Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Resmi olarak: Samsung bu hafta ilk 5G Galaxy akıllı telefonunu tanıtacak

Resmi olarak: Samsung bu hafta ilk 5G Galaxy akıllı telefonunu tanıtacak

Samsung şu anda tüm silindirlere ateş ediyor. Bir teklif sunduktan haftalar sonrakısacık belirtiyeni neslindeSamsung Galaxy Xkatlanan 7,3 inç OLED ekrana sahip olan şirket, şimdibir diğeri2019 ürün yol haritasının önemli bir parçasına erken göz atın.


Bu sefer, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi ilk 5G uyumlu telefonunu sergileyecek. Şirket, kavram kanıtının Maui'deki yıllık Qualcomm Snapdragon Zirvesi'nde ortaya çıkacağını doğruladı. Etkinlik 4 - 6 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleşiyor, bu yüzden en son teknolojiye her an göz atmayı bekleyebiliriz.

Daha fazlasını okuyun: Samsung Galaxy Fold incelemesi (erken karar): kapakta satılıyor

Adsız 5G'li telefonun teknik özellikleriyle ilgili ayrıntılar, geçen ay katlanabilir Galaxy X'in kısa tanıtımı sırasında olduğu gibi oldukça seyrek olacak.

Ancak Samsung, 5G uyumlu cihazı önümüzdeki yılın ilk yarısında piyasaya sürmek için Amerika Birleşik Devletleri'ndeki mobil operatör Verizon ile ortaklık yapacağını zaten doğruladı.


Qualcomm, henüz duyurulmamış 5G Galaxy telefon için bir başka önemli ortaktır. Firma, Snapdragon Mobil Platformu üzerinden süper hızlı mobil hızlar için ihtiyaç duyulan Snapdragon X50 5G NR modem ve anten modüllerini üretiyor.

Samsung, amiral gemisi Galaxy S akıllı telefon serisinin en üst seviye modeline 5G'yi tanıtmak için büyük bir ipucu veriyor.Dünya Mobil KongresiAncak, bu bir kavram kanıtı olduğu için,Galaxy S10veyaGalaxy s10 plusbu hafta 5G demosu sırasında ete kemiğe büründü.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S9 fırsatları Kilidi Açılmış Planlar Tello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 399 ABD dolarıön ödeme39 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'ya Veri: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GGörünüm-deTelloMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 449 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileTello ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S9 399 ABD dolarıön ödeme29 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBveri Çağrıları: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaGörünüm-deTelloEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Ve yeni nesil Galaxy S cep telefonu sahnede görünüyorsa, muhtemelen geçen ay ortaya çıktığı Galaxy X gibi ağır bir şekilde gizlenecek.

Rakip telefon üreticileriOnePlus,Motorola,Sony MobileveHuaweiönümüzdeki yılın başlarında 5G uyumlu telefonların piyasaya sürülmesi planlarını şimdiden duyurmuştu. Samsung'un dünya çapında bir akıllı telefon lansmanı ile onları pazarda yenip yenemeyeceği görülecek.


pazarlamak için yarışOnePlus, yarıştaki ilerlemesini duyuran prototip 5G el cihazından zaten tweet attığı için sıkı bir şekilde mücadele edilecek görünüyor.

Bu, dünyanın ilk 5G tweet'i, nasıl yaptığımızı öğrenin https://t.co/iN90lBz5fm https://t.co/PqtKOzf0z726 Ekim 2018

Bu arada, Samsung’un baş rakibiApple'ın 5G ağ hızlarını dahil etme konusunda acelesi olmadığı iddia ediliyoren çok satan iPhone serisine.

Analist tahminlerine göre, süper hızlı ağ hızını destekleyen bir Apple telefon görmeyi beklediğimiz en erken 2020'dir.


Önceki iki nesil mobil ağ teknolojisi olan 3G ve 4G'de olduğu gibi, Apple'ın ana ürününün teknolojiyle uyumlu hale gelmesi için ilk dağıtımdan sonra bir yıl kadar bekleyeceği tahmin ediliyor.

Geçmişte, rakip akıllı telefonların ilk yinelemeleri yeni ağlarda düzensiz kapsama gibi sorunlar yaşadığından, Apple'ın yeni ağ teknolojisi konusundaki tedbirinin iyi bir bahis olduğunu kanıtladı. Bununla birlikte, 5G savunucuları, anahtarın bu sefer çok daha büyük bir hız yükseltmesini temsil edeceğini ve iPhone için potansiyel olarak daha riskli bekleme kararını vereceğini iddia ediyor.