Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple'ın iPhone'unun OnePlus 7 Pro'ya yetişmesi bir YIL alabilir

Apple'ın iPhone'unun OnePlus 7 Pro'ya yetişmesi bir YIL alabilir

Apple, 2020 iPhone serisine Mayıs 2019'da piyasaya sürülen OnePlus 7 Pro'nun başlık özelliklerinden biriyle eşleşen yüksek yenileme hızına sahip ekranlarla sığacak.


Önde gelen bir ihbarcıya göre Apple, telefonlarını 120 Hz'lik bir panele uydurarak OnePlus'ı bire bir yapmayı planlıyor.OnePlus 7 Pro. En son rapor doğruysa bu, gelecekteki iPhone modellerinin 120 Hz yenileme hızı paneline sahip iPad Pro serisiyle aynı yanıt hızına sahip olacağı anlamına gelir.

@UniverseIce tweetinde `` Apple, 2020'de iPhone'da değiştirilebilir bir 60Hz / 120Hz yenileme hızı ekranı düşünüyor ve Samsung ve LG ile görüşüyor '' dedi. Apple'ın yaygın olarakbasınca duyarlı görüntüleme teknolojisini aşamalı olarak durdurur, yeni nesil iPhone ile 3D Touch olarak bilinir.

Sistemin yüksek yenileme özellikli OLED veya LCD panellerle uyumlu olmaması nedeniyle bu kararın verilmesi mümkündür. Sonuçta, iPad Pro, iPhone'da bulunan teknolojiyi asla miras almadı veApple İzle.

Apple, 2020'de iPhone'da değiştirilebilir bir 60Hz / 120Hz yenileme hızı ekranını düşünüyor ve Samsung ve LG ile görüşüyor. pic.twitter.com/4aoU303umu21 Temmuz 2019


Kaçakçı@UniverseIceHenüz duyurulmamış Samsung akıllı telefonlarla ilgili bilgiler söz konusu olduğunda sağlam bir sicile sahiptir. Apple donanımı söz konusu olduğunda, geçmiş bilgiler daha az güvenilirdi. Bu nedenle, bu son raporu bir tutam tuzla birlikte almaya değer.

İPad Pro'da Apple, hem performansı hem de pil ömrünü en üst düzeye çıkarmak için gerektiğinde yenileme oranlarını dinamik olarak ölçeklendirmek için ProMotion olarak bilinen bir teknolojiyi kullanıyor. Örneğin, gişe rekorları kıran bir Hollywood filmi oynarken - bunların tümü saniyede 24 kare hızında çekilirken,Hobbit insanları mide bulandıran- tablet 120 Hz yenileme hızını önemli ölçüde düşürür.

iPad Pro, Apple'ın OLED ekranlı herhangi bir ürününde 120 Hz'yi henüz uygulamadığı LCD panelleri kullanmaya devam ediyor. Hala bir aydan fazla uzaktayıziPhone 11, ancak bu, halefi hakkında sürekli bir söylenti akışını durdurmadı.


Erken raporlar, 2020 iPhone serisinin gelişmiş Artırılmış Gerçeklik için arka kamera sisteminde derinlik algılama kamerası, videoda bokeh tarzı bulanıklık ve OLED ekranın üst kısmında daha küçük bir çentik içereceğini gösteriyor. . Her üç model de 5G'yi destekleyecek ve bu da onları ilk Apple telefonlar haline getirecek.

Bugünün en iyi OnePlus 7 Pro, Apple iPhone XS ve Apple iPhone XS Max fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz iPhone XS (64GB) -... Apple iPhone XS EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBChitter Chatter'da veri Ücretsiz peşin 43 £ / ay GörünümTüm fiyatları görünApple iPhone XS Max (64GB ... Apple iPhone XS Max O236 aylar SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveri 30 £ peşin 41,87 £ / ay O2 Mobiles'ta GörüntülemeTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz