Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Siber Pazartesi zamanı! Bu Samsung Gear S3 Frontier akıllı saatten üçte birini alın

Siber Pazartesi zamanı! Bu Samsung Gear S3 Frontier akıllı saatten üçte birini alın

Ne zaman smartwatchBileğinize ne atacağınız konusunda birçok seçeneğiniz var, ancak Samsung Gear S3 Frontier en iyi seçeneklerden biri olmalıdır: telefonunuzdan ayrıntılı bildirimler, adım ve etkinlik takibi ve günlük bilgilerinizi kaydetmek için yerleşik GPS telefon bağlı olmasa bile konum.


Bu çekici geliyorsa, saati almak için Cyber ​​Monday 2018'den daha iyi bir zaman olamazdı. Argos, cihazın fiyatının üçte birini düşürdü, bu yüzden 299,95 £ yerine sadece 199 £ 'a alabilirsiniz.

Argos'tan Samsung Gear S3 Frontier | şimdi 199 £, 100 £ tasarruf edin
Paranın bu Cyber ​​Monday 2018'i alabileceğinden daha gelişmiş en gelişmiş akıllı saatlerden biriyle kendinizi şımartın. Samsung Gear S3 Frontier yerleşik GPS, aktivite izleme, telefon bildirim uyarıları ve hatta saati söyler - ve şimdi 199 £ 'a düştü. Anlaşmayı Görüntüle

Dahili NFC de vardır, böylece Samsung Pay'i banka bilgilerinizle yapılandırdıktan sonra bileğinizin hareketiyle kahve veya film için ödeme yapabilirsiniz. Akıllı saatinize akıllı telefonunuzdan daha çok güvenmeye başladığınızı fark edebilirsiniz.


Bu, hafta sonu boyunca gördüğümüz birçok muhteşem Siber Pazartesi anlaşmasından sadece biri - kontrol edintam fırsatlar merkezimizdizüstü bilgisayarlarda, telefonlarda, akıllı ev teknolojisinde ve çok daha fazlasında en son indirimler için.