Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • James Bond stili: 007 gibi nasıl giyinilir

James Bond stili: 007 gibi nasıl giyinilir

Herkes James Bond gibi giyinmeyi bilseydi hayat daha iyi olurdu. 60 yıl ve 25 film boyunca başka hiçbir franchise erkek tarzı için bu kadar çok şey yapmadı. Sean Connery'nin beyaz akşam ceketinden Brosnan'ın Brioni İtalyan numaralarına - Roger Moore'un safari kıyafetleri (tamam, belki hayır) ve Timothy Dalton'un Top Gear tarzı kıyafetleri (tamam, kesinlikle hayır) aracılığıyla - sinema ve edebiyatın en ünlü casusu asla bundan daha azı olamaz kusursuz giyinmiş.


İleÖlmek İçin Zaman YokBu yıl, Daniel Craig'in beşinci ve sözde son Bond filminde, Pingtwitter'te Bond'un bunu nasıl yaptığını ve onun tarzını işinize yaraması için ihtiyacınız olan ipuçlarını inceliyoruz. Hem resmi hem de gündelik ortamlar, daha yüksek ve daha düşük bütçeler için, Bond'un vereceği birkaç moda ipucu ve kesinlikleJames Bond izle-giyme.

Roger Moore'un 70'lerin göğsü açık, geniş yakalı tişörtlerinin hayranlarından özür dileriz: Modern insan için bir rehber olduğu için esas olarak Craig dönemini anlatıyoruz. Yüksek moda? Daha çok casus modası gibi.

James Bond tarzı: resmi kıyafet

Bond her zaman tasarımcı donanımıyla süslenmiştir. Filmlerin ikonik doğası nedeniyle, markalar açıkçası üzerlerine düşüyorlar, Daniel Craig'i İsviçre özel takım elbiseleri ve İtalyan derisiyle sarmak için diş ve çivi ile mücadele ediyorlar.

Sonuç olarak, ister yüksek bahisli bir poker oyunu için bir kumarhaneye giriyor olun, ister bir megaloman ile samimi bir akşam yemeğine katılın, Craig hiçbir zaman yıldızlardan daha aşağı görünmüyor.


Craig'in kıyafetleri iki temel alanda öne çıkıyor: kumaş ve kalıp. En azından bir silahlı çatışma çıktığında etrafa dalabilecekmiş gibi görünecek kadar hafif olmaları ve bunu yaparken yeterince hareketli olduğundan emin olmak için iyi donanımlı olmaları gerekir. Hiç uygun olmayan bir takım elbise giyip kollarınızı omuz hizasına kadar kaldırdınız mı, sadece elbisenin yarısı da kalksın diye? Bunu silahlı çatışmada yaşayamazsın.

Kendi takım elbise ceketleriniz için, yukarıdaki sahnede Craig'de görüldüğü gibi omzun düz bir eğime sahip olduğundan ve omuz ile kol arasındaki dikişin omzunuzun köşesine tam olarak çarptığından emin olmanız gerekir. İçindeSpektrumCraig tercih ediyorTom Ford'un O'Connor, dar kesimli iki düğmeli takım elbise ceketi, 1.368 sterlin satışta. İster inanın ister inanmayın, neredeyse yarı fiyatına. Aşağıdan kontrol edin:


Tom Ford Lacivert O'Connor Dar Kesim Yün Takım Ceketi |oldu 2.280 £ | Bay Porter'da şimdi 1,368 £
Daniel Craig tarafından giyilen klasik iki düğmeli ince fitSpektrum, Christoph Waltz'un uğursuz Blofeld tarafından seçildi. Mükemmel düz kesim için omuz dolgulu yapılandırılmış blazer, 230 gramlık hafif bir yünden yapılmıştır ve Craig'i aldıktan sonra serin tutar.


Craig onu o kadar iyi giydi ki, aynı ceketi deÖlmek İçin Zaman Yokgri bir Galler Prensi çekinin dışında. O (ya da stilisti), filmin Pinewood Stüdyoları setinde Prens Charles'la tanışırken, SAİK'in başlığına ince bir selam olarak bu kıyafeti akıllıca seçti.

Tom Ford Galler Prensi Gri O'Connor Slim-Fit Yünlü Ceketini kontrol etti |Oldu 2.280 £ | Bay Porter'da şimdi 1,368 £
O'Connor ceketi,Ölmek İçin Zaman Yokince bir Galler Prensi çekinde. Yukarıdaki lacivert ceketin aksine, bu ceket ek yumuşaklık için ipekle dokunmuştur, ancak vücuda yakın durmasını sağlayan engelleme stilini korur. Craig gibi fiziksel olarak zinde erkekler için terzilik kazanır ve gurur verici bir şekil oluşturur.

