Close

Jawbone Mini Jambox incelemesi

Jawbone Mini JamBox fiyatları 26 Amazon müşteri yorumu Image 1 of 4

Jawbone Mini Jambox incelemesi


Jawbone Mini Jambox incelemesi
Resim 2/4

Jawbone Mini Jambox incelemesi

Jawbone Mini Jambox incelemesi
Resim 3/4

Jawbone Mini Jambox incelemesi

Jawbone Mini Jambox incelemesi
Resim 4/4

Jawbone Mini Jambox incelemesi

Jawbone Mini Jambox incelemesi

Bu türü belirleyen aralıktaki üçüncü Bluetooth hoparlörü - bu küçük model, orijinalinin yarısı kalınlığında. Jawbone Mini Jambox incelememize göz atın


2010 yılında, orijinalReçel kutusuModern Bluetooth hoparlörlerin ne hakkında olduğunu tanımladı - stil, güç ve inanılmaz rahatlık.

Ardından California merkezli şirket, insanların gerçekten büyümek isteyebileceğine karar verdi veBüyük JamboxŞimdi bir yıl sonra, Jambox'ın bugüne kadarki en küçük versiyonu olan Jawbone Mini Jambox ile gündemde olan nihai taşınabilirlik.

Bununla birlikte, pazar büyümesi üç yıl geçti ve rekabet eskisinden daha güçlü.Cambridge Audio Minx Goküçük boyutu, 99 £ fiyat etiketi ve 18 saatlik devasa pil ömrü ile zaten favori. Ve bu Jambox tasarımı ilk olabilirdi, ancak çok da benzersiz görünmüyor.Jabra Soulmatesahnede. Pingtwitter, bunun olup olmadığını anlama zamanının geldiğine karar verdi.Çene kemiğikit gerçekten gerekenlere sahip.

Jawbone Mini Jambox: Boyutlandırın ve oluşturun

Peki, Jawbone Mini Jambox ne kadar küçük. 154 x 24,5 x 58 mm boyutlarında, orijinal modelle hemen hemen aynı uzunlukta olan dikdörtgen bir küboiddir. Oldukça uzun değil, ancak gerçek fark derinlikle ilgili, bu da onu şimdi önceki kalınlığın yalnızca yüzde 70'i yapıyor.

Yeni, 100 gr daha hafif 255 gr ağırlığıyla atın ve en küçük çantalara bile takıp gittiğiniz her yerde yanınızda olan bir Bluetooth hoparlöre sahip olun. Çıkıntıya aldırmazsanız, sadece kot pantolon cebinde bile.

Malzemeler açısından, toplam kalite. Eloksallı alüminyum kafes, açık mavi, lacivert, yeşil, turuncu, sarı, gri, siyah, kırmızı ve mor seçeneklerinde mevcuttur ve hangisine giderseniz gidin klas bir görünüm sergileyecektir. İnanılmaz derecede yoğun, elde fantastik ve neredeyse güçle uğultu yapan siyah modelimiz, Dünya'ya düşmüş gibi hissetti. Çok akıllı bir tasarım parçası.

Jawbone Mini Jambox: Özellikler

Müziğinizi Bluetooth üzerinden çalmak, Mini Jambox'ın en önemli özelliğidir ve inanılmaz derecede iyi işlenir. Cihazın kendisinden gelen bir ses, girdiğiniz ilk cihazları unutmaya başlamadan önce sekiz farklı cihazla gerçekleştirebileceğiniz, aydınlatıcı hızlı ve süper basit eşleştirme işleminde size rehberlik eder.

Açıkçası, tüm süreç Bluetooth'u iyi gösteriyor ve Jawbone Mini Jambox'tan gelen ses de orada yapılmıyor. Bu hoparlörün en etkileyici özelliklerinden biri, cep telefonunuza bağlıyken bir vızıltı alırsanız metin mesajlarınızı size okuyacak olmasıdır.

Önceden herhangi bir kurulum olmadan, ritimlerinizi dinleyeceksiniz, ardından müzik kesiliyor ve ses size SMS'in kimden geldiğini söyleyip, sesli olarak okunmasını mı yoksa yok sayılmasını mı istediğinizi soruyor - insanlar varsa önemlidir seninle odada.

Dinlemeyi seçerseniz, Mini Jambox'ı hoparlör olarak kullanarak onları geri arama seçeneğiniz vardır. Gerçekten çok temiz. Bununla birlikte, telefon görüşmeleri yaparken kendimizi hoparlör modundan çıkarken bulduk. Konuşmalar asla olması gerektiği kadar sorunsuz gitmez.

Mini Jambox'tan daha fazla özelliğe ihtiyacınız varsa, yerel uygulama mağazanızdan ücretsiz uygulamayı indirmenin zamanı geldi. Bulduğunuz şeylerin çoğu, daha fazlasını sunmuyor, ancak kullanışlı işlev, oynatma listelerini harmanlayabilmenizdir.Spotify, Deezer, Rdio veiTunes.


Bunun pratikte anlamı, odadaki her türden insanı müzik çalma potasına her bir kuruşuyla alabilmenizdir. Arkadaşlarınızın müzik zevki yoksa bizi suçlamayın.

Jawbone Mini Jambox: Kontroller ve bağlantılar

Bluetooth çok iyi ve iyi ancak ses çalarınızı Jawbone Mini Jambox'a sabitlemek için 3,5 mm'lik bir jak var. Sonuçta her iki cihazda da pil gücünden tasarruf etmenizi sağlar. Neyse ki, sadece amaç için renk uyumlu bir kablo da var.

Aksi takdirde, tek kontrol, bir tarafın üstünde ve altında bulunan düğmelerdir. Standart Jambox çemberi, artı ve eksi kombinasyonu en belirgin olanıdır. Sesi yükseltmek ve azaltmak ve akışı duraklatmak içindir. Kısa kenarda mikro USB şarj soketi, özel eşleştirme düğmesi, mikrofon ve yukarıda bahsedilen 3,5 mm yuva bulunur.

Eşleştirme sırasındaki ses güncellemeleri, neler olup bittiğini anlamak için bir düğme yanıp sönen mors koduna güvenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Diğer küçük bir keyif, Jawbone Mini Jambox'ı açıp kapattığınızda çıkardığı seslerdir. Sanki sadece hayal edebildiğimiz şey, bir ışın kılıcını çalıştırma hissi.

Jawbone Mini Jambox: Pil

Pil ömrü 10 saatlik oynatma olarak belirtiliyor ve bu aslında göründüğünden çok daha uzun. Bu taşınabilir bir hoparlördür, unutmayın, bu nedenle evinizden uzakta bir yerde o tür bir zamanı tek bir blokta dinlemeniz pek olası değildir.

Gerçekte, elde ettiğiniz şey bir haftaya yakın bir süre şarj etmek zorunda kalmayacağınız bir müzik makinesidir ve bu gerçekten çok etkileyici. Aslında bunu yapmaktansa, bizim için ölmesi korkusundan daha fazla yükleme eğilimindeydik.

Jawbone Mini Jambox: Ses kalitesi

Jawbone Mini Jambox, hiçbir işi olduğu kadar iyi olmayan ses ürünlerinden biridir. Bu büyüklükte bir hoparlörden bu kadar zengin ve eğlenceli müzik almak mümkün olmamalı. Bu çok etkileyici.

Bununla birlikte, açık sınırlamalar var. Çok daha büyük ve daha pahalı Bluetooth ve kablosuz hoparlörlerden alışık olabileceğiniz güçlü bir bas ile size tam olarak vurmaz. Aynı zamanda bir partide bir oda dolusu insanla işi yapamayacak, ama bu yine de görevinin ötesinde.

Dediğimiz gibi, bu taşınabilir bir hoparlördür ve tabletinizde veya akıllı telefonunuzda izlediğiniz bir filmin müzik veya ses parçasını oynatmak için fazlasıyla iyidir - özellikle boyutu ve fiyatı göz önüne alındığında.


Jawbone Mini Jambox: Karar

Jawbone'dan başka bir güç turu. Daha azı olacağını gerçekten düşündün mü? Biraz daha ucuz olması gerektiğini iddia edebilirsiniz, ancak bonus özellikleri, şık tasarımı ve inanılmaz derecede kullanışlı boyutu ve pil ömrü, hoparlörlerden beklediğimiz gülünç derecede iyi ses kalitesiyle bir kez eşleştirildiğinde hepsini kolayca değerli kılar. bu şirket.

Ne için bir Bluetooth hoparlöre ihtiyacınız olursa olsun, Jawbone Mini Jambox'ın sizi kapsayacağına bahse girebilirsiniz.

Mini Jambox çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Mini Jambox fiyatı: 150 £