Close
  • Ana
  • /
  • Antrenman Yapmak
  • /
  • JTX Neopren Kettlebell vs Yine Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell: En ucuz dökme demir kettlebell hangisi?

JTX Neopren Kettlebell vs Yine Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell: En ucuz dökme demir kettlebell hangisi?

Bu JTX Neopren kettlebell vs Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell karşılaştırmasında, bu dökme demir ev ağırlıklarından hangisinin en iyi olduğunu bulmaya çalışacağız.en iyi su ısıtıcısımakul bir fiyata sade bir kettlebell ihtiyacı olanlar için. Biz sadece 'ucuz kettlebell'lerin savaşı' diyebilirdik, ama bu kulağa doğru gelmiyor, bu kettlebell'lerin sunduklarını da temsil etmiyor, çok pahalı olmamaları dışında.


Bununla birlikte, bu karşılaştırmaya fiyat ve bulunabilirliği tartışarak başlayacağız, ardından kaliteyi oluşturacağız ve ardından bu yetenekli dökme demir kettlebell'lerin ergonomisi hakkında bir veya iki cümle ile devam edeceğiz. Sonunda, JTX Neopren kettlebell ve Again Faster Powder Coated Kettlebell arasında hala karar veremeyenler için de bazı alternatifler sunacağız.

JTX Neopren kettlebell ve Yeniden Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell: fiyat ve bulunabilirlik

JTX Neopren Kettlebell, JTX Fitness'ta altı farklı boyutta mevcut değildir: 6kg (açık mavi), 8kg (mor), 10kg (koyu gri), 12kg (kırmızı), 16kg (koyu mavi) ve 20kg (siyah). Fiyatlar 29 TL'den başlayıp 59 TL'ye kadar çıkıyor.

Yine Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell şu anda şu adreste mevcuttur:Tekrar Daha Hızlı10 bedende: 4kg (pembe), 8kg (mor), 12kg (koyu sarı), 16kg (parlak sarı), 20kg (yeşil), 24kg (mavi), 32kg (kırmızı), 36kg (siyah) ve 40kg. Fiyatlar 15 TL'den başlayıp 96 TL'ye kadar çıkıyor.

JTX Neopren kettlebell vs Yine Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell: yapı kalitesi

Again Faster kettlebell'ler JTX Neopren kettlebell'lerden sadece marjinal olarak daha pahalı olsa da, eskisinin daha kaliteli bir özelliği var: metal kesinlikle kulplarda daha pürüzsüz. Toz boya muhtemelen bazı kusurları kapatıyor, ancak yine de Yine Daha Hızlı kettlebell'de (zaten olmaması gereken yerlerde) herhangi bir ezik veya çıkıntılı alan yok.


Küre kısmı neopren ile kaplanmışken, JTX kettlebell'in sapında topaklar ve düzensizlikler daha yaygındır. Bu kapak iyi takılmış olsa da, epeyce kullanımdan sonra bile yerinden çıkmadı veya dökme demir çekirdeğin etrafında kaymadı. Kapak kalındır ve kettlebell'i beton üzerinde sürüklemediğiniz sürece, kapağın önemli bir hasar görmesi olası değildir.

JTX Neopren Kettlebell vs Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell


(İmaj kredisi: Gelecek)

JTX Neopren kettlebell vs Yeniden Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell: ergonomi

Her iki kettlebell de antrenman performansı açısından oldukça benzer: kulplar geniştir ve hatta aynı şekilde dönerek her iki elin de rahatça tutmasını sağlar. JTX kettlebell'in neopren kapağı bu yüzeyi biraz daha az stabil hale getirse de, çanın düz tabanı sayesinde oldukça kolay bir şekilde yerleştirilebilirler. Yerleştirildiğinde düşmeyecek ancak kettlebell dönme sırası gibi belirli egzersizlerde, daha küçük düz yüzey kendinizi dengelemenizi zorlaştırabilir.

Temizlik açısından bakıldığında, neopren kaplamanın genel olarak tozlanması ve temizlenmesi biraz daha zordur, ancak zemini, özellikle sert zeminleri kesinlikle daha iyi koruyacaktır. Kimse kiralık bir dairenin zeminini açıkta duran bir kettlebell'i ahşaba vurarak yok etmek istemez, ancak neopren ile kaplandığında bunun gerçekleşmesi daha az olasıdır.


JTX Neopren Kettlebell vs Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell

(İmaj kredisi: Gelecek)

JTX Neopren kettlebell vs Yine Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell: karar

İki parça demir arasında karar vermek aptalca gelebilir, ancak her birinin sunduğu tüm egzersiz ve rahatlık özelliklerine baktığınızda, kısa sürede tüm dökme demir kettlebell'lerin eşit yaratılmadığını fark edeceksiniz. JTX Neopren Kaplı Kettlebell, sert zeminler için daha güvenli bir seçenek olabilir, ancak Yine Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell, daha yumuşak bir yüzey, daha fazla ağırlık seçeneği sunar ve çok fazla para için JTX kettlebell'den daha kararlıdır.

JTX Neopren Kettlebell vs Daha Hızlı Toz Boyalı Kettlebell

(İmaj kredisi: Gelecek)

JTX Neopren kettlebell vs Yine Daha Hızlı Toz Boyalı kettlebell: ayrıca düşünün

NSBowflex SelectTech 840altı kettlebell bir aradadır ve özellikle iki elle yapılan kettlebell egzersizleri yapıyorsanız iyi bir egzersiz deneyimi sunar. Bununla birlikte, çalışmak oldukça hantaldır ve bu ayarlanabilir kettlebell'in açık tabanlı yapısına alışmak biraz zaman alır.


Yakmak için daha fazla paranız varsa, satın almayı düşünün.Eleiko Eğitim KettlebellYukarıda belirtilen kettlebells yerine. Eleiko, yüksek kalite standardı ile ünlüdür, resmi müsabakalarda sık sık Eleiko ağırlıklarını görmenize şaşmamalı. Fiyatı biraz daha yüksek ama premium için, sadece muhteşem bir şekilde düşmekle kalmayıp aynı zamanda son derece işlevsel olan kettlebell'ler alacaksınız.