Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Jack Wolfskin, su sporları hayranları için yapılmış yeni su geçirmez ceket ile Seaside koleksiyonunu piyasaya sürdü

Jack Wolfskin, su sporları hayranları için yapılmış yeni su geçirmez ceket ile Seaside koleksiyonunu piyasaya sürdü

Jack Wolfskin, tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış tişörtler ve su geçirmez ceketler içeren, denizden ilham alan bir kapsül koleksiyonu piyasaya sürdü. Bu önde gelen dış mekan markasının ürün yelpazesinde halihazırda bazı sürdürülebilir giyim ürünleri var, ancak bu özel koleksiyon, Akdeniz'de seyreden teknelerden geri kazanılan plastikten yapılmış bazı giysilerle birlikte okyanus plastik atıkları konusuna odaklanıyor.

Küçük SEASIDE koleksiyonu, hem erkek hem de kadın versiyonlarında ve çeşitli renk gruplarında mevcut olan üç stil içerir: Offshore sert kabuklu ceket, Starboard orta katman ceket ve T-shirt. Su üzerinde ve çevresinde giyilmek üzere tasarlanmıştır (bizimyeni başlayanlar için en iyi kürek tahtalarıŞu anda rehber, JW'nin aklında SUPing gibi bir şey olabileceğini düşünüyoruz), tasarımlar birçok teknik özelliğin yanı sıra yenilikçi kumaşları da destekliyor.

Bazılarının arkasındaki marka olaraken iyi su geçirmez ceketlerşu sıralar özellikle Jack Wolfskin'in Offshore filmiyle ilgileniyoruz. Bu iki katmanlı TEXAPORE ceket %100 geri dönüştürülmüş kumaştan yapılmıştır, ancak JW hala yüksek performanslı olduğunu (yani tamamen su geçirmez, ayrıca rüzgar geçirmez ve nefes alabilir) ve ayrıca hoş bir streç ve önyükleme için kadife yumuşaklığı vaat ediyor. Kapüşon ve paçalar ayarlanabilir ve değerli eşyalarınızı güvende tutmak için iki adet fermuarlı el cebi ve bir iç cep vardır.

Jack Wolfskin Seaside kapsül koleksiyonu


(İmaj kredisi: Jack Wolfskin)

SEASIDE koleksiyonundaki tişörtler özellikle dikkat çekici olmasa da zekice bir sırları var: Organik pamuğun yanı sıra bunlar plastik okyanus atıklarından ve geri dönüştürülmüş PET şişelerden üretilmiş yenilikçi lifler kullanıyor. Jack Wolfskin, koleksiyon için İspanyol Seaqual firması ile ortak oldu. Seaqual, okyanus tabanından plastik atıkları toplamak ve aynı adı taşıyan yeni, yüksek kaliteli polyestere dönüştürmek için her gün 400 teknelik bir filoyu Akdeniz'e gönderiyor.

Jack Wolfskin'in SEASIDE koleksiyonu 35 £'dan başlıyor veşimdi satın alınabilir.