olarak kapalıdır ve tüm hayvanlar mağazalardan kaldırılmıştır ve başka bir yerde bakılmaktadır.

Evde Evcil Hayvanlardan alışveriş yapmak güvenli midir?

Birçok perakendecinin temel iş olarak gördüğü gibi, Evcil Hayvanlar Evde sosyal mesafeye yardımcı olmak ve koronavirüs bulaşma riskini azaltmak için yeni önlemler uyguladı. Bu önlemler, mağazalara girmek için personel tarafından varışta müşterilere açıklanacak bir kuyruk sistemini içerir.


Dükkanlara aynı anda yalnızca az sayıda kişinin girmesine izin verilecektir, bu nedenle Evde Evcil Hayvan müşterilerine hava durumu değişirse bir şemsiye getirmeleri hatırlatılır.

Evde Evcil Hayvanlar şimdilik yalnızca kredi veya banka kartıyla ödeme kabul ediyor ve aktarımı önlemeye yardımcı olmak için nakit para verilmez. Müşteriler temassız bir kart veya akıllı telefonla ödeme yapabiliyorsa, bunu yapmaları istenir.


Daha kısa açılış saatleri mevcuttur, böylece personel her akşam mağazaları temizlemek için daha fazla zamana sahip olur ve rafların ertesi sabah evcil hayvan maması ve diğer temel malzemelerle tamamen dolu olmasını sağlar.

Evde Evcil Hayvanlardan online sipariş verebilir miyim?

Evet, Pets at Home, web sitesinin 7/24 hizmet vermeye devam ettiğini söylüyor. Ancak, yüksek talep nedeniyle şirket, müşterilere siparişlerin ulaşmasının 14 güne kadar sürebileceğini bildiriyor. Online kasaya ulaştıklarında her müşteriye tahmini bir teslimat tarihi verilir.

Evcil Hayvanlar, tedarikçilerinin çok çalışmaya devam ettiğini, ancak artık daha az ürün yelpazesinin uygulandığını söylüyor. Şirket, kısıtlı diyetlerin ve veterinerlik uzmanı diyetlerinin mevcut tutulmasını sağlamak için elinden geleni yaptığını söylüyor.

Evde Evcil Hayvanlar için tıklama ve toplama hizmeti var mı?

Evcil Hayvanlar Evde bir tıklama ve toplama hizmeti hala sunuluyor, ancak ertesi gün toplama artık mevcut değil. Yüksek talep nedeniyle şirket, mağaza içi toplama için çevrimiçi olarak verilen siparişlerin 10 gün içinde istediğiniz mağazaya teslim edileceğini söylüyor.


Ek olarak, yalnızca 39 £ üzerindeki siparişler mağazada teslim almaya hak kazanır.

Evcil Hayvanlar Evde çevrimiçi teslimat açık mı?

Evet, yukarıda belirtildiği gibi, Evde Evcil Hayvan web sitesinde eve teslim siparişleri verilebilir. Ancak yüksek talep nedeniyle müşterilerin siparişlerinin ulaşması için 14 güne kadar beklemesi gerekir.

 • Boots bugün açık mı?
 • B&Q bugün açık mı?
 • Halfords bugün açık mı?