Craig her iki takımı da eşleşen pantolonlarla eşleştirerekçift ​​başına ek 620 £. Pantolonlar da kusursuz bir şekilde sarılır: Sadece çoraplarınızı akıllı bir ayakkabının üzerine örten, pantolonun önünde paçanın ayakkabının üstünde durduğu hafif bir 'kırılma' olan bacaklar arıyorsunuz. Çok uzun ve pantolon bol, çok küçük görünüyor ve her oturduğunuzda buzağı göstereceksiniz.


Resmi ayakkabılar söz konusu olduğunda, Craig yalnızca en iyilerle donatılmıştır. 140 yaşındaki Northampton kunduracı Crockett & Jones, son üç filminde Bond'u parlattı. Kaliteli deri işçiliğine ve klasik tarzlara olan tutkusuyla Craig sporlarıCrockett & Jones'un Norwich derbi ayakkabısıpahalı takımlarıyla. Aşağıdan kontrol edin:

Crockett & Jones Norwich siyah buzağı Derby ayakkabısı |şimdi Crockett & Jones'tan 440 £
Klasik bir Derby ayakkabısı, sadece inanılmaz derecede iyi yapılmış. Crockett & Jones, 1879'dan beri İngiltere'nin tarihi ayakkabıcılık merkezlerinden biri olan Northampton'da bulunuyor. Her ikisinde de siyah dana derisi klasiği yer alıyor.SağanakveSpektrumJames Bond'un tercih ettiği ayakkabı, gerçek bir Quantum of Shoelace.Anlaşmayı Görüntüle

Tabii ki, sıradan bir insanın bir tasarımcı kıyafetine sıçratacak iki binliği yoktur. Bütçede terzilik zarafeti arıyorsanız, şu adreste bulunanlar gibi paça olmayan takımlarBurtonsve ASOS, aşağıdaki ASOS Tasarım ceketinde görüldüğü gibi bu stilleri çok iyi taklit ediyor:

ASOS DESIGN lacivert ince takım elbise ceketi |60 TL | şimdi ASOS'ta 21,50 £
Bütçeye bağlı tahvil. İnce, çentikli yakalı iki düğmeli blazer, pamuk yerine polyesterle kumaştan çok daha azdır, ancak yirmi sterlin biraz üzerinde, gerekirse Tom'u taklit etmek için belinize ve omuzlarınıza yakın olacak şekilde uyum ayarlanabilir. Ford ceketi yukarıda. Anlaşmayı Görüntüle

Craig'in takım elbiselerinden ilham alın ve kendi bütçenize göre uyarlayın (özür dilerim): O'Conner kıyafeti tarzında iki düğmeli bir ceket, ihtiyaç duyduğunuzda belinize giydirilebilir, pantolonlar ise mükemmel Craig uyumunu yaratmak için sarılır. Satın alırken önemli olan omuzları ve kolları doğru almaktır.

Terzilik yaptıktan sonra bile, sonuç, fiyatın çok altında bir Bond tarzı takım elbise ve barda bir veya iki martini için yeterli para bırakıyor.

Bugünün en iyi Tom Ford O'Connor Prince of Wales Checked Wool Suit fırsatları TOM FORD - O'Connor Prince of ... Bay Porter US & CA960 ABD doları GörünümTOM FORD - O'Connor Prince of ... Bay Porter US & CA3.550 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

James Bond tarzı: gündelik giyim

Her şey takım elbise değil. Bond, Londra'da M tarafından giydirilmediği zamanlarda Jamaika'da bir plajda, Madagaskar'da bir yılan dövüşü çukurunda veya Karadağ'da bir otel barında giyiniyor. Bond'un resmi kıyafetleri kadar ikonik olmayabilirler, ancak Craig'in gündelik topluluklarında öğrenilecek çok şey var, tartışmalı bir şekilde çoğu erkek için daha fazla günlük kullanım görecek. Ayrıca, yukarıdakine benzer, tasarımcı parçaları olmadan kolayca çoğaltılabilen bir dizi görünüm sunar.

Çorabında bir Walther PPK veya saatinde bir lazer gizlemekle yetinmeyen Bond, terzilik bilgisini hala anlamlı ve şık görünen basit görünümlerle sade bir şekilde gizler. Oharika efekt için katmanları kullanırsıradan topluluklarda, Q Branch'e ihtiyaç duymadan sahada konuşlandırabileceğiniz bir şey.

Yukarıdaki bakışSolace KuantumugösterirTom Ford'dan 2.217 £ fiyatla siyah şal fitilli hırka. Npeal'in 007 kaşmir koleksiyonu,Ölmek İçin Zaman Yokayrıca Timothy Dalton'un fitilli balıkçı süveteri gibi Bond'un tarihi görünümünden ilham alan harika trikolarla da doludur.

Çoğu erkek bir tişörte biraz triko atar ve bunu bir gün olarak adlandırırdı, ancak Bond kardiyosunu berrak beyaz Oxford tarzı bir gömlekle eşleştirerek, akıllı bir katmanlamanın gelişigüzel atılmış bir hafta sonu görünümünü uygun bir kıyafet haline getirebileceğini gösteriyor. dikkatle seçilmiş gibi görünüyor. Hepsini biraz akıllı, kumlu renkli çene botları ve chukka botları veya tekne ayakkabılarıyla sarın ve gerçekten o kısmı görün.

Tom Ford parçası güzel bir hırka, ancak dünyaya mal olmayan rahat bir görünüm arayan erkekler için, 100 sterlin altındaki eşyalarla çoğaltalım:

Abercrombie & Fitch Şal Hırka |şimdi Abercrombie & Fitch'ten 65 £
Bu hırka, orijinalinin şal görünümündeki nervürlü yaka ve manşetleri hala koruyor, ancak Tom Ford modelinin fiyatının yaklaşık% 5'i. Dokulu pamuk sıcaktır ve yapı iyi kalitededir, Basilicata sahilinde sürat teknesiyle ilerlerken sıcak kalmanızı sağlar.

J. Crew Dar Kesim Düğmeli Yaka Pamuklu Oxford Gömlek |şimdi Bay Porter'dan 70 sterlin
Bu hafif, havalı Oxford, her beyefendinin gardırobunun vazgeçilmezi. Hem gündelik hem de resmi topluluklarda kullanılabilen, sahip olabileceğiniz en çok yönlü kit parçalarından biri olacak, bu da uzun ömürlü, kaliteli, iyi donatılmış bir Oxford satın almak için yeterli bir nedendir.Anlaşmayı Görüntüle

UNIQLO Erkek dar kesim chino pantolon |şimdi UNIQLO'dan 34,90 £
Japon giyim markası Uniqlo, kalitelerini yalanlayan bir fiyata gelen uygun çinolarda hoş bir çizgi çiziyor. Pamuğa dokunan küçük bir spandeks, uylukta biraz daha fazla verime veya Venedik çatılarında kötü adamları kovalamak için hareket kabiliyetine ihtiyacınız olsun, mükemmel uyumla birlikte esneklik sağlar. Şimdi sadece bir tanesine ihtiyacın varen iyi kemerler.
Anlaşmayı Görüntüle

Timberland Stormbuck Chukka |oldu £ 130 | Timberland'den şimdi £ 78
Klasik bir her hava koşuluna uygun koyu kahverengi çizme, çino pantolon veya şık kot pantolon ve rahat bir süveter ile eşleştirilebilir. Yorgunluk önleyici teknoloji, ayaklarınızı şehirde bütün gün dayanacak şekilde yastıklarken, su geçirmez bir zar, kötü beyin kendi yeraltındaki yuvasına su bastığında bile süeti kuru tutar. Anlaşmayı Görüntüle

İster hafif fermuarlı spor ceketli lacivert bir polo, isterse üstüne ağır siyah bir şal atılmış bembeyaz bir gömlek olsun, Bond katmanlamanın değerini biliyor. Nötr pantolonlar ve klasik ayakkabı stilleri ile birlikte karanlıkları ışıklarla eşleştirerek iş dışı süper casusun her yerini görün.

Bugünün en iyi HUGO BOSS Beyaz Jilias Oxford Gömlek fırsatları Hugo Boss - Beyaz Jilias ... Bay Porter US & CA175 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

James Bond tarzı: saatler

Ian Fleming'in tercih ettiği saat bir Rolex'ti. Bunun şerefine Bond, Sean Connery'nin bileğinde bir Rolex Submariner'ı yedi filmlik film boyunca çalıştırmış olabilir, ancak 1995'ten beri Omega, James Bond serisinin tercih ettiği saat olmuştur.

Kurgusal casusu zamanlamak için özel bir lisans alan Omega, Casino Royale'nin yukarıdaki sahnede korkunç ürün yerleştirmesi ile yeni bir önem kazandı.

Brosnan ve Craig, karakterin geçmişini Kraliyet Donanması ile kutlamak için Omega'nın Seamaster ailesinin birbirini izleyen sürümleriyle donatıldı. Saatçi, 2015 yılında bir çift sınırlı sayıda yayınladı.SpektrumCraig'in dördüncü Bond filmi.

