Close

Jaybird Vista İncelemesi: Mevcut en iyi gerçek kablosuz çalışan kulaklıklar arasında

Jaybird herkesin bildiği bir ses markası değildir, ancak özellikle koşu ve egzersiz için en iyi gerçek kablosuz tomurcukları söz konusu olduğunda, Jaybird Vista olmalıdır.

Çok aşina olmayanlar için, Jaybird aslında ses endüstrisinin en özel kablosuz spor kulaklık üreticilerinden biridir. Marka, atletlere özel ilk kablosuz kulaklığı 2006 yılında piyasaya sürdü ve Vista tomurcukları o zamandan bu yana çok yol kat etmiş olsa da, şirketin bir ürün geliştirmesini sağlayan, profesyonel koşucular ve dayanıklılık sporcularıyla çalışma yıllarının deneyimidir. fitness hayranları tarafından hayran.

Jaybird's Vista, biraz daha büyük ve hantal bir tasarıma sahip Run XT kulaklıkların halefleri olarak, firmanın bugüne kadarki en kompakt ve hafif kulaklıklarıdır. Ayrıca kullanıcılara dayanıklı, su geçirmez tasarım, özelleştirilebilir EQ ve süper kompakt şarj çantası gibi bir dizi etkileyici özellik sunarlar.

Jaybird Vista kesinlikleen iyi çalışan kulaklıklarveya egzersiz tomurcukları ve ayrıca listede sağlam bir yarışmacıen iyi gerçek kablosuz kulaklıklar, içlerindeki bataklıklardan geçmeseniz bile.


Jaybird Manzarası

(Resim kredisi: Jaybird)

JAYBIRD VISTA: FİYAT VE MEVCUT DURUM

Şu anda bir dizi çevrimiçi perakendeciden temin edilebilen Jaybird Vista gerçek kablosuz kulaklıklar, resmi Jaybird mağazasından 160 £/160 $ ​​karşılığında alınabilir. Bu, tomurcukların Ağustos 2019'da piyasaya sürüldüğü zamandan daha düşük bir fiyat - evet, şimdi biraz çalıyorlar. Ancak, hızlı bir Google araması yapın veya gerçek zamanlı olarak güncellenen aşağıdaki kullanışlı widget'a bakın - ve kendinize daha da ucuza bir çift bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Bugünün en iyi Jaybird Vista fırsatları 5 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Jaybird - Vista True Wireless... Best Buy $149,99 $1112,99 İndirimli Fiyatı GörüntüleJaybird Vista Tamamen... Walmart $ 184.99 139,99 $ GörünümJaybird Vista True Wireless... Amazon Prime 148,99 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Jaybird Manzarası

(Resim kredisi: Jaybird)

JAYBIRD VISTA: TASARIM VE KONFOR

Bakmak gerekirse, Jaybird Vista kulaklıkları özel bir şey değil. Tam olarak birinci sınıf çığlık atmayan biraz soyulmuş bir arka tasarımla, kesinlikle tam olarak baş döndürmeyecekler. Yapacakları ise bunu ergonomi açısından telafi etmek olacaktır.


(Jaybird'ün dediğine göre) binlerce farklı kulak taramasının incelenmesinin bir sonucu olarak, Vista tomurcukları hemen hemen her kulak boyutuna uyan rahat ve güvenli bir tasarım sunmak için üretildi. Ve söyleyebilirsin. Tasarımdaki bu ayrıntıya gösterilen özen, şu anda bir çift gerçek kablosuz tomurcukta bulabileceğiniz en konforlu deneyimlerden biri olduğuna inandığımız şeyi sağlayarak, Vista tomurcukları için gerçekten karşılığını veriyor.

Konfor bölümünde büyük ölçüde yardımcı olan şey, Vista tomurcuklarının ağırlığıdır. Her tomurcuk sadece altı gram ağırlığındadır. Bu, tamamen bağlantılı bir kasa ile tasarlanmış olmaları (kulak ucu ve kanat ucunun tek parça olduğu anlamına gelir) ile birlikte inanılmaz derecede rahat bir uyum sağlar. Sonuç olarak, uzun koşular, yoğun antrenmanlar, temelde her şey için kesinlikle mükemmeller.

Bununla birlikte, Vista kulaklıklardaki en sevdiğimiz tasarım özelliklerinden biri, etkileyici IPX7 su direncidir, bu da onları yalnızca süper sağlam kılmakla kalmaz, aynı zamanda 30 dakika boyunca bir metreye kadar suya düşmelerini de sağlar. Bu, yüzmeye uygun oldukları anlamına gelmez, ancak kazaya eğilimli veya yağmurda egzersiz yapmayı seven çılgın insanlar için faydalı bir özelliktir.

Ayrıca, boyutları en aza indirmek için çapraz eğimli şarj istasyonları kullanan Vista tomurcuklarının süper kompakt şarj çantasını da sevdik. Buna, onları bir anahtarlığa, kemer köprüsüne veya herhangi bir şeye bağlamak için kullanılabilecek şık bir ip takılır.


