Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • James Bond'un No Time to Die'dan yeni Omega Seamaster saati tanıtıldı

James Bond'un No Time to Die'dan yeni Omega Seamaster saati tanıtıldı

Omega, James Bond’un en yeni saatini tanıttı. Evet bayanlar ve baylar, bu saat 007'nin bileğine bağlanacak saattir.Ölmek İçin Zaman Yok.


Seamaster Diver 300M 007 Sürümü olarak adlandırılan Omega, Bond'un saatinin geliştirilmesi için Daniel Craig ve James Bond serisiyle ilgili bilgileri bu çarpıcı son tasarımı etkileyen film yapımcılarıyla yakın bir şekilde çalıştı.

Bond, 1995'lerden beri Omega Seamaster giyiyorAltın GözBond'un deniz mirasını kutlamak için (Ian Fleming'in kitaplarında Kraliyet Donanması'nda bir komutandı) ve bu sefer Grade 2 Titanyum'dan yapılmış şık bir 42mm Seamaster ile farklı değil.

Bu güçlü ancak hafif malzeme (gizli bir ajan için mükemmel) kasa ve bilezik (yenilikçi, ayarlanabilir bir toka ile tamamlanmıştır) için kullanılır.

Seamaster Diver 300M 007 Sürümü, askeri ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak amaca yönelik olarak üretilmiştir.


(Resim kredisi: Omega)

Bu saat için Omega, belirli vintage kadranların zamanla döndürdüğü eski kahverengi 'tropikal' tonu taklit eden bir alüminyum kadranı tanıttı. Bu saatin alüminyum bezel halkası da aynı renk tonuna sahiptir.


Saat ayrıca safir kristal camın özel yeni kubbesine sahiptir ve standart Seamaster Diver 300M modellerinden biraz daha ince bir saat yaratmıştır.

Arka kapakta, gerçek askeri üretim saat formatına uyan bir dizi rakam bulacaksınız. & ldquo; 0552 & rdquo; bir deniz kod numarasıdır ve & ldquo; 923 7697 & rdquo; dalgıç saatlerinin numarası olmak. & Ldquo; A & rdquo; vidalı kurma kolu olan bir saati belirtirken & ldquo; elbette James Bond’un ikonik temsilci numarası. Son olarak, & ldquo; 62 & rdquo; ilk James Bond filminin yapıldığı yılı ifade eder.


Resim 1/5

(Resim kredisi: Omega)
Resim 2/5

(Resim kredisi: Omega)
Resim 3/5

(Resim kredisi: Omega)
Resim 4/5


(Resim kredisi: Omega)
Resim 5/5

(Resim kredisi: Omega)

Yeni saat, tüm gravürleri doğru hizada tutan bir NAIAD LOCK kasası ile tamamlandı.

İçeride, endüstrinin en yüksek hassasiyet, kronometrik performans ve manyetik direnç standartlarını karşılayan Omega Eş Eksenli Master Kronometre Kalibre 8806 çalıştırılıyor.

Daniel Craig, saatin arkasındaki ilhamı şöyle anlatıyor: & ldquo; Omega ile çalışırken, 007 gibi askeri bir adam için hafif bir saatin anahtar olacağına karar verdik. Ayrıca saate benzersiz bir avantaj sağlamak için bazı eski dokunuşlar ve renkler önerdim. Son parça inanılmaz görünüyor. & Rdquo;

Güzel haberler? Jame Bond'un tam saatini satın alabilirsiniz ve önceki yılların aksine bu model sınırlı sayıda olmayacak.

Model, Omega'nın Şubat ayından itibaren mevcut koleksiyonuna katılacak ve ya titanyum örgü bileklik ya da ilmek üzerine oyulmuş 007 çizgili NATO kayış ile satışa sunulacak.

Özel bir kahverengi kumaş kese içinde teslim edilecek ve OMEGA'nın tam 5 yıllık garantisi ile birlikte sunulacaktır.

Bu saat, yeni modelde de görülebilir.Ölmek İçin Zaman Yokfragman, aşağıdan kontrol edin:

Ölmek İçin Zaman YokNisan 2020'de sinemalara gelmesi planlanıyor.

Bunu beğendin mi?