Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Resmi: PS5, 2020'nin en sıcak Noel hediyesi

Resmi: PS5, 2020'nin en sıcak Noel hediyesi

Herhangi bir ciddi oyuncu, Noel ağacının altında en yeni PlayStation'ı bulmak isteyecektir. İki yeni 5 model var: PS5 ve PS5 Digital Edition. Deneyimsizler için büyük fark, dijital versiyonun bir disk sürücüsüne sahip olmamasıdır.


PS5 Digital Edition, yalnızca çevrimiçi mağazayı kullanmak isteyen ve önceden makul miktarda tasarruf etmek isteyen oyuncular için mükemmeldir, çünkü bu konsol neredeyse 100 £ / 100 $ daha ucuzdur.

Ancak, biraz daha büyük olan PS5, 4K UHD Blu-ray disk sürücüsüyle birlikte gelir; bu, şanslı alıcının halihazırda bir Blu-ray oynatıcısı yoksa veya fiziksel oyunlar satın almayı seviyorsa kullanışlı olabilir. Ayrıca oyuncuların, fiziksel PS4 oyunlarını yeni konsola aktarmalarına olanak tanıyan ücretsiz PS4 yükseltmelerinden yararlanmalarına da olanak tanır. Yani esasen esneklik için oynuyorsunuz.

Ancak her iki konsol da inanılmaz grafiklere sahip en yeni oyunların tümü ile yeni nesil oyun deneyimi sunuyor. Oyuncular, PlayStation 5'te yıldırım hızında yükleme, ultra yüksek hızlı SSD, dokunsal geri bildirim ve nefes kesen daldırma deneyiminin keyfini çıkaracak.

Kimin için?

Ciddi oyuncular:Konsolun her iki versiyonu da, Demon's Souls, Godfall ve Assassin's Creed Valhalla gibi yeni oyunlara yeni başlıklar almaya hevesli ciddi oyuncularla kristal netliğinde grafikler ve hızlı oynanış sunuyor.

Gençler:1980'lerden bu yana, video oyunları ergenlik döneminin ayırt edici özelliği olmuştur ve PS5 en çok imrenilenlerden biri olacak ve her genç için ciddi sokak kredisi kazanacak.

Çizgi roman hayranları:Konsol için en heyecan verici yeni çıkanlardan biri Marvel's Spider-Man: Miles Morales, bu da bunu sert bir çizgi roman hayranı için harika bir hediye haline getiriyor.


Yaş aralığı:

PS5 ve PS5 Digital Edition kesinlikle çocuklar tarafından kullanılabilir, ancak her ikisi de oldukça bir yatırımdır ve oyunların çoğu daha yaşlı gençleri ve yetişkinleri hedef alır. Nintendo Switch'in çocuklar için daha iyi bir seçenek olduğunu, PS5'in ise daha büyük çocuklar, gençler ve yetişkinler için ideal olduğunu düşünüyoruz.

Playstation 5


(Resim kredisi: Sony)

Onu mükemmel bir hediye yapan nedir?

Hayal kırıklığı yaşamayan oyun:Yeni konsol, ultra yüksek hızlı SSD ile yıldırım hızında yükleme sunar. Bu, daha az sinir bozucu bekleme ve daha heyecan verici oyun anlamına gelir veya bir Sony bunu koyar, & ldquo; Entegre I / O'ya sahip özel bir CPU, GPU ve SSD'nin gücü, bir PlayStation konsolunun yapabileceklerinin kurallarını yeniden yazar & rdquo ;.

Sürükleyici oyun:Merakla beklenen her iki versiyonu da dokunsal geribildirim, uyarlanabilir tetikleyiciler ve 3D Ses teknolojisi desteği ile daha derin bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor, bu nedenle oyuncular ister bir Viking olarak yeni kıyıları istila ediyor ister Örümcek Adam olarak gökdelenler arasında sallanıyor olsun, gerçekten eylemin merkezinde iseler.


Yeni oyunlar:Elbette, tüm bu yüksek teknoloji potansiyeli ile oyuncular yeni oyunların peşinden koşmak isteyecekler ve süper detaylı Demon's Souls'tan her şeyi fetheden Marvel'in en son taksitine kadar yeni oyun serisi hayal kırıklığına uğratmayacak.

PlayStation 5'i buradan satın alın:

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

PlayStation 5 Digital Edition'ı buradan satın alın:

Bugünün en iyi Sony Playstation 5 Digital Edition fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi? Aşağıda daha fazla Noel hediyesi ilhamı: