Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • JAM Audio TWS Athlete incelemesi: egzersizler için harika ucuz gerçek kablosuz kulaklıklar

JAM Audio TWS Athlete incelemesi: egzersizler için harika ucuz gerçek kablosuz kulaklıklar

Jam Audio TWS Athlete anlaşmaları Amazon İngiltere

Bu JAM Audio TWS Athlete incelemesinden almanız gereken bir şey varsa, o da antrenmanlarınız için bir çift düzgün kulaklık almak için çok para harcamanıza gerek olmadığıdır.


JAM Audio, bazılarını yapmak söz konusu olduğunda kesinlikle işini biliyor.en iyi bütçe kablosuz kulaklıklar, ve bu çift farklı değil. Güvenli, basit ve kulağa hoş geliyorlar. Spor ve egzersiz için harika bir seçimdir ve hiç kıpırdamayacaklarından emin olabilirsiniz.

bir çift istiyorsanızen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarucuz ve biraz daha sağduyulu, o zamanNokia BH-205 Lite Kulaklık. Burada, orada ve her yerde takabileceğiniz bazılarını istiyorsanız, satın alabileceğiniz en ucuz gerçek kablosuz kulaklıklardan bazıları. Sadece güzel görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda iyi bir pil ömrüne ve iyi bir sese sahipler.

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Amazon gibi perakendecilerden satın alınabilen JAM Audio TWS Athlete kulaklıkları çok ucuz. Fiyatlar İngiltere'de 49,99 £ ve Avustralya'da 90 AU $'dan başlıyor. Web'deki perakendecilerin daha güncel fiyatları için bu sayfadaki widget'ları kontrol ettiğinizden emin olun.

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi: tasarım ve uyum

JAM Audio TWS Sporcusu incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Basit mat siyah kulaklıklar olan JAM Audio TWS Athlete, onları güvende tutmak için kulağınızın üst kısmına oturan büyük kancalara sahip üçgendir. Genel tasarımın ne kadar basit olduğunu seviyorum, bu, çekici kulaklıklar olduklarını söylemesem de, giymek için çok tıknaz görünmedikleri anlamına geliyor. Onları beyaz olarak da satın alabilirsiniz, ancak bu onları daha fazla öne çıkarabilir. Her tomurcuk 86 x 57 x 36 mm ölçülerinde ve 8 g ağırlığındadır, bu nedenle daha büyük olmalarına rağmen önemli ölçüde büyük değildirler.

Tomurcuklar, eşleşen büyük bir şarj kutusunda gelir. 120 x 150 x 40 mm ölçülerinde ve yaklaşık 70 g ağırlığında olması, onu gördüğüm en büyük TWS kasalarından biri yapıyor. Ancak kulaklıkların oldukça büyük olduğu gerçeği göz önüne alındığında, kasanın boyutu kesinlikle mantıklı. Kasanın ön tarafında bulunan dört küçük LED ışık, ne kadar pil kaldığını bilmenizi sağlıyor ve arkada bir USB-C şarj bağlantı noktası var.


JAM Audio TWS Sporcusu incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kutuda üç boy silikon kulak ucu var, iyi uyduklarını buldum ama kulağımı tamamen tıkama hissi verdi. Güvenli kalmalarını sağlamak için her tomurcukta esnek bir plastik kulak kancası bulunur. Uzun süre takmak için rahatlar ve en önemlisi, kulaklıklar üzerinde çalıştığımda hiç hareket etmedi. Ayrıca, bir IPX5 derecesine sahip olmak, bu tomurcukların biraz ter veya hafif yağmurda hayatta kalabilecekleri anlamına gelir, ancak bununla başa çıkmakta o kadar iyi olmayabilirler çünkü onları tamamen suya batırmadım.


