Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Daha bitmedi! Amazon Prime Day-aating Fire TV Stick 4K anlaşması hala güçlü ...

Daha bitmedi! Amazon Prime Day-aating Fire TV Stick 4K anlaşması hala güçlü ...

Amazon Prime Günühala birkaç hafta uzakta olabilir, ancak bu Amazon Prime Day tasarruflarının şu anda Amazon'un en popüler cihazlarından bazılarında bulunamayacağı anlamına gelmez. Bir katil dışındaEcho Fiyatları gösterşu anda gerçekleşiyor, ayrıca sınırlı bir süre için Amazon'un Fire TV Stick'inden büyük tasarruf edebilirsiniz.


  • Tüm Amazon Fire TV Stick fırsatlarına buradan göz atın ...
  • Tüm Amazon Echo & Alexa cihaz fırsatlarına buradan göz atın ...
  • Tüm Amazon Fire tablet fırsatlarına buradan göz atın ...

Standart Amazon Fire TV 4K Stick'in ultra uygun fiyatlı 49,99 $ fiyat etiketi ile birlikte, Echo Dot 3. Nesil akıllı hoparlörle birlikte verilen Amazon Fire TV Stick 4K'yı satın aldığınızda sınırlı bir süre için 20 $ tasarruf edebilirsiniz.

Her iki fırsat da içerik akışı dünyasına atlamak isteyenler için mükemmel bir değer sunarak izleyicilere basit sesli komutlarla izleyebilecekleri 500.000'den fazla filme ve TV dizisine erişim sağlar. Fire TV Stick 4K ayrıca tamamen eller serbest akış deneyimi için Alexa sesli uzaktan kumanda içerir.

  • Amazon Prime Günü? Daha çok en iyi Fire HD tablet fırsatları günü gibi! Şu anda% 30'a kadar tasarruf edin ...
  • Newegg'in en iyi oyun dizüstü bilgisayarı anlaşması yakında sona eriyor! Bir ASUS ROG Zephyrus S bitmeden 1.400 dolar kazanın ...

Bugün bir Amazon Fire TV Stick 4K almak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere en sevdiğiniz ücretli akış hizmetlerinden bazılarına erişmenizi sağlar.Disney +, Netflix, HULU, Apple TV, HBO ve daha fazlası. Ayrıca Pluto TV, IMDB TV ve hayranların en sevdiği diğer ücretsiz akış hizmetleri dahil olmak üzere birçok ücretsiz yayın hizmetine erişebileceksiniz.

Elbette Amazon Prime üyeleri, binlerce ücretsiz ve ücretli filme ve diziye sınırsız erişim sağlayarak üyeliklerinden yararlanıyor. Amazon'un Fire TV Stick'inde daha fazla fırsatın Amazon Prime gününde geldiğini görebiliriz, ancak bu, şunlardan birini kapmak için en iyi şansınızen iyi akış cihazlarıindirimde - en azından görmeye başlayana kadarBlack Friday fırsatlarıortaya çıkmak!


Amazon Fire TV Stick 4K, Alexa Voice Remote ile
Şimdi: 49,99 $ | Amazon
Tek bir fiyata mevcut en iyi 4K akış cihazını edinin. Şimdi standart kit için sadece 49,99 ABD dolarından başlayan Amazon Fire TV Stick 4K, kompakt, sorunsuz bir kurulum paketinde bir içerik ve olasılık dünyası açar.


Amazon Fire TV Stick 4K + Echo Dot 3. Nesil Paketi
Oldu: 99 $ | Şimdi: 79 $ | Tasarruf: 20 $ (% 20) | Amazon
4K hazır içerik için geliştirilmiş ve 500.000'den fazla film ve TV şovu ile dolu Amazon'un Fire TV Stick 4K akış cihazı, sahip olunması gereken akış çubuğudur. Echo Dot 3. Nesil ile paketlenmiş olarak, herhangi bir akıllı ev kurulumuna uygun eksiksiz bir eller serbest görüntüleme deneyimi elde edersiniz.

Bugünün en iyi Amazon Fire TV Stick fiyatları 223 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Amazon - Fire TV Stick ... En İyi Satın Al $ 39.99 $ 29.99 Teklifi Görüntüle Amazon Fire TV Stick Lite ...29,99 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Fire TV Stick 4K akışı ... Amazon Prime 49,99 $ 39,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Amazon Alexa Etkin Fire Tv ... Macy's 39,99 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Fire TV Stick 4K fırsatlar 177 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Amazon Fire Tv Çubuğu 4K Siyah Yatak Banyosu ve Ötesi 49,99 $ 29,99 $ Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Fire TV Stick 4K akışı ... Amazon Prime $ 49,99 $ 39,99 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon Fire TV Stick 4K -... Dell49,99 39,99 Anlaşmayı GörüntüleAmazon Fire TV Stick 4K ile ... Kohl's39,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Bize gidinAmazon Prime Günü 2020hub da! Amazon'da şu anda gerçekleşmekte olan en iyi fırsatların tümünü bulacaksınız. PLUS Prime Day fırsatlarını hemen şimdi atlayabilirsiniz.


Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Son olarak, en az değil, aynı zamandaSiber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!