Jaybird Manzarası

(Resim kredisi: Jaybird )

JAYKUŞ GÖRÜNTÜSÜ: SES

Harika özelliklerle dolup taşan bir çift kablosuz tomurcukunuz olduğunda, genellikle sizi son olarak hayal kırıklığına uğratabilirler. Bunu akılda tutarak, Vista kulaklıkların ne kadar küçük ve hafif olduğunu bildiğimiz halde, bu kulaklıkların ses performansı açısından en iyisini sunmasını beklemiyorduk.

Hoş bir şekilde şaşırdık.

Rock, pop ve hatta baslı dans olsun, çalınan tüm müzik türleri, düşük, orta ve yüksek frekanslarda, ağır ama aşırı güçlü olmayan iyi bas reprodüksiyonu ile harika bir dengeli ses deneyimi verdi. Her bir tomurcuk yalnızca 6 mm'lik küçük bir sürücüye sahip olsa da, daha yüksek ses seviyelerinde bile sıcak ve dolu bir ses sunar.

Bunları ayrıca, çeşitli EQ seçenekleri aracılığıyla sesinizin farklı bir stilini seçmenize olanak tanıyan Jaybird'ün şık uygulamasıyla da senkronize edebilirsiniz. Kendi zevkinize göre ince ayar yapma seçeneği bile var.

Dezavantajları? Her zaman bir tane vardır, değil mi? Bu sefer, aktif gürültü iptali yok. Yine de, tomurcukların güvenli bir şekilde oturması, iyi bir ses yalıtımı seviyesi sunar, bu yüzden o kadar da kötü değil.

Jaybird Manzarası

(Resim kredisi: Jaybird)

JAYBIRD VISTA: PERFORMANS

Müziği kulaklara aynı anda pompalamak için birlikte çalışan iki ayrı kulak parçasına güvenerek, Vista gibi gerçek kablosuz kulaklıklar bağlantı sorunlarına eğilimli olabilir. Ancak burada durum böyle değil. Vista kulakiçi kulaklıklar, neredeyse kutusundan çıkardığınız anda bağlanıyor ve bağlantı, kullanım boyunca sabit kalıyor. Jaybird, bu tomurcukların kusursuz bir deneyim sunmasını sağlamak için açıkça çok çalıştı. Bu, aramalar sırasında ne kadar iyi performans gösterdiklerine de yansır: Onlarla çalışmadıkları süre boyunca kesinti olmadı ve ses kalitesi sabit ve netti.

Pil ömrü, genellikle harika bir çift kablosuz kulaklığın önünde duran bir şeydir. Peki Jaybird Vista nasıl yığılır? Şarj başına altı saatlik belirtilen pil ömrünün hemen altında geldiklerini gördük, ki bu hiç de fena değil - özellikle rakiplerinin çoğuyla karşılaştırıldığında. Örneğin Apple Airpods Pro, şarjlar arasında yaklaşık 4,5 saat ve Bose Sport Kulaklıklar yaklaşık beş saat sürer. Yine de piyasada bundan kolayca daha iyi performans gösterebilecek çok sayıda tomurcuk var, bu yüzden harika olduğunu iddia etmeyeceğiz. Özellikle bunlar, tomurcukları uzun süreli egzersizler için kullanmak isteyen dayanıklılık sporcularına yönelik olduğundan. Bununla birlikte, şarj kutusu - elbette - büyük bir bonus olan on saatlik ek bir şarj sağlayacaktır.

Jaybird Manzarası

(Resim kredisi: Jaybird)

JAYBIRD VISTA: KARAR

Piyasadaki en rahat kulaklıklar arasında yer alan ve neredeyse hiç yıkılmaz olan Jaybird Vista, 'en iyi kablosuz fitness tomurcukları' yarışında gerçek yarışmacılardır.

Ana rakipleriyle karşılaştırıldığında,Beats Powerbeats Pro, Jaybird'ün tomurcukları daha kompakt bir kasa ve daha iyi su geçirmezlik ile öne çıkıyor, ancak ses kalitesi, genel pil ömrü ve uyum güvenliği söz konusu olduğunda bizim için geride kalıyor. Bu, hiçbir şekilde kötü uyum sağladıkları anlamına gelmez. Bununla birlikte, Vista'nın daha iyi su geçirmezliği, kulaklarınızdan düşüp su birikintisine düşmeye devam edecekleri anlamına gelse de, Powerbeats Pro kulaklarınızdan düşemez.

Sizi İngiliz havasının en kötü durumlarında bile görebilecek sağlam ancak hafif tasarımı, saatlerce rahatsızlık duymadan giyebileceğiniz rahat kesimi ve üstün ses performansı ile Vista ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. Evet, yükseltilmiş bir tasarım yanlış gitmez ve pil ömrü daha iyi olabilirdi, ancak bunlar gözden kaçırılması kolay olan küçük ıvır zıvırlardan başka bir şey değil - özellikle de şu anda çevrimiçi olarak 130 £/130 $'ın altında bir fiyata alınabildikleri için.

Ve bu nedenle, ister aşırı antrenmanlara güç vermek için en iyi kablosuz kulaklıkları arayan bir fitness fanatiği, ister sadece iyi bir çift çok yönlü kulaklık isteyen biri olun, Jaybird Vista kulaklıkları kutularınızın çoğunu işaretlemek zorundadır.