Her kulaklıkta, müziğinizi duraklatmanıza, çalmanıza ve atlamanıza ve ayrıca telefon görüşmelerini yanıtlamanıza ve kapatmanıza olanak tanıyan bir düğme vardır - bunun gerçek bir düğme olmasının tek sorunu, tomurcukları kulağınıza daha fazla itmeniz gerektiğidir. özellikle düğme oldukça sert olduğu için biraz rahatsız edici olabilecek şekilde kullanmak.

Her tomurcuktan 6 saate kadar müzik, kasadan ekstra 4 tam şarj ile toplam 30 saat müzik alırsınız. Alabileceğin en iyi şey değil ama oldukça iyi gidiyor. Tomurcukları %100'e şarj etmek yaklaşık 2 saat sürer.

JAM Audio TWS Athlete incelemesi: performans ve özellikler

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Her kulaklık, ne kadar büyük oldukları düşünüldüğünde küçük olan 6 mm'lik bir sürücüye sahiptir. Kullanımda olsa da, bu çok fazla sorun teşkil etmiyor, sesin derin ve net olduğunu buldum. Basa kesinlikle başka bir yerde olduğundan daha fazla odaklanılıyor, ancak bunları yüksek yoğunluklu egzersizler için kullanıyorsanız, bu muhtemelen iyi bir şeydir, kesinlikle kanınızın pompalanmasını sağlayacaktır.


Kuşkusuz ses mükemmel değildi, tiz bazen biraz donuk geliyordu ve ses her zaman tam olarak doğru değildi. Sonra tekrar, bir çift ucuz kulaklıktan üst düzey ses kalitesi bekleyemezsiniz, bu nedenle JAM Audio TWS Athlete tomurcukları oldukça iyi.

Gürültü engellemeye sahip olmamasına rağmen, çok rahat bir uyumları olduğu için gürültüyü iyi bir şekilde izole etmeyi başarıyorlar. Etrafınızdaki sesleri hala duyabilirsiniz, ancak dikkat dağıtıcı şeyleri köreltme konusunda iyi bir iş çıkarırlar.

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi: karar

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi

(Resim kredisi: Jam Audio)

Güvenli kalan ve biraz terletebilen ucuz gerçek kablosuz kulaklıklar için JAM Audio TWS Athlete en iyi seçeneğiniz olabilir.

Esnek kulak kancaları rahattır ve işlerini iyi yapar, kulaklıklar, ne olursa olsun, egzersiz yaparken hiç yerinden kıpırdamaz. Ayrıca iyi bir ses elde edeceksiniz, bazıları gibi ayaklarınızı yerden kesmeyecek.en iyi kablosuz kulaklıklarsatın alabilirsin ama bu fiyat için yeterince iyi bir iş çıkarır.

Gerçek kablosuz kulaklıklara bir kralın fidyesini harcamak istemiyorsanız ve bunları egzersiz rutinlerinizi seslendirmek için kullanmak istiyorsanız, bunlar harika bir seçim!

JAM Audio TWS Sporcu incelemesi: ayrıca düşünün

Gürültü engelleme konusunda çaresizseniz ve biraz daha fazla harcamaya hazırsanız, şunları göz önünde bulundurun:Skullcandy Indy ANC. Aktif Gürültü Engellemenin yanı sıra, tek bir şarjla kişiselleştirilmiş ses ve 9 saatlik pil ömrü elde edeceksiniz, ancak kuşkusuz tasarımları süper terli egzersizler için ideal değiller.

Dikkate değer başka bir çiftYaratıcı Outlier Air V2, JAM Audio TWS Athlete kadar ucuzdurlar ancak daha gizli bir tasarıma sahiptirler. Ter geçirmez ve güvenlidirler, bu nedenle kesinlikle egzersizler için kullanılabilirler. Ayrıca pil ömrü harika, tek bir şarjla 12 saate sahip oluyorsunuz! Yine de küçük kulakları olanlar onları rahatsız edebilir.

  • Bunlaren iyi gürültü önleyici kulaklıklar
Fiyatlar - Jam Audio TWS Sporcusu: ▼