Close
  • Ana
  • /
  • Yolculuk
  • /
  • July Carry On Pro: Akıllı bir seyahat püf noktası ve teknoloji çantası

July Carry On Pro: Akıllı bir seyahat püf noktası ve teknoloji çantası

Sık sık değişen manzaralara rağmen, seyahat bir şekilde yeniden mümkün, bu yeni nesil seyahat çantasıyla kendinizi jet çağına yeniden tanıtmak için mükemmel bir zaman. Ona sadece bir çanta demek, suratına atılan acımasız bir tokattır. Bu, taşıma çantalarının Batmobil'i. Bir çeşit. En azından, seyahat geçmişinizde belirli durumlarda olmasını istediğiniz şeylerin şimdi burada ve yuvarlanmaya hazır olması anlamında.


Açılır kolun altında ve küçük bir mandalla korunan 10.000 mAh pil var. Oldukça kullanışlı - gidiş salonunda beklerken telefonunuzu doldurun veya sunumunuzu bitirmeye yetecek kadar dizüstü bilgisayarı canlı tutun. USB, Type C ve Micro USB bağlantı noktalarına sahiptir ve eğer iterseniz, bir yere götürmek isterseniz gizli deliğinden dışarı fırlar. Dürüst olmak gerekirse - geçmişte bir şarj cihazı bulmak için bir çantayı kazmak zorunda kaldığım için lanet ettim... Bu 10.000 mAh kapasite, taşınabilir piller için çoğu havayolu maksimumunun oldukça altında.

NSJuly Carry On Pro şu anda 375$'dan satılıyorve ekstra 65 $ karşılığında çantayı isminizle (veya ne söylemek istiyorsanız) kişiselleştirebilirsiniz. Şu anda kişiselleştirme ücretsizdir, ancak bunun bu yılın Temmuz ayının sonunda sona ermesi planlanmaktadır.

Temmuz Carry On Pro çanta

(Resim kredisi: Temmuz)

Temmuz ayının diğer özellikle havalı numarası, manyetik olarak bir tarafa kilitlenen 16 inçlik dizüstü bilgisayar çantası. Temmuz, çok fazla dizüstü bilgisayar olan 60 kg'a kadar tutabileceğini söylüyor. Malzeme suya dayanıklıdır ve seyahatin kötüye kullanılmasının zorluklarından kurtulmak için yeterince sağlamdır. Dışarıdan erişilebilen iki bölme var ve ana büyük cepte hepsi güzel bir şekilde doldurulmuş ve bir ayırıcı var. Açmak ve kapatmak son derece basittir, temelde yerinde tutun ve mıknatıslar pabuçları yerine kilitler ve bir kez orada savaşmadan düşmezler. Yukarı doğru kaydırın ve sorunsuz bir şekilde ayrılır. Yine, hem günübirlik geziler için hem de bir uçuş için otururken dizüstü bilgisayarınızı kapmak için bir başka ultra kullanışlı özellik.


İyi bir çanta iyi tekerleklere ihtiyaç duyar ve bunlar oldukça lüks görünüyor. Arnavut kaldırımı testi yapmadık, ancak yumuşak kauçuk kaplama çantanın sessizce ve pürüzsüzce kaymasını sağlıyor. Kol, 20 durak boyunca uzanır, böylece boyunuz ne olursa olsun, rahatça hareket edebilmeniz için ayarlanabilir. Dış malzeme bir polikarbonattır, bu nedenle çatlamaz veya kırılmaz, köşelerde ve kenarlarda metal takviye vardır.

Temmuz Devam Et Profesyonel


(Resim kredisi: Temmuz)

İçeride, tüm alan suya dayanıklı ve leke tutmaz astar ile kaplanmıştır ve kullanılmadığında neredeyse gizli bir alanda yuvarlanan ve sıkışan kirli çamaşır torbası için aynı malzeme kullanılır. İç hacim 46L'dir ve bir çift kayış kullanarak giysileri sıkıştırabilen ince, sert çerçeveli file çanta sayesinde ne sıkıştırdığınız konusunda akıllı olabilirsiniz. En azından normal insanlar için, içeride tam bir haftalık paketleme için kolayca yer var.

Temmuz da harika görünüyor ve dört renk seçeneğiyle geliyor ve isterseniz küçük bir ek ücret karşılığında adınızı da üzerine basacaklar. Bir çantadan daha fazlasını dilemek, onu gerçekten kullanmak için daha fazla fırsattan ayrı olarak çok zor.


Temmuz çantaları doğrudan satar ve siz de alabilirsiniz.Burada Pro'ya Devam Edin,veya kontrol edinTemmuz aralığının geri kalanı.