Franchise'a bağlanmak için yaratılan en son James Bond tarzı saat,Omega Seamaster Diver 300M 007 Sürümü. Grade 2 Titanyum'dan yapılmış şık 42mm Seamaster kasa ile güzel bir şey. Birine sahip olmak için bekleme listesine girmeyi seviyorsanız, aşağıya bakın:

OMEGA Seamaster Diver 300M 007 Sürümü |Omega'dan 7.390,00 £ bekleme listesine katılın
Bu yıldız parçası sınırlı sayıda olmayacak, bu yüzden kesinlikle ellerinizi Craig'in son 007 koşusunu anmak için elinize alabileceksiniz. Tarafından tahrik Omega Co-Axial Master Chronometer Calibre 8806, yeni saat, tüm gravürleri doğru hizada tutan bir NAIAD LOCK kasası ile tamamlandı.Anlaşmayı Görüntüle

  • Goldsmiths'te Omega Seamaster saat satın alın
Bugünün en iyi Omega Seamaster 300 Master Co-Axial fırsatları İndirimli Fiyat Omega Seamaster Diver 300m ... Amazon 6.500 $ 5.478,09 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

James Bond stili: aksesuarlar

KısaAston Martin DB5MI6'da çalışacak kadar tatlı görünmenizi sağlamak için tüm önemli temelleri ele aldık. Ancak, eksik olan birkaç önemli ayrıntı var.

Bond, memleketi İskoçya'ya rağmen sık sık onu, Spectre'deki Morocco (yukarıda) gibi tropikal bölgelere ve özellikle de Ian Fleming'in Oracabessa Körfezi'ndeki Goldeneye malikanesinin evi olan en sevdiği Jamaika'ya götüren görevlere gitmeyi tercih ediyor. Ciddi derecede şık göz koruması olmadan yanan güneşin altına giremezsiniz ve Bond, yıllar boyunca bazı mükemmel özellikler sergiledi.

Gözlük, iyi bir saat gibi, para harcamaya değer.en iyi güneş gözlüğüyıllarca dayanacak ve yapışkan, tamamen plastik çerçevelerden çok daha iyi görünecek. Bunlar Bond'un favori çiftlerinden birkaçı:

Tom Ford Snowdon güneş gözlüğü |£ 240 idi | şimdi Amazon'da 169 £
Craig 'spesifikasyonu' koyduSpektrum2015 filminden bu gözlüklerle. Asetat stilindeki çerçeve, her iki tarafa da işlenmiş ince altın 'T' logosu ile işaretlenmiştir. Ne yazık ki, bunlarda kızıl ötesi hedefleme sistemi yoktur - ayrı satılmalıdır. Anlaşmayı Görüntüle

Vuarnet Legend (VL06) güneş gözlüğü |şimdi Amazon'da 148,79 £
Bunlar Craig'in giyeceği gölgeler.Ölmek İçin Zaman Yok(veya en azından sette onlarla birlikte görüldü) ve hızla satılıyorlar. Koyu kahverengi ahşap çerçeveli eski bir şekil, Craig-Bond'un normalde kasvetli topluluğundan biraz daha canlı. Anlaşmayı Görüntüle

James Bond tarzı illüzyonu tamamlamak için ihtiyacınız olan tek bir şey daha var: elinizde bir martini. Yeni yoncunuzun içinde dokuzlara kadar giyinmiş birinci sınıf bir kuruluşa giremezsiniz vedeğilbir sipariş verin. Ama martini'yi gerçekten takdir etmek için, onu evde yapmayı öğrenmelisiniz.

Resmi olarak dünyanın en havalı içeceği, yapımı aldatıcı bir şekilde kolay olan klasik bir kokteyl. Buzla dolu bir çalkalayıcıyı doldurun, ekleyindört parça cinveyadört parça votkavermut bir ölçek kurulayın, çalkalayın ve soğuk bir martini bardağına süzün. Bir zeytin veya bir dilim limon ekleyin ve bitirdiniz. Başlamak için tek ihtiyacınız olan temel bir kokteyl başlangıç ​​setidir. Yardım etmemize izin verin:

Twice Element Kokteyl Karıştırma Seti | Zarif Hediye Kutulu Boston Tarzı Çalkalayıcı Seti |şimdi Amazon'da 29,95 £
Çalkalanmış, karıştırılmış değil, bu yüzden başlamak için bir kokteyl setine ihtiyacınız olacak. 30 poundun altında olmasına rağmen, birinci sınıf kalitedir. Gıdaya uygun paslanmaz çelik bardaklar sızmaz veya çatlamaz ve süzgeçte en çok iki kat daha fazla bobin bulunur, bu da küçük meyve parçalarının ve buzun içeri sızmasını önler. Anlaşmayı Görüntüle

Ve işte karşınızda: ihtiyacınız olan tek James Bond stil rehberi. İleÖlmek İçin Zaman Yokufukta, gümüş ekranın en büyük moda ikonundan günlük bir kıyafet almak için daha iyi bir zaman olamazdı. Yeni kıyafetlerinizin kapınıza gelmesini beklerken, o kutu setinin tozunu alın ve ayaklarınızı kaldırın. Daha çok Satın Alma Zamanı Yok gibi.

Bunu beğendin mi?