Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • O kadar sıcak ki, gerçekten 'terle aktive olan soğutma' ile bu şapkayı satın almayı düşünüyorum.

O kadar sıcak ki, gerçekten 'terle aktive olan soğutma' ile bu şapkayı satın almayı düşünüyorum.

Özellikle Birleşik Krallık'taysanız, kesinlikle avantaj sağlayacak her şeyi aradığınız bu sıcak hava dalgasının noktasında olabilirsiniz. Columbia Coolhead II kapağını girin. Şapkalar güneşi başınızdan uzak tutmak ve yüzünüze biraz gölge sağlamak için mükemmel olsa da, hava çok sıcak olduğunda veya egzersiz için kullandığınızda, çabuk terler ve rahatsız olurlar. Columbia, nemi uzaklaştırmak ve terlediğinizde sizi aktif olarak serin tutmak için özel olarak tasarlanmış bazı yenilikler ekleyerek bu sorunu çözmeyi amaçlıyor.


Özellikle arazi koşucularını hedefleyen Coolhead II şapkası, sıcakta zıplamanızı soğutmak için 'Omni-Wick' ve 'Omni-Freeze ZERO' gibi kesinlikle yapılmayan teknolojileri kullanır. Columbia, bu teknik kumaşlardan bazılarını spor kıyafetlerinde de kullandı. Şapkanın altından geçen yastıklı bir ter bandı var. Şu küçük mavi noktaları görüyor musun? Görünüşe göre bunlar, kumaşın sıcaklığını düşürmek için terinizle reaksiyona giriyor.

Başlığın geri kalanı, vücut ısısını aktif olarak dağıtmak ve nemi emme sürecini hızlandırmak için tasarlanmış kumaş kullanır. Son olarak, kapak, bakteri oluşumuna karşı koruma sağlamak ve işleri biraz daha hijyenik tutmak için antimikrobiyal bir işleme tabi tutuldu. Doğru uyumu elde etmenize yardımcı olacak cırt cırtlı bir sırt ayarının yanı sıra isterseniz ekstra koruma için paketlenebilir bir pelerin vardır.

Columbia Coolhead soğutma kapağı

(İmaj kredisi: Kolombiya)

Çalışıyor mu? Henüz kendim test etme şansım olmadı, ancak bu türden şeylere yaklaşımım, beklentilerinizi biraz yumuşatmanız gerektiğidir. Kafanı buzdolabına sokmuş gibi hissetmeyeceksin. Ancak, mevcut incelemelere bakıldığında, hala yüksek puanlı olduğu görülüyor. Harika bir yaz şapkası olarak işaretlendi ve pek çok yorum hafif ve özellikle rahat olduğu için övdü - birkaç kişi hiç şapka takmamış gibi hissettiklerini söyledi. Ve bu noktada, gerçekten her şeyin denemeye değer olduğunu hissediyorum.