Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Bu, Xbox Series X için yeni en iyi oyun kulaklığı mı?

Bu, Xbox Series X için yeni en iyi oyun kulaklığı mı?

Microsoft, resmi olarak en iyi Xbox Series X oyun kulaklığı için mücadeleye girdi, yeni çifti, çok daha pahalı bir kulaklıktan bekleyeceğiniz olağanüstü ses kalitesiyle bütçe dostu.


için kesin bir rakipen iyi oyun kulaklıkları, sadece herhangi bir Xbox One, Xbox Series X veya Xbox Series S konsolu ile kullanmakla kalmaz, aynı zamanda Bluetooth'a sahiptir, böylece herhangi bir Bluetooth cihazından kablosuz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Xbox Kablosuz Kulaklık fırsatları Xbox Series X Xbox Kablosuz... çok.co.uk £89,99 GörüntüleXbox Kablosuz Kulaklık Microsoft İngiltere IE 89,99 £ GörünümXbox Series X Xbox Kablosuz... Littlewoods 116,99 £ Xbox Kablosuz Kulaklığı Görüntüle Şunun için... Amazon Prime 129,84 £ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

TechRadar'dan Adam Vjestica şunları söyledi: 'Microsoft'un Xbox Kablosuz Kulaklığı, özellikler ve akıllı tasarım kararlarıyla dolup taşan olağanüstü bir oyun kulaklığıdır. Fiyatına göre olağanüstü bir ses performansı sunar ve dinleme tercihinize göre tamamen özelleştirilebilir. Yeni Xbox Series X veya Xbox Series S'nizle birlikte bir çift kablosuz kulaklığın peşindeyseniz, Xbox Kablosuz Kulaklık listenizin başında olmalıdır.”

Buna 'mutlak bir pazarlık' diyen GamesRadar'dan Brendan Phillips de çok etkilendi. 'Yeni Microsoft Xbox Kablosuz Kulaklığı, şu anda Xbox Series X ve Series S'deki en iyi oyun kulaklıklarından biri' diyecek kadar ileri gitti.

Totally Rated, teknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler içerir.


Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden bilgi alın. Bu haftaki bölümde, Fortnite Sezon 6 indi, Microsoft yeni bir oyun kulaklığı yaptı ve Lenovo, Surface Pro 7'ye layık bir rakip yarattı mı?

İşte Totally Rated 6. Bölüm: Fortnite 6. Sezon, Xbox Kablosuz Kulaklık, ThinkPad X12 Ayrılabilir


başka yerdeTamamen Derecelendirilmiş, Fortnite Sezon 6 sonunda indi. Şeyleri Primal alarak, yeni yerler, silahlar ve hayvanlar içerir.

GamesRadar'dan Iain Wilson daha fazlasını açıklıyor; “Bu sezondaki en belirgin değişiklik Kule - şu anda adayı kurtarmak için kendini Sıfır Noktası'na kapatan Vakfın bulunduğu merkezdeki devasa bir kule.


“İlkel temaya uygun olarak, artık adada dolaşan, avlanabilecek veya kendi yararınıza kullanılabilecek çeşitli hayvanlar var. Bunlara kurtlar, yaban domuzları, tavuklar ve kurbağalar dahildir ve onları ortadan kaldırırsanız, sağlığınızı yeniden kazanmak için tüketebileceğiniz etle birlikte hayvan kemikleri gibi işçilik öğelerini bırakırlar.”

Tamamen Derecelendirilmiş

(İmaj kredisi: Gelecek)

Oyundan ve teknoloji dünyasına adım atan Surface Pro 7, Lenovo'dan sert bir rekabete sahip.

ThinkPad X12 Detachable ile Lenovo, Surface Pro konseptini alıyor ve Laptop'tan Phillip Tracy'nin açıkladığı gibi, 'ThinkPad' markasıyla ilişkili tüm özelliklerle onu geliştiriyor: “Lenovo, ThinkPad X12 Detachable ile çok net bir vizyona sahipti: Üstün taşınabilirliğe ihtiyaç duyan iş kullanıcıları için Surface Pro 7+'ın daha iyi sürümü.


“X12, (çok) performanstan ödün vermeden hafif bir kasada mükemmel pil ömrü sunarak bu hedefe ulaşır.

“12,3 inç ekran yeterince parlak ve canlıdır ve çıkarılabilir klavye (ABD'de ekran kalemi ile birlikte gelir) yazmak için rahattır.

“Eksik bir USB Type-A bağlantı noktası (Surface Pro 7+'da bulunur) ve cansız hoparlörler hariç, neredeyse eksiksiz bir pakettir.”

Tamamen Derecelendirilmiş

(İmaj kredisi: Gelecek)

Tom's Hardware, Lenovo X12 Detachable'a da bir şans verdi. Michelle Ehrhardt bunun harika bir seçim olduğunu düşünüyor ve şunları söylüyor: 'En yeni XPS 13 2'si 1 arada ve HP Spectre x360 dönüştürülebilir bilgisayarlar gibi bağlı makinelerle karşılaştırıldığında bile, X12 Ayrılabilir performans konusunda kendi üstünlüğünü korudu ve pil ömrü konusunda bu seçenekleri aştı.

“Ayrıca, bu makinelerin i5 konfigürasyonlarıyla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırıldığından, hangisini alacağınız büyük ölçüde bir form faktörü tercihi meselesidir.

'Arada sırada birkaç küçük kelime oyunu var - dokunmatik yüzey harika değil ve makine zaman zaman hafif bir uğultu yaymayı seviyor.

'Ancak, bu pürüzlü kenarlara dayanabiliyorsanız ve çok daha fazla maliyete gerek kalmadan diğerlerinden daha iyi işleyen bir çıkarılabilir parça istiyorsanız, ThinkPad X12 Ayrılabilir harika bir seçimdir.”

Totally Rated'ın yeni bölümleri her Perşembe yayınlanacak.

Bugünün en iyi Xbox Kablosuz Kulaklık fırsatları Xbox Series X Xbox Kablosuz... çok.co.uk £89,99 GörüntüleXbox Kablosuz Kulaklık Microsoft İngiltere IE 89,99 £ GörünümXbox Series X Xbox Kablosuz... Littlewoods 116,99 £ Xbox Kablosuz Kulaklığı Görüntüle Şunun için... Amazon Prime 129,78 £ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz